Sepet 0

Electrolux Kurutma Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1581 Ürün)
Sırala
Temizle

Electrolux Kurutma Makinelerinin Pratik Kullanımı ve Yüksek Performansıyla Tanışın

Gündelik ev işlerini pratik şekilde yapmak için beyaz eşyalara ihtiyaç vardır. Bunlar arasında çamaşır yıkadıktan sonra kullanılan kurutma makineleri de bulunur. Kurutma makinesi,giysileri doğal yollarla kurutmak yerine teknolojik yöntemlerle hızlı ve etkili performans sunar. Tecrübe ve yenilikleriyle dikkat çeken Electrolux markası kurutma makineleriyle üstün performans sağlar. Electrolux çamaşır kurutma makinesi gelişmiş teknolojik özellikler sayesinde pratik ve kullanışlı bir deneyim sağlamak da mümkündür.

Electrolux kurutma makinesi modelleri farklı ihtiyaçlara uygun olarak geniş bir yelpazeye sahiptir. Ürünler tasarım ve özellik bakımından çeşitlilik gösterir. Makinelerin geniş program seçenekleri akıllı sensörgibi özelliklerle birleşerek üstün performans sağlar. Her açıdan konforlu ve kullanışlı bir çamaşır kurutma performansı için Electrolux makineler kullanışlıdır.

Electrolux kurutma makinesi tasarım bakımından da dayanıklı malzemelerle üretilir. Bu sayede uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Geniş renk ve tasarım seçenekleri eve kolayca uyum sağlayarak hoş bir görünüm oluşturur. İhtiyaç ve beklentilerinize uygun Electrolux kurutma makinesiyle üstün performans avantajı yakalayabilirsiniz.

Özel Olarak Tasarlanmış Programlarıyla Electrolux Kurutma Makineleri

Electrolux kurutma makineleri üstün performans sağlamak için özel tasarlanmış programlara sahiptir. Kurutma programları kıyafet türlerine özel olarak geliştirilir. Farklı kumaş ve kıyafetlere uygun olan programı kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu sayede kurutma esnasında çamaşırlar zarar görmez ve uzun ömürleri korunur. Programlar pamuk,saten,yün,ipek ve ketengibi kumaş türlerine uygundur. Kumaş türünün özelliğine bağlı olarak normal,hassas veya yüksek sıcaklıkta kurutma yapılır.

Özel tasarlanan programlar;nevresim xl,yorgan kurutma,havalandırma,hassas,ipekli,outdoor,elde yıkanan yünlülere özel kurutma ve ekstra hassas gibi çeşitlilik gösterir. Programlar arasındayün kurutmaözelliği de vardır. Bu özellik sayesinde ekstra sepete ihtiyaç duymadan yünleri kurutabilirsiniz. Yorgan,battaniye ve yastık gibi belli aralıklarla temizlenmesi gereken yün eşyalar için Electrolux makineleri kullanmak avantajlıdır. Geniş ve özel program seçeneklerini makinenin panelinden seçerek avantajlı bir kurutma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kurutma programının daha iyi çalışması için önemli özellikler de bulunur. Bunların arasında bulunan DelicateCare Steam,kurutma programını buharla sonlandırır. Buhar,giysilerin %30 oranında daha az kırışmasını sağlar. Bu sayede kıyafetler daha düzgün kalır ve ütü ihtiyacı azalır. Özelleştirilen program ve ekstra özellik seçenekleriyle çamaşırlarını maksimum verimle kurutabilirsiniz.

Nem Sensörü Özelliği İle Öne Çıkan Electrolux Kurutma Makineleri

Electrolux kurutma makinelerinde pek çok teknoloji bir arada kullanılır. Bunlar arasında nem sensörü özelliği de vardır. Bu özellik giysilerin nem seviyesini tespit ederek kurutma işlemini daha iyi hâle getirir. Nem,kıyafetlerin türüne ve miktarına göre tespit edilir. Kıyafetlerin nemini ölçen sensör tamamen kuruma durumunda makinenin çalışmasını otomatik olarak durdurur veya yavaşlatır. Giysilerin aşırı kurumaya bağlı olarak zarar görmesi önlenir ve gereksiz enerji tüketiminin önüne geçilir. Giysilerin doğru ve yeterli şekilde kurumasına yardımcı nem sensörü kullanışlı bir özelliktir.

Geniş Yıkama Kapasiteleri İle Electrolux Çamaşır Makineleri

Geniş yıkama kapasiteleri aynı anda kurutabilecek giysi miktarı bakımından önemlidir. Electrolux kurutma makineleri gelişmiş özelliklerinin yanı sıra geniş iç hacimle pratiklik sağlar. Modelden modele değişen Electrolux kurutma makinesi 9 ve 8 kg seçenekler alternatif sağlar. Kapasiteler genellikle çamaşır makineleriyle uyumlu olarak tasarlanır. Bu sayede çamaşırlar yıkandıktan sonra tek seferde kurutma imkânı bulunur. 9 ve 8 kg kapasiteler kalabalık ailelerde bile kullanışlılık sağlar.

Makinelerintambur hacimleride farklıdır. Electrolux kurutmalar 118 l gibi geniş çelik tamburlara sahiptir. Büyük kapasiteleri ve dayanıklı tamburlar kurutma işleminin en iyi şekilde tamamlanmasını sağlar. İhtiyacınıza uygun kapasite seçeneklerini değerlendirerek tüm çamaşırlarınızı pratik şekilde kurutabilirsiniz.

Enerji Tasarrufu Sağlayabileceğiniz Electrolux Çamaşır Kurutma Makineleri

Electrolux kurutma makineleri belli bir enerji sınıfı etiketine sahiptir. Bu etiketler makinenin çalışırken yaptığı enerji tasarrufunu gösterir. Sınıflandırmalar eski ve yeni olarak iki farklı şekilde yapılır. A kategorisindeki sınıflandırmaya göreA++ve A+++en avantajlı seçeneklerdendir. A’dan G’ye kadar olanda ise A’ya yaklaştıkça enerji verimliliği artar. Electrolux kurutma makinesi modelleri yüksek enerji tasarrufu etiketleriyle tasarlanır. Yüksek enerji verimliliği pek çok avantajı bir arada sunar. Bu tür seçenekleri değerlendirerek çevre kaynaklarının daha az kullanılmasını destekleyebilirsiniz. Aynı zamanda düşük enerji tüketimi faturaları azaltarak bütçenize de katkı sağlar.

Gelişmiş özelliklerin arasında enerji tasarrufunu destekleyen teknolojiler de vardır. SensiCare System,Electrolux kurutma makinesinde bulunan avantajlı özelliklerdendir. Bu sistem yük miktarını tespit eden akıllı sensörlere sahiptir. Az miktarda çamaşır tespit edildiğinde kurutma işlemi enerji ve süre tasarrufuyla yapılır. Özel teknoloji sayesinde farklı miktarlardaki çamaşırlar için aynı enerji kullanımının önüne geçilir. Aynı zamanda az miktardaki giysiler gereğinden fazla kurutulmadığı için yıpranmanın da önüne geçilir.

Electrolux Kurutma Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kurutma makinelerigeniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunlar arasından kaliteli ve kullanışlı Electrolux kurutma makinelerini seçerken bazı noktaları göz önünde bulundurmak ihtiyaçları daha iyi karşılar. Seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken noktalar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Kapasite:Makinelerin aynı anda kurutabileceği çamaşır kapasitesi farklılık gösterir. Giysi yıkama ve kurutma ihtiyaçlarınıza göre uygun bir seçim yapabilirsiniz.


  • Kurutma programları:Kumaş türlerine,kurutma sıcaklığına ve süreye bağlı olarak değişen çeşitli programlar vardır. Çok programlı ya da az programlı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.


  • Kullanılan teknoloji ve özellikler:Daha iyi bir kurutma deneyimi için makinelerde çeşitli teknoloji ve özellikler kullanılır. Electrolux buharlı kurutma makinesi ve ısı pompalı seçenekler belli bir mekanizmayla çalışarak avantaj sağlar. Özellikler ise kırışıklık azaltma,nem sensörü,çift yönlü kurutma,gecikmeli başlatma ve zaman kontrolü gibi alternatiflere sahiptir. Bu tür gelişmiş özelliklerle daha iyi bir kurutma deneyimi sağlamak mümküdür.


  • Enerji verimliliği:Makinelerde enerji tasarrufu yapmak için farklı etiketler mevcuttur. Yüksek enerji verimliliği sağlayan makineleri seçerek çevreye ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.


  • Gürültü seviyesi:Makineler çalışma esnasında farklı ses seviyelerine sahiptir. Düşük ses seviyesi için desibelin az olmasına dikkat etmek önemlidir.


  • Boyut ve tasarım:Electrolux kurutma makinesi farklı boyut ve tasarım özelliklerine sahiptir. Yerleştireceğiniz alana uygun boyutlarla avantaj sağlayabilirsiniz. Tasarım olarak LED iç aydınlatma ve dokunmatik kontrol paneli gibi özellikler bulunur.

Seçim yaparken Electrolux kurutma makinesi fiyatlarına da dikkat etmek gerekir. Bütçenize uygun fiyat aralıklarıyla avantajlı seçimler yapabilirsiniz. Hem bütçenize hem beklentilerinize uygun kurutma makineleri uzun ömürlü avantaj sağlar.

Kırışıklık Karşıtı Electrolux Kurutma Makineleri Turkcell Pasaj’da!

Giysilerinizi hızlı ve pratik şekilde kurutacak Electrolux kurutma makinesi modellerini Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Geniş ürün alternatifleri ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmanızı kolaylaştırır. Electrolux çamaşır kurutma makinesi fiyatları da farklı bütçelere uygun olmasıyla seçenek sağlar. İndirim ve kampanyaları takip ederek ihtiyacınız olan ürünü avantajlı şekilde satın alabilirsiniz. Farklı seçenekler arasında beğendiğiniz ürünü seçtikten sonra güvenli şekilde ödeme yapıp alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Pasaj’ın garanti desteği de bulunur. Bu nedenle ürün ile ilgili bir sorun yaşadığınızda garanti kapsamında bakım ve onarım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla

​​