Delonghi Radias TRRS 1225C 2500 W 12 Dilim Yağlı Radyatör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

75m3'e Kadar Odalar için Uzun Süreli Sıcaklık

De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör, içerisinde ısıtılan yağın uzun süreli sıcaklık sağlaması ve ortam ısısını koruması için tasarlanır. Ünite kapatıldıktan sonra dahi yağ bir süre daha ısı vermeye devam eder. Böylece, ev veya ofis ortamları için uzun süreli rahatlık ve konfor sağlar. 

Gerçek Enerji’ Teknolojisi

De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör, odada istenen sıcaklığa ulaşana kadar ısıyı sürekli artırarak verimliliği en üst düzeye çıkarır. Standart radyatörlerin 16 dilimine karşılık gelen 12 dilime sahip De Longhi TRRS1225C radyatör ile yaşam alanlarını ısıtmak daha hızlı ve ekonomik hale gelir.

‘Comfor Temp’ Akıllı Isıtma Teknolojisi

Çevre dostu Comp Temp akıllı ısıtma teknolojisi, sadece bir düğmeye dokunmak suretiyle 22 derecelik sıcaklığı otomatik olarak koruyarak konfor ve enerji tasarrufu sağlar. Bulunduğu mekanı sabit bir ısıda tutarak ısınma maliyetlerini düşürür. 

Kompakt Yapı ve Mobilite

Montaj gerektirmeden kullanıma hazır De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör, yenilikçi kompakt tasarımı ve monte edilmiş katlanabilir tekerlek sistemi sayesinde bir odadan diğerine son derece kolay biçimde geçirilebilir. 

Sessiz Çalışma Özelliği ile Ekstra Konfor

De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör, fan içermediği için en sessiz ısıtıcılardan biridir. Bulunduğu oda içerisinde sıcak havayı dolaştırmak için dahili ısıtılan bir yağ içerir. Sessiz çalışma özelliği ile yatak odaları, TV odaları ve ofis ortamları için ideal özelliktedir. 

Birden Fazla Emniyet Önlemiyle Güvenli Kullanım

De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör ev ve aile kullanımına uygun birden fazla güvenlik önlemi taşır. Elleri koruyan tamamen kapalı ısıtma elemanları, yangın tehlikelerini önlemek için devrilme koruması, elektrik arızasını önlemek ve ısıtıcının dahili bileşenlerini korumak üzere aşırı ısınma koruması bulunur. 

Üç Isıtma Gücü Seçeneğiyle Kişiselleştirilebilir Isı Konforu

De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör bağımsız ve mobil kullanıma izin veren yağlı dilimli elektrikli bir ısıtıcıdır. Mükemmel oda sıcaklığı için çoklu sıcaklık ayarlarıyla ısıyı kişiselleştirmeye izin verir.  Ayarlanabilir termostatı sayesinde belirlenen sıcaklığa kolayca uyum sağlar.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Kullanımı son derece kolay olan De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör, oldukça kolay bir kurulum gerektirir. Ayrıca, kullanıcının tercihine göre özelleştirilebilen, ayarlanabilir, çeşitli programlama özellikleriyle donatılmıştır.

Teknik Özellikler

  • Isıtma gücü - Maks: 2500 W
  • Isıtma gücü - Orta: 1400 W
  • Isıtma gücü - Min: 1100 W
  • Dilim sayısı: 12
  • Kapasite: 75 m³'e kadar
  • Güç ayarı: 3
  • Giriş gücü: 2500 W
  • Anma gerilimi/Frekans: 230V / 50Hz
  • Boyutlar: 650x160x592 mm
  • Ağırlık: 15.7 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.