Sepet 0

Toshiba Klimalar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1582 Ürün)
Sırala
Temizle

Ev İklimlendirmesinde Yenilikçi Teknoloji: Toshiba Klima Modelleri

Toshiba klima, akıllı ve yenilikçi teknolojisi ile eşsiz bir kullanım sunan ürünler arasında yer alır. Toshiba teknolojisi ile tasarlanan Toshiba klima, farklı modlarda kullanılabilir. Ortamın sıcaklığına göre değiştirilebilen modlar, en ideal ısı değerinin oluşturulmasına katkıda bulunur. Bunun yanı sıra çoğu model, uzaktan erişimi mümkün kılan bir teknolojiye sahiptir. Ayrıca enerjiyi verimli bir şekilde kullanan modeller sayesinde kullanım sırasında elektrikten tasarruf edilir. Turkcell Pasaj ısıtma ve soğutma sistemleri kapsamında değerlendirilebilen Toshiba multi inverter klima başta olmak üzere pek çok modeli inceleyebilir, taleplerinizi karşılayan ürünü çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Akıllı ve Yenilikçi Teknolojiler Sunan Toshiba Klimaların Özelliklerini Keşfedin

Toshiba klima modelleri, akıllı ve yenilikçi bir teknoloji ile donatılmıştır. Fark yaratan tasarımlarıyla ön plana çıkan Toshiba klima, uzaktan kumanda ve akıllı kontrol sistemine sahiptir. Akıllı telefona indirilebilen bir uygulama sayesinde klimayı uzaktan kontrol etmek mümkündür.

Bunun yanı sıra yüksek enerji verimliliği vadeden klima modelleri, elektrik tüketiminin optimizasyonunu sağlar. Enerjinin optimize edilebilmesi için çeşitli sensörlerin kullanımı mümkündür. Ayrıca çoğu model, ortamda bulunan havanın kalitesini izler. Yenilikçi filtreleme özelliği sayesinde toz ve polen gibi partiküllerin ortamdan giderilmesini sağlar. Bu ise yaşam alanlarının havasının temizlenmesi anlamına gelir.

Farklı Modlarla Ortamınızı Yaratın: Toshiba Klimalar ile Her Koşula Uygun Çözümler

Farklı modlarla yaşam alanlarının sıcaklık değerlerini ayarlamaya imkan tanıyan Toshiba klima, her koşula uygun çözümler geliştirir. Toshiba klima modları farklılık göstermekte olup sık kullanılan modlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Isıtma Modu: Ortamın sıcaklık değerinin arttırılabilmesi için ısıtma modu kullanılır. Dışarıdaki soğuk havayı içeri alan klima, iç ortamın istenilen ısıya ulaşmasına katkıda bulunur. Bu mod, genellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilir.
 • Soğutma Modu: Yaz aylarında ortamın sıcaklık değerinin azaltılabilmesi için soğutma modu kullanılır. Dışarıdaki sıcak hava, klima tarafından içeri alınır. Böylelikle ortam, talep edilen dereceye kadar soğutulur.
 • Otomatik Mod: Klima, bu modda ortamın sıcaklık değerlerini otomatik bir şekilde algılar. Aldığı verileri analiz ederek soğutma ya da ısıtma modundan hangisinin çalıştırılması gerektiğinin belirlenmesini sağlar.

Toshiba klima özellikleri arasında yer alan modlar, ortamın sıcaklık değerlerinin değiştirilebilmesi açısından oldukça önemlidir.

Enerji Verimliliği: Toshiba Klimalar ile Çevreye Değer Veren İklimlendirme

Toshiba klima modelleri, enerji verimliliği özelliği ile son derece yenilikçi bir şekilde kullanılır. Daha az enerji kullanılarak soğutma ya da ısıtma işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan klima modelleri, birçok avantajı bünyesinde barındırır. Bu avantajlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Daha az enerji tüketimi, elektrik faturasında tasarruf sağlar.
 • Enerjiyi verimli bir şekilde kullanan klima modelleri, ortamın yüksek performansla soğutulması ya da ısıtılmasına katkıda bulunur.

Yenilikçi bir şekilde tasarlanan Toshiba klima 24000 ve Toshiba 24000 btu klima ve daha pek çok model, daha az bakım gerektirir. Bunun yanı sıra kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlandıkları için uzun süreli kullanımlara imkân tanır.

Temiz Hava, Sağlıklı Nefesler: Toshiba Klimalar ile Gelişmiş Filtreleme

Toshiba klima, gelişmiş bir filtreleme sistemine sahiptir. İç ortamda bulunan partiküller, etkili bir şekilde filtrelenir. Bu ise çok daha temiz bir havanın oluşmasına katkı sağlar. İç ortamdaki havanın kalitesini arttırmayı hedefleyen bu tür klimaların sunduğu avantajlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Alerjenlerin Azalmasını Sağlama: Alerjenlerin ortamda bulunması, özellikle astım rahatsızlığı bulunan kişiler için son derece olumsuz bir durumdur. Fakat gelişmiş filtreleri bulunan Toshiba marka klimalar, alerjenlerin ortamdan giderilmesini sağlar. Böylelikle ortamdaki havanın temizlenmesine katkıda bulunur.
 • Kaliteli Hava Oluşturma: Gelişmiş filtreleme özelliği bulunan klimalar; iç ortamda yer alan polen, bakteri, virüs başta olmak üzere partiküllerin giderilmesini sağlar. Bu durum, ortamdaki havanın iyileştirilebilmesi adına oldukça önemlidir.
 • Kötü Kokuların Giderilmesini Sağlama: İç ortamda çeşitli nedenlerden dolayı oluşan kötü koku, yaşam alanında bulunan kişilerin kendilerini kötü hissetmesine neden olabilir. Fakat Toshiba klimaların her biri, kötü kokuları ortamdan uzaklaştırır.

Toshiba teknolojisiyle tasarlanan klimaların her biri, gelişmiş filtreleme özellikleri sayesinde yenilikçi bir kullanım vadeder.

Modern Tasarımlara Sahip Toshiba Klimalar ile Yeni Tarz Oluşturun

Toshiba klima, modern tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Toshiba klima 12000 ve 18000 olmak üzere birçok model, estetik ve zarif dokunuşlarla tasarlanmıştır. Genellikle kompakt bir tasarıma sahip olmaları, her ortamda rahatlıkla kullanılabilmelerini sağlar. Bunun yanı sıra klimaların yüzeyleri çoğunlukla düzdür. Ayrıca renkleri ve tasarımları sayesinde yaşam alanlarının dekorasyonuna olumlu etkide bulunur.

Toshiba multi klima ve toshiba salon tipi klima gibi modellerden bazıları, kullanıcı konforunu ön planda tutan çeşitli tasarımsal özelliklere sahiptir. Bunlar arasında, dokunmatik ekran önemli bir yer edinir. Klimanın kontrolü adına son derece önemli olan dokunmatik ekran, birçok ayarın kontrol paneli üzerinden gerçekleştirilmesine imkan tanır.

Toshiba imzasını taşıyan modellerin bazıları, LED göstergeler ve aydınlatmalara sahip olabilir. LED göstergeler; kullanıcıların, klimanın durumu hakkında çok daha fazla bilgi edinmesini sağlar.

Beyaz eşyalar kategorisinde yer alan Toshiba marka klimalar, çoğunlukla beyaz renklerle tasarlanır. Beyaz, ortamın çok daha sade bir görünüm kazanmasını sağlar. Bunun yanı sıra koyu tonlarda da üretim gerçekleştirilebilir. Çok daha klasik bir tasarım isteyenler için koyu tonlar, son derece ideal bir tercih olacaktır.

Toshiba Klimalardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Toshiba klima seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok faktör mevcuttur. Bu faktörler, talepleri en iyi şekilde karşılayan klimaların satın alınmasını olanaklı hale getirir. Toshiba klima 18000 a+++ olmak üzere birçok farklı modeli seçerken dikkat etmeniz gerekenler genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Kolay temizlenebilir malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünleri seçebilirsiniz. Toshiba klima temizliği, ürünlerin tasarımlarından ötürü oldukça kolaydır. Bu ise klimanın hijyenik bir şekilde kullanılmasına imkan tanır.
 • Odanın büyüklüğü ve kapasitesine uygun boyutlarda tasarlanan ürünleri tercih edebilirsiniz. Çünkü oda büyükse, kompakt tasarımlar ortamın sıcaklık değerlerinin istenilen seviyeye ulaşmasını zorlaştırabilir.
 • Enerji verimliliğine sahip klima modelleri, elektrik faturalarında uzun vadede tasarruf edilmesini mümkün kılar.
 • Gelişmiş filtreleme özellikleri, ortamda bulunan partiküllerin giderilmesini sağlar. Daha temiz hava adına önemli olan bu özellik, aynı zamanda kötü kokuların giderilmesi açısından da dikkate değerdir.
 • Klimanın sessiz çalışması, ortamda bulunan kişilerin çok daha rahat etmesini sağlar. Bu nedenle çok daha sessiz çalışan modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Bu tür hususların yanı sıra Toshiba klima fiyatları ile ilgili bilgi edinerek bütçenize uygun modelleri seçebilirsiniz.

Üstün Özellikleri ile Dikkat Çeken Toshiba Klimalar Turkcell Pasaj’da!

Toshiba klima modelleri, üstün özellikleriyle kullanıcılara yenilikçi bir deneyim sunar. Son derece gelişmiş filtreleri ile ortamdaki partiküllerin giderilmesine katkıda bulunan Toshiba klimalar, aynı zamanda ortamdaki kötü kokuların uzaklaştırılmasını da mümkün kılar. Bu ise ferah bir ortam elde edilmesi açısından oldukça önemlidir.

Turkcell Pasaj klimalar kategorisinde yer alan Toshiba marka klima modellerini inceleyebilir, arzu ettiğiniz ürünleri çok özel fiyatlara satın alabilirsiniz. Aynı zamanda satın alma sırasında güvenli ödeme yöntemlerinden yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla

​​