Delonghi Radias TRRS 1225C 2500 W 12 Dilim Yağlı Radyatör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

75m3'e Kadar Odalar için Uzun Süreli Sıcaklık

De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör, içerisinde ısıtılan yağın uzun süreli sıcaklık sağlaması ve ortam ısısını koruması için tasarlanır. Ünite kapatıldıktan sonra dahi yağ bir süre daha ısı vermeye devam eder. Böylece, ev veya ofis ortamları için uzun süreli rahatlık ve konfor sağlar. 

Gerçek Enerji’ Teknolojisi

De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör, odada istenen sıcaklığa ulaşana kadar ısıyı sürekli artırarak verimliliği en üst düzeye çıkarır. Standart radyatörlerin 16 dilimine karşılık gelen 12 dilime sahip De Longhi TRRS1225C radyatör ile yaşam alanlarını ısıtmak daha hızlı ve ekonomik hale gelir.

‘Comfor Temp’ Akıllı Isıtma Teknolojisi

Çevre dostu Comp Temp akıllı ısıtma teknolojisi, sadece bir düğmeye dokunmak suretiyle 22 derecelik sıcaklığı otomatik olarak koruyarak konfor ve enerji tasarrufu sağlar. Bulunduğu mekanı sabit bir ısıda tutarak ısınma maliyetlerini düşürür. 

Kompakt Yapı ve Mobilite

Montaj gerektirmeden kullanıma hazır De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör, yenilikçi kompakt tasarımı ve monte edilmiş katlanabilir tekerlek sistemi sayesinde bir odadan diğerine son derece kolay biçimde geçirilebilir. 

Sessiz Çalışma Özelliği ile Ekstra Konfor

De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör, fan içermediği için en sessiz ısıtıcılardan biridir. Bulunduğu oda içerisinde sıcak havayı dolaştırmak için dahili ısıtılan bir yağ içerir. Sessiz çalışma özelliği ile yatak odaları, TV odaları ve ofis ortamları için ideal özelliktedir. 

Birden Fazla Emniyet Önlemiyle Güvenli Kullanım

De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör ev ve aile kullanımına uygun birden fazla güvenlik önlemi taşır. Elleri koruyan tamamen kapalı ısıtma elemanları, yangın tehlikelerini önlemek için devrilme koruması, elektrik arızasını önlemek ve ısıtıcının dahili bileşenlerini korumak üzere aşırı ısınma koruması bulunur. 

Üç Isıtma Gücü Seçeneğiyle Kişiselleştirilebilir Isı Konforu

De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör bağımsız ve mobil kullanıma izin veren yağlı dilimli elektrikli bir ısıtıcıdır. Mükemmel oda sıcaklığı için çoklu sıcaklık ayarlarıyla ısıyı kişiselleştirmeye izin verir.  Ayarlanabilir termostatı sayesinde belirlenen sıcaklığa kolayca uyum sağlar.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Kullanımı son derece kolay olan De Longhi TRRS1225C 12 Dilim Radyatör, oldukça kolay bir kurulum gerektirir. Ayrıca, kullanıcının tercihine göre özelleştirilebilen, ayarlanabilir, çeşitli programlama özellikleriyle donatılmıştır.

Teknik Özellikler

  • Isıtma gücü - Maks: 2500 W
  • Isıtma gücü - Orta: 1400 W
  • Isıtma gücü - Min: 1100 W
  • Dilim sayısı: 12
  • Kapasite: 75 m³'e kadar
  • Güç ayarı: 3
  • Giriş gücü: 2500 W
  • Anma gerilimi/Frekans: 230V / 50Hz
  • Boyutlar: 650x160x592 mm
  • Ağırlık: 15.7 kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DE LONGHİ TRRS1225C 12 DİLİM RADYATÖR
Üretim Yeri
İtalya
Güç (w)
2500
Çalışma Frekansı (hz)
BELİRTİLMEMİŞ
Isıtma Tekniği
BELİRTİLMEMİŞ
Emniyet Sistemi
BELİRTİLMEMİŞ
Ağırlık (gr)
BELİRTİLMEMİŞ
Isı Ayarı
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERI
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
YOK
Marka
DELONGHI
Henüz yorum yok