Profilo DVE6G520 Ankastre Cam Davlumbaz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

LED Aydınlatma ve Dokunmatik Panel

Kullanıcılara konforlu bir kullanım süreci sunmayı hedefleyen Profilo DVE6G520 davlumbaz LED aydınlatması ve dokunmatik paneli bu doğrultuda önemli bir avantaj sağlar. Kullanımı kolay dokunmatik panel tüm ayarları kısa sürede yapabilmenizi sağlar. LED aydınlatma ise yemek pişirme sürecini kolaylaştırarak daha zevkli hâle getirir.

Düşük Ses Düzeyi

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan Profilo DVE6G520 ankastre davlumbaz, düşük ses düzeyi ile pek çok kullanıcının şikayetçi olduğu gürültülü çalışma şeklini ortadan kaldırır. Maksimum 67 dB ses seviyesi koku ile gürültü arasında tercih yapma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Yüksek Çekiş Gücü

Sahip olduğu güçlü motorla fark yaratan Profilo DVE6G520 ankastre davlumbaz saatte 593 m³ hava çekme yeterliliğine sahiptir. Aksesuar ile birlikte bacasız kullanıma uygun olan model, yüksek çekiş gücü sayesinde mutfakta koku oluşturan yağ gibi partikülleri hızla çekerek filtreler. Bu sayede daha sağlıklı ve konforlu bir ortam yaratır.

Sade Görünüme Sahip Estetik Tasarım

Profilo DVE6G520, 60 cm genişliğe sahip duvar tipi bir davlumbaz modelidir. Ürünün sade tasarımı, farklı dekorasyonlarla birlikte uyum içerisinde kullanılabilmesini sağlar. Cam ağırlıklı dış gövdesi, modern bir görünüm oluşturur.

Üç Kademeli Güç Ayarı

Profilo DVE6G520, üç farklı güç kademesine sahiptir. Cihazın üzerindeki ekrandan kolaylıkla kontrol edilebilen güç ayarı, koku yoğunluğuna göre seçim yapılabilmesini sağlar. Böylelikle hem enerji tasarrufu sağlar hem de ses düzeyinin minimum seviyede tutulabilmesine yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO DVE6G520 ANKASTRE CAM DAVLUMBAZ
Renk
BEYAZ
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
BEYAZ
Kullanım Tipi
DUVAR
Kademe Sayısı
3
Hava Debisi(m3/sa)
593
Gürültü Düzeyi (db)
67 DB
Boyutlar (gxyxd) (cm)
59X75X40
Güç (w)
220 W
Orıjınal Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Desi
75
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok