Sepet 0

Profilo Davlumbazlar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1582 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Mutfak Deneyiminde Yenilik: Profilo Davlumbazlar

Profilo davlumbaz modelleri, size hayalinizdeki ferah ve şık mutfağı sunar. Çünkü bu davlumbazlar tüm yemek kokularını mutfağınızdan uzaklaştırır. Ağır kokuların bütün eve yayılmasını önler. Farklı ayarlarıyla kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olur. Sessiz çalışarak ekstra konfor sağlar. Aynı zamanda dayanıklı ve emniyetli malzemeleriyle uzun ömürlü kullanım sunar. Şık tasarımlarıyla mutfağınızı süsler. Size de tertemiz ve ferah bir mutfakta yemek yapmanın keyfini sürmek kalır.

Eşsiz Performans Sunan Profilo Davlumbazlar ile Yeni Teknolojiyi Keşfedin

Temiz ve ferah bir mutfağın olmazsa olmazı davlumbazdır. Davlumbazlar, mutfaktaki ağır yemek kokularını bertaraf ederek her bakımdan konforlu bir alan sunar. Profilo davlumbaz özelliklerinden ilki, bu konforu ileri teknolojiler ile birlikte sunmasıdır.

Profilo’nun ürettiği davlumbazlar, güçlü motora sahiptir. Bu güçlü motorların çalıştırdığı fanlar ortamdaki havayı davlumbazın içindeki filtrelere doğru çekerek emer. Davlumbazın çekim gücü modele göre değişir. Ancak Profilo’daki modellerin saatte ortalama 650 metreküp havayı emdiğini söylemek mümkündür. Emilen hava yüksek kalite filtrelerden geçer. Yağlar ve kötü kokuya sebep olan diğer mikro partiküller filtrede hapsedilir. Temizlenen hava ise bacadan dışarı gönderilir. Ayrıca markada bacasız modeller de mevcuttur.

Yüksek emiş performansı sayesinde bu davlumbazlar ile istenmeyen yemek kokusunun hem mutfağa hem de evin diğer odalarına yayılmasını önlersiniz. Soğanlı ve sarımsaklı yemekleri, sakatatları, kızartmaları ve balıkları rahatlıkla pişirirsiniz. Yemek yaparken soğuk kış günlerinde veya sıcak yaz aylarında pencereyi açmak zorunda kalmazsınız. Yemeklerinizi pişirir pişirmez kokusuz mutfağınızda afiyetle tüketebilirsiniz.

Sessizlikte Ustalık: Profilo Davlumbazlar ile Sıfır Ses Mutfak Rahatlığı

Motorlu cihazların yüksek güçle çalışması kullanıcıları tedirgin edebilir. Zira yüksek motor gücünün gürültü kirliliğine neden olacağı düşünülür. Ancak Profilo, yalnızca 60 desibel civarında çalışan motorlarıyla son derece sessiz bir hizmet sunar. 60 desibel ses seviyesi, normal konuşma düzeyine tekabül eder. Böylece mutfağınızda sıradan bir sohbet esnasında çıkan sesten daha fazla gürültü duyulmaz.

Sessiz çalışan davlumbazları sabahın erken veya gecenin geç saatlerinde bile rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Sırf gürültüsünü çekmemek için davlumbazı açmaktan vazgeçmek zorunda kalmazsınız. Yemek pişirirken yanınızdaki sohbet arkadaşınızı veya dinlediğiniz müziği rahatlıkla duyarsınız. Başta kendiniz olmak üzere kimseye rahatsızlık vermediğiniz keyifli bir pişirme deneyimi yaşarsınız.

Kullanıcı Dostu Kontroller: Profilo Davlumbaz Teknolojisini Kolaylıkla Deneyimleyin

Profilo’nun kullanıcılara sunduğu avantajlardan biri de kontroldür. Bu davlumbazların kontrolünü tamamen elinizde tutarsınız. Çünkü markanın tüm davlumbaz modellerinde en az üç kademe bulunur. Cihazın çekim gücünü farklı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak ayarlayabilirsiniz. Böylece gerekmediğinde fazla güç tüketmemiş olursunuz.

İlk kademeyi hafif yemekleri pişirirken tercih edebilirsiniz. Yemeği pişirdikten sonra bir süre daha mutfağın havasını temizlemeye devam etmek isterseniz yine bu kademeyi kullanabilirsiniz. Biraz daha ağır kokular için 2. kademe uygundur. Birden fazla yemeği aynı anda pişirirken ise davlumbazı 3. kademede çalıştırabilirsiniz. Daha yoğun emiş gücü için 3+ kademeyi kullanmanız mümkündür.

Davlumbaz modellerindeki tamamen dokunmatik kontrol paneli sayesinde cihazı kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz. Farklı kademeler arasında hızla geçiş yapabilirsiniz. Mevcut ayarları elektronik ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Kolay okunan dijital ekran sayesinde vakit kaybetmezsiniz.

Profilo davlumbazların bir diğer kullanıcı dostu özelliği ise ışıklı olmalarıdır. LED aydınlatmaya sahip bu cihazlar ocağı daha rahat görmenize yardımcı olur. Böylece yemeklerinizin rengini daha kolay ayırt ederek en doğru pişme ayarını tutturabilirsiniz. İhtiyacınız olmadığında mutfağın ışığını kapatarak yalnızca davlumbazın lambalarını yakabilirsiniz. Böylece hem enerji ve bütçe tasarrufu sağlar hem de mutfağınızda hoş ve loş bir ambiyans yaratırsınız.

Temizliği Kolay ve Pratik Profilo Davlumbaz Modelleri

Davlumbazların emdiği havanın içinde bulunan yağ buharı partikülleri filtreye tutunduğu için zamanla bu yüzeyde birikme olur. Filtrede biriken yağlar tıkanmaya sebep olabilir. Söz konusu tıkanıklık davlumbazın emiş performansını olumsuz etkiler. Bu nedenle davlumbaz filtrelerini kullanım sıklığına göre belirli aralıklarla temizlemek gerekir.

Profilo, modellerini tasarlarken yalnızca performansı değil hijyeni de ön planda tutar. Kolay temizlenen filtrelerle zahmetsiz ve hijyenik kullanım sunar. Profilo davlumbaz filtresi modellerinin çoğunluğu kaset tasarıma sahiptir. Kaset filtreleri kolaylıkla çıkarıp yıkayabilirsiniz. Yıkama işlemini elde veya bulaşık makinesinde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Davlumbazın iç ve dış yüzeyini ise nemli bir bez yardımıyla silmeniz mümkündür. Ancak filtreyi yerine takmadan önce tüm parçaların tamamen kurdu olması gerektiğini unutmayın.

Mutfak Dekoruna Uyum Sağlayan Profilo Davlumbazlar ile Tarzınızı Yansıtın

Profilo, mutfağınız için yalnızca bir koku filtresi değil şık bir aksesuar tasarlar. Profilo ankastre davlumbaz modelleri gömülü formlarıyla yer kaplamazlar. Bu davlumbazların farklı materyal ve renk çeşitleri mevcuttur. Örneğin Profilo cam davlumbazlar ortama ferahlık katar. Bu ürünlerin metalik gövdeleri ise parlaklıklarıyla şıklığı tamamlar.

Profilo beyaz cam davlumbaz, açık renkli dekorasyonlara uygundur. Profilo beyaz davlumbazı rustik veya country tarzda döşenmiş mutfaklarda rahatlıkla kullanmanız mümkündür. Daha modern mutfaklar ise Profilo gri davlumbaz çeşitlerini değerlendirebilirler. Diğer beyaz eşyalarınız da gri renkte ise bu modeller sizin için idealdir. Koyu renkli tasarımlarda profilo siyah davlumbazları tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz renk davlumbaz ile mutfağınızda bütünlük ve şıklığı yakalarsınız.

Davlumbazının seçtikten sonra ona uygun bir ocak bakabilirsiniz. Turkcell Pasaj’da bulabileceğiniz ocaklar, bu seçim için size yardımcı olur. İçinize sinen ocak ve davlumbaz kombinasyonu ile mutfağınızı yenileyebilir ve zevkinizi özgürce yansıtabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Üstün Tasarım: Profilo Davlumbazlar ile Kaliteyi Keşfedin

Profilo, yüksek kaliteli malzemelerle üretim yapar. Bu malzemeler davlumbazların hem uzun ömürlü olmasını hem de güvenli kullanım özellikleri taşımasını sağlar. Böylece davlumbazınız darbelere ve korozyon gibi dış etkenlere karşı direnç gösterir. Çizilmez ve deforme olmaz. Zaman içinde paslanmaz. Kaliteli iç aksamı sayesinde yüksek elektrik akımı ve kesintiler karşısında kendini korur. Bu özellikleri sayesinde Profilo davlumbazları uzun yıllar emniyetle kullanmanız mümkün olur.

Profilo Davlumbazlardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Davlumbaz seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktaları Profilo davlumbaz özellikleriyle karşılaştırarak kendinize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Bu özellikleri belirlemek için aşağıdaki listeye göz atmanız mümkündür.

  • Ebat (Profilo standart 60 cm üretim yapar)
  • Kullanım özellikleri (Mutfağında havalandırma çıkışı olmayanlar Profilo bacasız davlumbazı tercih edebilirler)
  • Emiş performansı
  • Ses düzeyi
  • Temizlik kolaylığı
  • Dayanıklılık
  • Tasarım

Seçim sırasında farklı özellikleri de göz önünde bulundurmanız mümkündür. İhtiyaç ve beklentilerinize göre uygun bir tercih yapabilirsiniz. Böylece aradığınız davlumbazı bulursunuz.

Mutfağın Havasını Değiştiren Profilo Davlumbazlar Turkcell Pasaj’da!

Profilo davlumbazları Turkcell Pasaj’daki beyaz eşya kategorisinden bulabilirsiniz. Markanın tüm davlumbazlarını inceleyebilirsiniz. Teknik özelliklere ve gerçek kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Dilerseniz filtreleme ve karşılaştırma araçlarıyla seçiminizi kolaylaştırmanız da mümkündür.

Satın alma aşamasında Profilo davlumbaz fiyatlarını Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Güvenli ve kolay ödeme seçenekleriyle bütçe dostu akıllı alışverişin tadını çıkarırsınız. Ücretsiz kargo ile evinize ulaşan davlumbazınızı birkaç gün içinde kullanmaya başlarsınız.

Daha Fazla

​​