Vestfrost VF 9100 1000 Devir 9 Kg Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş İç Hacim

Solo çamaşır makinesi, 9 kilogramlık geniş iç hacim ve 1000 devirlik bir sıkma kapasitesine sahiptir. Bu sayede tüm kirli çamaşırlar en etkili ve hızlı şekilde temizlenir.

Yüksek Performans

Çok kısa süreler içerisinde en zor kirleri dahi çıkarabilen çamaşır makinesi, güçlü teknolojisi ve motoru sayesinde uzun süreli çalışma durumlarında fazla ısınma yapmaz ve üstün performans ile çalışır.

A++ Akıllı Enerji Sınıfı

Üstün özelliklere sahip solo çamaşır makinesi, A++ enerji verimliliğine sahiptir. Minimum enerji ile çalışan ürün performansından ödün vermeden çalışır. Bütçenizi koruyan çamaşır makinesi, aynı zamanda çevre dostu bir üründür.

Hassas Çamaşırlar için Elde Yıkama

Elde yıkama fonksiyonuna sahip olan 9 kg solo çamaşır makinesi, hassas giysiler için özel olarak geliştirilmiştir. Sahip olduğu program sayesinde ipek, keten, yün ve bunun gibi hassas kumaşa sahip giysilerinizi narin bir şekilde yıkar ve güvenli temizlik sağlar.

Ergonomik Tasarım

Tek bir dokunuş ile aktif hale gelen çamaşır makinesi, dijital LED ekran ve rahatlıkla erişilebilen düğmeler ile tasarlanmıştır. Oldukça pratik bir kullanım imkanı veren ürün, temizleme performansının yanı sıra anlaşılabilir mekanizması ile kolay yıkama yapmanıza imkan verir.

Profesyonel Görünüm

9 kilograma sahip çamaşır makinesi, oldukça geniş iç kapasitesine rağmen fazla yer kaplamayan ergonomik bir tasarıma sahiptir. İdeal boyutları sayesinde dar mekanlara bile uyum sağlayan portatif dizaynı, modern ve şık tasarımı ile sınırsız kullanım sağlar.

Çoklu Program Seçenekleri

Zaman erteleme, taşma koruması ve çocuk kilidi gibi pek çok özelliği ile güvenli bir kullanım sağlayan çamaşır makinesi, çoklu program seçenekleri sayesinde farklı kumaşlara ve kirlilik oranına göre ayarlama yapabileceğiniz farklı programlara sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Maksimum Sıkma Devri:      1200 devir
  • Su Girişi       : Tek
  • Enerji Sınıfı: A++
  • Kullanım Tipi: Solo
  • Kurutma: Yok
  • Hızlı Yıkama Süresi: 15 dakika
  • Yıkama Kapasitesi: 9 kg
  • Çocuk Kilidi: Var
  • LCD Ekran: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.