Profilo CGA254X0TR 10 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ultra Geniş Çamaşırı Kapasitesi

Tek seferde toplam 10 kg’a kadar çamaşır yıkama avantajı sunar. Bu sayede hem kalabalık ailelere hitap eder hem de yorgan, battaniye ve perde gibi büyük hacimli tekstil ürünlerini yıkama imkânı tanır.

Leke Uzmanı Programı Avantajı

4 inatçı lekeyi ekstra leke çıkarıcı deterjana gerek duymadan çıkarabilme avantajı sunan Profilo CGA254X0TR çamaşır makinesi, suda bekletme fonksiyonu ile de hem daha az enerji tüketir hem de lekeleri ortadan kaldırır.

Yıkama Programları için Sıkma Devri Seçme Ayrıcalığı

Yıkama programları için sıkma devir sayısını değiştirebilir, hassas giysilerinizin kırışmasını ve yıpranmasın önleyebilirsiniz. Ayrıca yorgan, havlu gibi çok fazla su çeken tekstil ürünlerini 1400 devirde sıkarak daha kısa sürede kurumalarını sağlayabilirsiniz.

Konforlu Hijyen Sağlayan Opsiyonlar

Dokunmatik kontrol paneli üzerinde yer alan leke çıkarma, kırışıklık önleme, Jet Plus, kalan süre erteleme, ilave durulama, ön yıkama, sıcaklık seçimi ve devir sayısı seçimini kapsayan opsiyonlar arasından dilediğinizi yıkama programına ekleyebilirsiniz.

ActiveWater ile Su ve Enerji Tasarrufu

Tambura eklenen çamaşırların ağırlığını ölçerek ne kadar su kullanılması gerektiğine ve yıkama programının ne kadar süreceğine karar verebilen özel bir teknoloji sayesinde zaman ve enerji tasarrufu yapabilir, çamaşırlarınızı ideal süre ve deterjan ile yıkayabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Bir Kullanım Sunan Özel Programlar

Tambur temizlik, Mix, Yorgan, HijyenEkstra, Ekspres 15'/30', Perde, Durulama, Sıkma-Boşaltma olmak üzere toplamda 8 özel program sayesinde ayrıcalıklı bir çamaşır yıkama deneyimi sunar. Bu programlar sayesinde hızlı yıkama, sadece durulama, sadece sıkma/su boşaltma,tambur temizliği yapabilir, perde, yorgan gibi tekstil ürünlerini doğru programlar ile temizleyebilirsiniz.

Kendini Temizleyebilen Deterjan Çekmecesi

Özel tasarımı sayesinde düzenli olarak kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi hijyenik kullanım ve yüksek performansı bir arada sunar. Bu tasarım sayesinde söz konusu çekmeceyi düzenli olarak deterjan kalıntılarından arındırmak zorunda kalmazsınız.

Pratik Kontrol Sağlayan Dijital Panel

LED ekranın yer aldığı dokunmatik dijital panel sayesinde yıkama programı veya özel opsiyonları seçebilir, programlar üzerinde değişiklik yapabilir veya zamanlayıcıyı kullanarak yıkama başlangıcını erteleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Tipi: Solo
 • Enerji Sınıfı: A+++
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 67 kWh (100 yıkama)
 • Maksimum Sıkma Devri: 1400 Devir
 • Yıkama Kapasitesi: 10 Kg
 • Tambur Hacmi: 68 Lt
 • Yıkama Sesi: 47 dB
 • Sıkma Sesi: 75 dB
 • Zaman Erteleme:Var
 • Devir Sayısı Seçme: Var
 • Kalan Süre Göstergesi: Var
 • Çocuk Kilidi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.