Sepet 0

Altus Kurutmalı Çamaşır Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1582 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

Altus Kurutma Makineleri: Pratik Kurutma ile Zamandan Tasarruf Edin

Gelişen teknolojiyle geleneksel kurutma yöntemleri yerini makinelere bırakır. Bu amaçla satılan beyaz eşyalar kategorisindeki kurutma makinelerinde Altus markası da bulunur. Alanında ileri teknolojileri kullanan Altus kurutma makineleri çeşitli modellerle tüketiciye sunulur. Seçenekler arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanları değerlendirebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü satın alarak çamaşırlarınızı hızlı bir şekilde kurutup zamandan tasarruf etmeniz mümkündür.

Hızlı ve Etkili Kurutma: Altus Kurutma Makineleri ile Çamaşırlarınız Anında Hazır

Yüksek performansa sahip Altus kurutma makineleri gelişmiş özellikleri sayesinde hızlı ve etkili kurutma sağlar. Bu özelliklerin başında ısı pompası teknolojisi gelir. Altus kurutma makineleri sahip oldukları bu özellik sayesinde daha düşük sıcaklıklarda çalışır. Bu sayede giysilerin yıpranma ihtimali ortadan kalkar ve makine enerji verimliliği sağlar. Modellerde çeşitli sensörler de bulunur. Kurutma esnasında sensörler sayesinde kıyafetlerin nem seviyesi kolayca tespit edilir ve makine otomatik olarak kapanır. Bu özellik kurutma işleminin hız kazanmasına ve enerji tasarrufu açısından çok avantajlıdır.

Altus kurutma makinesi özellikleri arasında hızlı çalışmasına yardımcı seçeneklerde bulunur. Çamaşırların kuruması için az vaktiniz olduğunuzda hızlı programları seçebilirsiniz. Böylece çamaşırlarınız kısa bir süre sonra kuruyarak giyilmeye hazır hâle gelir.

Akıllı Kurutma Programları: Çamaşırlarınıza Özel Bakım Sunan Altus Kurutma Makineleri

Altus kurutma makinesi modelleri, farklı programlar sayesinde etkili bir performans sunar. Makinelerin sahip oldukları kurutma programları modellere göre farklılık gösterebilir. Genel olarak birçok modelde zaman ayarlı kurutma, hava temizleme, hassas kurutma ve kumaş türlerine göre programlar bulunur.

Zaman ayarlı kurutma programı, makinenin ne kadar süre çalışacağını size bırakır. Bu sayede istediğiniz zamanı seçerek kurutma işlemini başlatabilirsiniz. Hassas kurutma ise düşük sıcakta çalışan bir programdır. Özellikle narin kumaşların yıpranmaması için çok etkilidir. Farklı kumaş türlerine göre yün kurutma gibi akıllı programlarda bulunur. Böylece çeşitli kumaşlardaki tüm giysilerinizi rahatlıkla kurutabilirsiniz.

Geniş Kapasite: Büyük Yükler için İdeal Altus Çamaşır Kurutma Makineleri

Kurutma makineleri farklı kapasite seçeneklerine sahiptir. Makinenin ne kadar çamaşırı aynı anda kurutacağını gösteren kapasite, kullanım alışkanlıklarına uygun olarak seçilmelidir. Altus kurutma makinesinin 7, 8, 9 ve 10 kg gibi farklı kapasiteye sahip modelleri bulunur. Geniş bir aileye sahipseniz Altus çamaşır kurutma makinesi 9 kg veya daha yüksek seçenekler sizin için kullanışlıdır. Geniş kapasite seçenekleri sayesinde fazla sayıdaki çamaşırlarınızı bile tek seferde kurutabilirsiniz.

Modeller arasında düşük kapasiteye sahip kurutma makineleri de bulunur. Tek başınıza yaşıyorsanız ya da çekirdek aileye sahipseniz daha düşük kapasiteli modeller sizin için yeterli olur. İhtiyacınıza uygun seçim yaparak gereksiz enerji kullanımının da önüne geçebilirsiniz.

Enerji Tasarrufu Sağlayın: Altus Çamaşır Kurutma Makineleri ile Doğa ve Bütçe Dostu Temizlik

Gelişmiş teknolojilere sahip Altus kurutma makinesi çeşitleri enerji tasarrufu yapan özelliklerle tasarlanır. Isı pompası teknolojisi, düşük ısı kullanımı ve hava temizleme programları gibi sayesinde enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz. Modelden modele değişen bu tür özellikler arasında enerji etiketleri de bulunur. Tasarruf sağlamak için Altus çamaşır kurutma makinesi A+++ etikete sahip ürünler avantajlıdır. A’dan G’ye kadar olan sınıflamada ise A enerji kullanan modeller yüksek verimlilik sağlar. Bu tür özellikleri ve sınıflandırmaları göz önünde bulundurarak hem doğaya hem bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Sağlam ve Estetik: Evinize Modern Hava Katan Altus Kurutma Makineleri

Altus kurutma makinesi modelleri, kaliteli malzemelerle estetik şekilde tasarlanır. Ürünler dayanıklı olduğu için uzun yıllar zarar görmeden kullanma imkânını sunar. Bunun yanı sıra estetik zevke hitap eden modellerin farklı tasarımları da bulunur. Düzgün ve ince zarif hatlar ürünlere modern bir hava katar. Aynı zamanda farklı renk seçenekleri, zevkinize uygun olanı bulmanızı da kolaylaştırır. Siyah, beyaz ve gri gibi temel renklerin yanı sıra metalik kaplamalı modellerde bulunur. Altus kurutma makinesi gri rengin üzerine yapılan kaplamalar tasarıma şık bir hava katar.

Altus kurutma makinesi modellerinin tasarım özelliklerinde dijital panel ve çeşitli ışıklandırmalar da bulunur. Program ve farklı ayarları seçebileceğiniz dijital panel seçeneği tasarıma teknolojik bir hava katar. Çeşitli LED gösterge ve ışıklandırma seçenekleri de kurutma makinesinin çalışırken hoş görünmesini sağlar.

Altus Kurutma Makinelerinden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Alışveriş yaparken geniş yelpazeye sahip Altus çamaşır kurutma makinesi modelleri arasından seçim yapmanız gerekir. Bu aşamada bazı noktalara dikkat ederek alacağınız üründen en iyi faydayı görebilirsiniz. Dikkat edilmesi gerekenler başlıca şu şekilde sıralanabilir:

 • Kapasite: Altus kurutma makinesi modelleri farklı kapasitelere sahiptir. Çok fazla çamaşırı kurutmaya ihtiyaç duyuyorsanız geniş kapasiteli ürünler beklentilerinizi karşılar. Az çamaşırlar için ise düşük kapasiteli modeller yeterlidir.
 • Program ve fonksiyonlar: Makinelerin farklı program ve özellikleri bulunur. Birçok programa ihtiyaç duyuyorsanız fazla sayıda programa sahip modeller avantaj sağlar. Aynı zamanda hava temizleme ve çeşitli sensör gibi fonksiyonlara sahip modellerde vardır.
 • Kullanılan teknolojiler: Gelişmiş teknolojilerle tasarlanan Altus kurutma makinesi çeşitleri pek çok avantajı bir arada sağlar. Seçim yaparken ısı pompası teknolojisi gibi farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz.
 • Enerji verimliliği: Makinelerin enerji tasarrufu düzeyini belirten etiketleri bulunur. Yüksek enerji verimliliğine sahip modeller, doğaya katkı sağlayıp faturalarınızı azaltır.
 • Boyut ve tasarım: Altus kurutma makinesi çeşitleri farklı boyut ve tasarımlarla üretilir. Estetik zevkinize göre dijital panel ve ışıklandırma gibi tasarım özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Boyut bakımından ise konumlandıracağınız alanı göz önünde bulundurabilirsiniz. Ürünler, genellikle çamaşır makinelerinin üstüne yerleştirilebilecek boyutlardadır.
 • Ses seviyesi: Kurutma makineleri motor özelliklerine göre farklı ses seviyelerinde çalışır. Yüksek sesten rahatsız oluyorsanız sessiz çalışan modelleri inceleyebilirsiniz.

Kurutma makinesinin beklentinizi karşılaması için temel olarak bu özelliklere dikkat edebilirsiniz. Bunların yanı sıra her model farklı ücretlere sahiptir. Seçim yaparken bütçenize uygun Altus kurutma makinesi seçeneklerini değerlendirmeniz yarar sağlar.

Hızlı ve Etkili Sonuçlar Sunan Altus Kurutma Makineleri Turkcell Pasaj’da!

Kurutma makinesi satın alırken farklı alternatifler arasından seçim yapmak avantajlıdır. Turkcell Pasaj’da farklı Altus kurutma makinesi çeşitlerini bulmanızı mümkündür. Seçenekler arasından ihtiyacınıza en uygun modeli kolayca seçebilirsiniz. Pasaj, evinizin konforunda alışveriş yaparken hızlı teslimat gibi avantajları da size sunar. Böylece satın aldığınız ürün kısa bir süre sonra kapınızda olur. Altus kurutma makinesi alışverişi sırasında daha birçok avantaja Turkcell Pasaj ile ulaşabilirsiniz.

Altus Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Kurutma makinesini kullanmak basit aşamaları içerir. Bunun için şu adımları uygulamalısınız:

 • Makineyi prize takın ve güç düğmesine basın.
 • Kurutmak istediğiniz çamaşırları makinenin içine yerleştirin.
 • İstediğiniz kurutma programını ve sıcaklık derecesini seçin.
 • “Başlatma” tuşuna basarak makineyi çalıştırın.
 • Çamaşırların kırışmaması için kurutma işlemi bittikten sonra makineyi hemen boşaltın.
 • Kurutma makinesi güç düğmesine basarak kapatın.

Bu aşamaları izleyerek kurutma makinesini kullanabilirsiniz. Böylece çamaşırlarınız hızlı ve pratik bir şekilde kurur.

Altus Kurutma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Altus kurutma makinesini temizlemek için; filtrelerini, kapı contasını, tamburunu ve makinenin dışını temizlemeniz gerekir. Her bölümü nasıl temizleyeceğiniz hakkında detaylı bilgi için kullanma kılavuzunu okuyabilirsiniz.

Altus Kurutma Makinesi Kaç Saatte Kurutur?

Makinenin kurutma süresi hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Bu işlem seçilen program, sıcaklık derecesi, kıyafet miktarı ve makine kapasitesi gibi değişkenlere göre farklılık gösterir. Çamaşırlarınızın kaç saatte kuruyacağıyla ilgili kesin bilgi için seçtiğiniz programın süresine bakabilirsiniz.

Altus Kurutma Makinemi Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Farklı kurutma makinesi seçeneklerini bir arada bulabileceğiniz Turkcell Pasaj, birçok avantaj sağlar. Bunların başında geniş model alternatifleri gelir. Aynı zamanda ihtiyaçlarınızı karşılayan Altus kurutma makinesi fiyatları da cazip avantajlara sahiptir. Farklı indirim ve kampanyalardan yararlanarak dilediğiniz ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Turkcell Pasaj, alışveriş sonrasında güvence ve garanti seçeneğini de sunar. Bu sayede Altus kurutma makinesini satın aldıktan sonra da hizmet almaya devam edersiniz.

Daha Fazla

​​