Altus AL-7100 DS A+++ 7 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İşlevsel Özelliklerle Gelen Konforlu Kullanım

Güçlü yıkama performansıyla öne çıkan Altus AL 7100 DS çamaşır makinesi, işlevsel kullanım deneyimi sunan özelliklerle donatılır. Modelde bekleme programı, yıkama esnasında çamaşır ekleme veya çıkarma, yükleme kapağı kilidi, çocuk kilidi, geç başlatma fonksiyonu ve suda bırakma fonksiyonu gibi işlevsel özellikleri bulunur.

Her Saatte Yıkama için Sessiz Çalışma 

Altus AL-7100 DS A+++ 7 kg 1000 Devir çamaşır makinesi, kullanıcıların dilediği her saat kimseyi rahatsız etmeden çamaşır yıkayabilmesi için sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Yıkama esnasında sadece 62 dB, sıkma esnasında ise 75 dB ses seviyesinde çalışır.


Su Taşma Emniyeti ile Güvenli Kullanım

Makinede herhangi bir su sızıntısı olması durumunda su taşma emniyeti devreye girer. Söz konusu emniyet, cihazın aldığı su miktarını kontrol eder ve fazla su alınmasını engelleyerek taşmaları önler.

Dengesiz Yük Kontrolü Sayesinde Sarsıntısız Çalışır

Modelin dengesiz yük kontrolü tambur içerisindeki yük yoğunluğunu tespit ederek dengeler. Böylelikle makinenin çalışma esnasında hareket etmesinin önüne geçilir, makine daha sessiz çalışır ve sıkma performansı artar.

Sade ve Modern Tasarım

Altus AL-7100 DS, sade ve modern tasarım çizgileriyle yaşam alanlarına değer katar. Modelin minimal tasarımı, manuel kontrol paneliyle de desteklenir.


A+++ Enerji Tüketimiyle Doğayı Korur

A+++ enerji tasarrufu yapısıyla doğanın korunmasına katkı sağlar. Düşük enerji tüketimi sayesinde bütçe dostu bir yaklaşım sergiler.

Kullanıcı Dostu Program Çeşitliliği

15 farklı yıkama programını bir arada bulunduran yapısıyla her kumaş tipine uygun yıkama deneyiminin kapısını aralar. Gömlekten kaz tüyü monta, pamuklu giysilerden yünlülere her tür kirli çamaşır etkili şekilde yıkanabilir.

Mini Program ile Zaman Kazanın

Az kirli ve düşük miktarda çamaşırlar için tavsiye edilen mini program, hızlı ve verimli yıkama sağlar. Kullanıcılara zaman kazandıran özellikle çok az kirli ve pamuklu kumaşlar kolay ve hızlı bir şekilde temizlenir.

Teknik Özellikler

 • Marka: Altus
 • Model: Altus AL-7100 DS
 • Devir hızı: 1000
 • Yıkama kapasitesi: 7 kg
 • Kontrol paneli: Dijital
 • Çocuk kilidi: Var
 • Renk: Gri
 • Sıkma ses düzeyi: 78 dB
 • Yıkama ses düzeyi: 63 dB
 • Yıllık enerji tüketimi: 143 kWh
 • Enerji sınıfı: A+++
 • Program sayısı: 15
 • Yıllık su tüketimi: 9.899 lt
 • Ölçüler: 84 x 60 x 55 cm (Y x G x D)

Genel Özellikler

Enerji Sınıfı
A+++
Maksimum Devir Hızı
1000
Yıkama Kapasitesi
7 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.