​​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır.

İrtibat numarası: ​ 0232 307 0456‘dır.

Profilo BD3076WFVN No Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nem Kontrolü ile Daha Uzun Süre Tazelik

Nem kontrolü sağlayan “ExtraFresh” çekmecesi ile sebze ve meyveleriniz ortalama iki kat daha uzun süre boyunca tazeliğini korur.

AirFresh Koku Filtresi

Airfresh koku teknolojisi sayesinde dolap içerisinde oluşabilecek kötü kokular filtrelenir ve bu sayede dolabınızın içi daima ferah kalır.

LCD Kontrol Paneli

Dolabın üzerinde yer alan LCD kontrol paneli ile soğutucu ve dondurucu bölmelerinin sıcaklık ayarlarını ayrı ayrı yapabilirsiniz. Ayrıca farklı modları da yine bu ekran üzerinden yöneterek dolabı çok daha fonksiyonel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Geniş İç Hacim

Toplam iç hacmi 526 L olan bu ürün, 406 L soğutucu hacmi ve 120 L dondurucu hacmi ile oldukça geniş bir saklama alanına sahiptir.

LED İç Aydınlatma

Soğutucu bölmesinde yer alan LED aydınlatma sayesinde dolabın her köşesi eşit şekilde aydınlatılır. Böylece aradığınız ürünü çok daha rahat ve kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca temizlik esnasında da doğru aydınlatma sayesinde çok daha etkili bir temizlik yapabilirsiniz.

Multi Airflow Teknolojisi

“Multi Airflow” teknolojisi ile dolabın her noktası eşit şekilde soğutulur. Böylece tüm gıdalarınız uzun süre tazeliğini korur.

Süper Dondurma ve Süper Soğutma Özelliği

Süper dondurma ve süper soğutma özelliği ile soğutmak istediğiniz ürünlere kısa süre içerisinde etki ederek bozulmalarını önleyebilirsiniz. Özellikle sıcak yaz aylarında bu özellik ile kısa süre içerisinde ürünlerinizi soğutabilirsiniz.

Tatil ve Ekonomi Modu

Tatil ve ekonomi modları sayesinde dolabınızı evde yokken daha düşük enerji tüketimi ile çalıştırarak ekonomik olarak fayda sağlayabilirsiniz. Uzun süreli tatillerinizde dolabınızın fişini çekmek zorunda kalmadan cihazı tatil moduna alarak güvenli bir şekilde çalıştırmaya devam edebilirsiniz. Herhangi bir güç kesintisi durumunda 27 saat boyunca içerisindeki ürünleri muhafaza edebilen bu ürün ile istenmeyen durumları herhangi bir zarar görmeden atlatabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Buzdolabı Tipi: Alttan Donduruculu
 • Soğutma Tipi: No frost
 • Genişlik: 75 cm
 • Yükseklik: 186 cm
 • Derinlik: 84 cm
 • Toplam Hacim: 526 L
 • İç Aydınlatma: LED
 • Dondurucu Hacmi: 120 L
 • Soğutucu Hacmi: 406 L
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 342 kWh
 • Ses Seviyesi: 42 dB
 • Kontrol Paneli: Dijital
 • Değiştirilebilir Kapı Menteşesi: Evet
 • Kapı Açık Uyarısı: Evet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.