Profilo BD2030WFNN 253 Lt No Frost Üstten Donduruculu Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Dondurucusu ile İlgi Odağı

73 litre dondurucu kapasitesi ile kullanıcıların ilgi odağı olan buzdolabı, günlük 8 kilograma kadar dondurma kapasitesine sahiptir. Hızlı dondurma sistemi ile birçok tüketicinin dikkatini çeken modelde No-Frost soğutma sistemi tercih edilir.

Extra Fresh Bölmesi ile Fark Yaratır

Buzdolabında yer alan Extra Fresh çekmecesi sayesinde meyve ve sebze gibi gıda maddelerinin daha uzun süre taze kalması sağlanır. Cihazda kullanılan AirFresh koku filtresi, zararlı kokuların buzdolabının içerisinde birikmesine engel olur. Multi Airflow teknolojisi ise soğutma işleminin homojen bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Yüksek Hacimli Buzdolabı

Ürünün alt kısmının hacmi 180 litre olarak bilinir. Bu kısma meyve sebze ve süt ürünleri başta olmak üzere birçok gıda maddesini koymak mümkündür. Ayrıca modelde 3 adet soğutucu raf da yer alır. Soğutucu raflar ile soğutma işlemi hızlıca yapılabilir.

Tasarım Özellikleri ile Dikkat Çeker

Beyaz renk seçeneği ve çift kapılı yapısı ile kullanıcıların sıkça tercih ettiği bir model olan Profilo buzdolabı, son derece sade tasarımıyla da ilgi çeker. Dondurucu kısmının üstte yer aldığı cihazdaki LED aydınlatmalar, ihtiyaç duyulan gıda maddelerinin kolaylıkla bulunmasına olanak sağlar.

Düşük Güç Tüketimi ve Sessiz Çalışma Özelliği

F sınıfı enerji tüketim grubuna mensup olan Profilo buzdolabı, yıllık olarak 279 kWh enerji harcar. Böylelikle elektrik faturasının düşük gelmesinde önemli bir katkı sağlar. 41 dB ses seviyesi ile kullanıcıların ilgi odağı olmayı başaran model, gece gündüz oldukça sessiz bir şekilde çalışır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO BD2030WFNN 253 LT NOFROST ÜSTTEN DONDURUCULU BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
KOMBİ TİPİ
Hacim (lt)
253
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
279 KWH/YIL
Desi
219
Gürültü Düzeyi (db)
41
Kapı Sayısı
2
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
60.1
Derinlik (cm)
63.5
Yükseklik (cm)
172
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok