Altus AL 380 Xı 508 Litre No Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kullanıcıları Rahatsız Etmeyen Sessizlik

Maksimum çalışma sesi 39 dB olduğu için kullanım sırasında varlığını unutacağınız Altus Al 380 XI No Frost buzdolabı, kapısı açık kaldığında sesli uyarı sistem ilerlemenizi sağlar. Bu nedenle, sesini sadece kapısını açık unuttuğunuzda duyarsınız.

Dijital Göstergeli Kullanışlı Tasarım

Dondurucu kapağında yer alan dijital gösterge sayesinde hem dondurucu hem de soğutucu bölmelerin mevcut ısılarını takip edebilir, çalışma modu seçim yapabilir, ısı değerlerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Geniş Soğutucu Bölmesi

382 litrelik net hacmi ve sade tasarımı ile oldukça geniş bir alan sunan soğutucu bölme, 3 adet raf ve sıfır derece çekmecesi ile çok miktarda gıdayı muhafaza etme imkânı tanır.

Pratik Kullanım Sunan Klasik Tasarım

Çift kapılı olarak tasarlanan Altus Al 380 XI No Frost buzdolabı, dondurucu kısmı üstte konumlandırıldığı klasik tasarımı ile oldukça kullanışlıdır. Bu tasarım hem dondurucu hem de soğutucu bölmelerde yer alan raf dizaynı ile de büyük bir kolaylık sunar.

Sıfır Derece Çekmecesi Avantajı

Meyve-sebze çekmecesinin hemen üst kısmında konumlandırılan sıfır derece çekmecesi kahvaltılık ve şarküteri ürünlerini dondurmadan ve bozulmadan saklama olanağı sunarken ayrıca dondurucudan çıkarılan gıdaların bakteri üretmeden çözünmelerini de sağar.

Ekstra Kolay Kullanımlı Buzmatik

Altus Al 380 XI No Frost buzdolabının dondurucu bölümünde yer alan ve kullanıcının dilediği zaman tamamen çıkarabileceği buzmatik, özel sistem sayesinde kolaylıkla buz yapma olanağı tanır. Böylece dilediğiniz zaman serin içecekler için buz küpleri üretebilirsiniz.

Düzenli Kullanım Sunan Kapı Rafları

Hem soğutucu hem de dondurucu bölmelerin kapılarında, ekstra saklama alanı sunmak amacıyla toplam 6 adet raf bulunur. Yüksekliği ayarlanabilir olan bu raflar sayesinde içecekleri, tüketmeye hazır gıdaları düzenli olarak muhafaza edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALTUSAL 380 XI 508 LİTRE NO FROST BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
ÇİFT KAPILI
Hacim (lt)
400 - 600 L
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
460
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Kapı Sayısı
2
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
74.0
Derinlik (cm)
75.5
Yükseklik (cm)
186.0 CM
Orıjınal Renk
INOX
Ana Renk
INOX
Renk
INOX
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ALTUS
Henüz yorum yok