Altus ALK 482 630 Lt No Frost Enerji Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Buzlanma Olmadan Dondurun, Tasarruf Sağlayın

No frost buzdolaplarının özelliği olan buzlanma ve karlanma yapmadan soğutma sistemi, cihazın tüm yüzeylerinin ve içerideki havanın soğumasını sağlayarak buğu oluşumunu önler ve ekstra efor sarfetmeden gıdalarınızı soğutur.

Mükemmel LED Aydınlatma

Buzdolabının içi ne kadar dolu olursa olsun içerisindeki tüm yiyecek ve içecekleri ent görebilmenizi sağlayan akıllı aydınlatma sistemi, LED ampullerle sağlanır. Bu sayede enerji tasarrufu sağlayan bir aydınlatmaya sahip olursunuz.

Geniş Dondurucu Hacmi ile Kışa Hazırlık

Buzdolabının altında bulunan ve net olarak 164 litre hacme sahip dondurucu bölmesi, üç ayrı bölmeden oluşur ve yiyeceklerimiz düzenlemenize ve kolay erişim sağlamanıza yardımcı olur. Bu sayede et ürünlerini, donuk sebze ve meyveleri ve hazır yemekleri ayrı ayrı muhafaza edebilirsiniz.

Tatil Modu ile Enerji Tasarrufu

Tatile çıkarken ya da buzdolabının sadece dondurucu bölmesini kullanmayı planladığınızda seçebileceğiniz tatil modu, ısıyı en yükseğe ayarlayıp kapıları 12 saat açmadığınız takdirde otomatik olarak devreye girer. Bu sayede düşük enerji tüketimi ile yiyeceklerin bozulmasını önleyebilirsiniz.

Buz gibi İçecekler için Buzmatik

Dondurucu bölmesinin üst kısmında bulunan buzmatik, kısa sürede buz kalıpları hazırlar. Pratik bir kullanıma sahip olan buzmatiği suyla doldurmanız ve donan kadar beklemeniz yeterlidir. Hazır olan buz küpleri tek hareketle altında bulunan hazneye döküldüğü için ekstra araca gerek duymazsınız.

Enerji Tasarrufu için Kapı Açık Uyarısı

Kapı açık uyarısı bulunan buzdolabı, kapı bir süre açık kaldıktan sonra sizi uyarır ve içerideki havanın ısınmasını önler.

Düşük Ses Seviyesi

Soğutucu ve dondurucu bölmesi ayrı ayrı oldukça düşük ses seviyesinde çalışır. Sadece 42 dB gürültü seviyesine sahip buzdolabı günlük konuşma seviyesinin altında seviyesi ile benzerlerinden ayrılır.

İki Kapılı Kombi Tipi Buzdolabı

Altus ALK 482, brüt hacmi 630 litre olan ve nofrost soğutma sistemine sahip geniş bir buzdolabıdır. Geniş iç hacmi ve fonksiyonları ile kalabalık aileler için mükemmel saklama çözümleri sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALTUS ALK 482 630 LT NO FROST ENERJİ BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Hacim (lt)
650
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
400
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Kapı Sayısı
2
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
69.7
Derinlik (cm)
71.2
Yükseklik (cm)
196
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
24 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ALTUS
Henüz yorum yok