Altus Al 375 XI Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş İç Hacim ile Sağlıklı Kullanıcı Deneyimi

Altus Al 375 XI çift kapılı No Frost buzdolabı, yiyeceklerinizin daha uzun süre taze kalması için tasarlanır. İleri Altus teknolojisiyle gıdalarınızı en sağlıklı koşullarda saklayan buzdolabı, 455 litrelik geniş iç hacmiyle kullanıcılardan tam not alır. 

No-Frost Teknolojisiyle Buzlanmaya Son

No-frost teknolojisine sahip olan buzdolabı sayesinde buzlanma problemi tarihe karışır. Defrost (buz eritme) işlemini otomatik olarak yapan buzdolabında yiyecekleriniz karlanma, buzlanma ve terleme olmadan sağlıklı biçimde dondurulur. 

Her Bölmeye Uygun Saklama Koşulu

Al 375 XI çift kapılı No Frost buzdolabında farklı gıdalar türleri için farklı saklama koşulları sunan bölmeler bulunur. Modelde meyve sebzeleriniz için sebzelik, et, balık ve kahvaltılıklar için sıfır derece bölmesi, dondurulmuş gıdalar için no-frost bölmesi, buz yapmak için özel bölme ve dilediğiniz sıcaklıkta su içebilmeniz için su pınarı deposu gibi bölmeler yer alır.

Tatil Fonksiyonu ile Enerji Tasarrufu

Modeldeki tatil fonksiyonu uzun süre evde olmayacağınız durumlarda enerji sarfiyatının düşmesine imkân tanır. Buzdolabı 12 saat kullanılmadığında otomatik olarak devreye giren fonksiyon sayesinde tatilde veya iş seyahatindeyken yiyecekleriniz bozulmaz, gözünüz arkada kalmaz.

Hızlı Soğutma ve Hızlı Dondurma

Ürün hızlı soğutma ve dondurma fonksiyonlarıyla hassas gıdalarınızın bozulmadan soğuması ve dondurulması için geliştirilir. Fonksiyonları yüksek miktardaki gıdalar için kullanmak istiyorsanız gıdaları buzdolabına yerleştirmeden önce ilgili fonksiyonu aktifleştirmeniz tavsiye edilir.

İşlevsel Tasarım Detayları

Modelin işlevselliği kapı yönünü değiştirme, açık kapı alarmı, elektronik gösterge gibi özelliklerle desteklenir. LED teknolojisiyle yandan aydınlatılan buzdolabında düşük enerji tüketimi için tasarlanan Eco modu da vardır.


Modern ve Dayanıklı Tasarım

Buzdolabı zarif tasarımı ve inoks rengiyle mutfaklarınızda modern bir hava yaratır. İki kapılı buzdolabının üretiminde üst seviye kalitede materyaller kullanılır. Model kaliteli yapısıyla uzun yıllar güvenle kullanılır.

Elektronik gösterge ile Kolay Kontrol

Modelin ön panelinde elektronik bir göstergeye yer verilir. Buzdolabıyla ilgili tüm işlemler olay anlaşılır bir menüye sahip olan gösterge üzerinden takip edilebilir.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: iki kapılı No-Frost
  • Brüt hacim: 455 lt
  • Tatil modu: Var
  • Hızlı soğutma modu: Var
  • Hızlı dondurma modu: Var
  • Kapı yönü değiştirme: Var
  • Sebzelik: Var
  • Günlük buz yapma kapasitesi: 1 kg
  • Kapı açık alarmı: Var
  • Boyut: 185 x 70 x 70,5 (Y x G x D) cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.