Sepet 0

Smeg Buzdolapları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1555 Ürün)
Sırala
Temizle

Smeg Mini Buzdolabı Modelleri

Smeg mini buzdolabı yerden tasarruf sağlamanız için üretilmiştir. Sınırlı alanınız varsa veya evin etrafında ek depolamaya ihtiyacınız varsa, bir mini buzdolabı ideal bir çözüm olabilir. Retro görünümlere sahip geniş bir Smeg mini buzdolabı çeşitleri bulunur. Tasarımları sayesinde dekorasyona şıklık katar. Boyut olarak küçük olan Smeg mini buzdolabı, farklı tarzlara uyması için krem, siyah, turuncu, kırmızı olmak üzere farklı renklerde mevcuttur. Modeller mutfak ile yaşam alanlarının birleşik olduğu evler için idealdir. Mini buzdolaplarının çoğu, son derece ekonomik performans sunduklarını gösteren olağanüstü bir A+ enerji verimliliği derecesi ile üretilmiştir. Minibarın donanımı ayarlanabilir termostat, 5 farklı kademede konumlandırılabilen iki adet kromajlı raf, iç kapıda şişelik ve atıştırmalıklar için bölme, buz tepsisi, dahili LED aydınlatma, kolay temizlenebilir özelliktedir. Absorpsiyonlu soğutma teknolojisi 37 dB(A) çalışma sesi sağlamaya yardımcı olur.

Smeg Mini Buzdolabı Özellikleri

Bağımsız bir ünite olarak sunulan Smeg mini buzdolabı ile mutfağınıza şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Çok çeşitli renk tonları mevcuttur. Genel olarak, Smeg buzdolapları üstün performans ve yüksek düzeyde enerji verimliliğini sağlamak amacıyla en son teknoloji kullanılarak üretilir. Bu nedenle bu, mutfağınız için ideal bir seçimdir. Buzdolabının iç hacmi, mevcut alanın verimli şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. İhtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen modellerin kapı ve iç rafları farklı yüksekliklere ayarlanabilir ve temizlik amacıyla kolayca çıkarılabilir. Daha fazla işlevsellik için küçük bir dondurucu kısmı bulunur. Smeg mini buzdolapları ayrıca konforlu kullanım için oldukça önemli olan ultra düşük gürültü için absorpsiyonlu soğutmaya sahiptir. Rahat kullanım sağlamak amacıyla farklı özelliklere de sahiptir. Ters çevrilebilir kapı menteşesi sol veya sağ elle açmak için ayarlanabilir. Ayarlanabilir tel tipi raflar size buzdolabınızı saklama ihtiyaçlarınıza göre özelleştirme fırsatı verir. Parlak LED aydınlatma, buzdolabınızın içinde daha estetik bir görünüm sağlar ve geleneksel akkor aydınlatmaya göre daha az enerji kullanır. Tüm bu özellikler, hayalinizdeki mutfak için yüksek performanslı ve en kaliteli ürünleri sunar.

Retro Tasarıma Sahip Smeg Mini Buzdolapları

Smeg buzdolabı ile mutfağınıza 50'ler, 60'lar ve 70'ler havası katabilirsiniz. Retro buzdolabı tasarımları geçmişin büyüsünü bugünün işlevselliği ile birleştirmekle kalmaz, aynı zamanda yemek yeme alanınızı şık bir şekilde vurgular. Zamansız bir görünümden hoşlananlar, siyah bir Smeg buzdolabının veya beyaz bir SMEG buzdolabının dekorasyona sağladığı şık katkıyı beğenebilir. Ayrıca yaşam alanınıza hareketlilik katmak için kırmızı bir retro mini boy buzdolabı veya Smeg nane yeşili bir buzdolabı düşünebilirsiniz. Mutfağınızın retro tarzını tamamlamak için Smeg mini buzdolabını markaya ait vintage mutfak gereçleri ve aletleri ile eşleştirebilirsiniz. Mini boyutlu retro buzdolabı, çabuk bozulan gıda ürünlerini muhafaza etmek için de ideal bir seçimdir. Meyve ve sebzeler için çekmeceli modellerini düşünebilirsiniz. Ayrıca bazı mini buzdolabı modellerinde dondurucu kısmı da bulunur. Dondurulmuş gıdaların ve artan yemeklerin saklanması için ideal olan donduruculu Smeg buzdolabı, bir mutfağın temelini tamamlar. Servis yapmadan önce içecekleri soğuk tutacak mini boy bir buzdolabı arıyorsanız Smeg buzdolabı modelleri şişeler için özel saklama alanına sahiptir. Tüm bu özelliklerle Smeg, tasarım nesneleri, işlevselliği ve estetiği emsalsiz bir şekilde birleştirir. Kullanılan malzemeler ve hassas işçilik, en yüksek seviyede kullanıcı konforunu ve birinci sınıf dayanıklılığı garanti eder. Parlak pürüzsüz yüzeylerin ve yumuşak kıvrımların kombinasyonu, buzdolabına vintage bir görünüm verir. Bunlar arasında bebe mavisi, pembe, krem gibi pastel tonlar yer alır. Bu modeller nostaljik görünümü sevenler için oldukça kullanışlıdır. Smeg mini buzdolapları tasarımlarının yanı sıra kalitesiyle de öne çıkar. İtalyan markası üretim sırasındaki sıkı kontroller sağlayarak uzun ömürlü ürünler sunar.

Smeg Mini Buzdolabı Gürültüsüz Absorpsiyon Teknolojisi

SM40L Smeg buzdolabını otel odalarında kullanım için ideal bir seçim haline getirir. Toplam rahatlık için özel olarak tasarlanmış Smeg retro mini barlar, içecekleri ve atıştırmalıkları soğuk tutmak için idealdir.

Smeg, 70 yılı aşkın bir süredir tasarımcı elektrikli ev aletleri üretmektedir ve on yıllar boyunca yenilikçi tasarım ve işlevselliğin bir sembolü haline gelmiştir.

Oteller için Smeg buzdolapları basit elektrikli aletler değil, yerleştirildikleri ortama kusursuz bir dokunuş veren gerçek "tasarım nesneleridir".

Smeg mini buzdolapları, tüm ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak için 32 litre kapasiteli Smeg FAB5RBL5 40L versiyonu ve 101 litre kapasiteli daha büyük SM101L versiyonu olmak üzere iki boyutta mevcuttur. İhtiyacınıza ve depolama alanınıza bağlı olarak uygun modeli seçebilirsiniz. Smeg FAB5, 40 litre kullanılabilir hacme sahip küçük bir minibar olup küçük yaşam konseptleri için idealdir.

Turkcell Pasaj Avantajlarıyla Smeg Mini Buzdolabı Fiyatları

Kompakt mini buzdolapları genellikle standart buzdolabı​ modellerine göre daha uygun fiyatlıdır. Mini buzdolapları kapasitelerine göre de farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Ancak ek depolama alanından ve ekstra özelliklerden faydalanırsınız. Ayrıca, iç alanı tercihinize göre ayarlamanıza sağlayan bir bölme paneline sahiptirler. Yaşam alanına şık bir görünü​m kazandıran Smeg buzdolabı kampanya dönemlerinde daha da uygun fiyatlarla satılır. Bu nedenle belli zamanlarda Turkcell Pasaj tarafından yapılan indirimleri takip ederek çok daha avantajlı fırsatlardan faydalanabilirsiniz.Turkcell Pasaj’da çok çeşitli Smeg mini buzdolapları mevcuttur ve modele bağlı olarak farklı saklama kapasitelerine sahiptir. Ayrıca, boyutları sayesinde karavanlarda kullanılabilir. Cihazlar, tasarım çeşitliliği açısından her ortama uyum sağlar. Beyaz, kırmızı, siyah veya sade paslanmaz çelik görünümlü düz renkli mini buzdolapları, retro görünümlü mini buzdolapları ve çok daha fazlası vardır. Bu sayede aralarından dekorasyonunuza ve zevkinize uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Smeg Buzdolabı Almalısınız?

İtalyan markası Smeg, ev aletleri üretiminde yenilikçi teknikleri ile tanınır. Güzel bir tasarıma ve işlevselliğe sahip geniş alanlara ihtiyaç duyan herkes için mükemmeldir. Buzdolapları, A++ sınıfı enerji sınıfına ulaşmıştır. Ayrıca Smeg mini buzdolapları, tam boy buzdolaplarına kıyasla daha kompaktır. Çok yönlülüğü ve taşınabilirliği nedeniyle işlevsel kullanım sunar. Mini buzdolapları, en sevdiğiniz içecekleri ve yiyecekleri soğuk tutmanıza ve kolayca erişmenize olanak tanır. Ofislerinde, çalışma odalarında kullanılabilir. Verimli kullanımı ve küçük boyutları sayesinde apartlarda ve evlerde kullanılabilir. Smeg mini buzdolabını evde soğuk saklama gerektiren ilaçlarınızı veya makyaj ürünlerinizi muhafaza etmek için kullanabilirsiniz.

Smeg Mini Buzdolabı Kullanmanın Avantajları Nedir?

Minibar buzdolabı son derece düşük güç tüketimine sahiptir. Birçok mini bar soğutucu, neredeyse sessiz çalışan absorpsiyonlu soğutma ile donatılmıştır. Bu, bir otel odasında bile neredeyse sessiz çalışmayı sağlar. Mini buzdolapları tipik olarak günde 1 kWh enerjiden daha az tüketir. Ticari sektörde enerji verimlilik sınıfı özel sektöre göre farklı belirlenmekte ve sonuçta yıllık enerji tüketimi belirleyici olmaktadır.

Smeg Mini Buzdolabı Bakımı Nasıl Yapılır?

Mini buzdolapları, özellikle buzdolabı veya çamaşır makinesi gibi diğer yaygın ev aletleriyle karşılaştırıldığında son derece az bakım gerektirir. Hijyenik kullanım ve bakımlı görünmesini sağlamak için içini düzenli olarak temizleyebilirsiniz. Ayrıca buzdolabını kullanırken soğutmada veya ses çıkarmada herhangi bir sorun olursa kılavuzuna bakabilirsiniz.

Daha Fazla