Sepet 0

Bosch Buzdolapları Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1555 Ürün)
Sırala
Temizle

Bosch Buzdolapları: Gıda Saklamanın Yeniden Tanımlandığı Yer

Besinler, sağlıklı bir yaşam için hayatî önem taşır. Besinlerin doğru seçilmesi, işlenmesi ve birleştirilmesi kadar saklanması da mühimdir. Bosch buzdolabı modelleri, özenle seçtiğiniz gıdaları doğru ve sağlıklı koşullarda saklamayı başarır. Besinleriniz soğuk dolapta beklerken vitamin ve minerallerini kaybetmezler. Böylece hem kendiniz hem sevdikleriniz için tam anlamıyla sağlıklı yemekler hazırlamanız mümkün olur.

Bosch buzdolaplarının geniş hacmi de etkileyici özelliklerinden biridir. Çok sayıda gıda maddesi, saklama kabı ve donmuş ürünü depolayabilen buzdolapları kalabalık ailelere ve küçük işletmelere fayda sağlar. Farklı tasarım, hacim, ölçü ve teknik özelliklere sahip Bosch buzdolaplarının arasında her ihtiyaca, zevke ve bütçeye uygun bir seçenek bulmak mümkündür.

Gelişmiş Teknoloji, Kolay Gıda Yönetimi: Bosch Buzdolapları

Bosch beyaz eşyalar, gelişmiş teknolojilerle üretilir. Buzdolaplarında kullanılan teknolojilerden ilki, active humidity sistemidir. Active Humidity çekmecesinde bir su haznesi bulunur. Bu hazneye eklediğiniz su, ultrasonik dalgalar ile buhara dönüştürülür. Elde edilen soğuk su buharı, belirli aralıklarla çekmecenin içine verilir. Bu sistem, marketlerdeki sebze ve meyve reyonlarındaki teknolojiyi taklit eder. Bu çekmeceye yapraklı ve kök sebzeleriniz ile yeşilliklerinizi koymanız mümkündür.

Bosch buzdolaplarında bulabileceğiniz bir diğer sistem ise LCD kapı elektroniğidir. Kapı üzerindeki entegre kontrol paneli, buzdolabının soğutucu ve dondurucu bölmelerinin sıcaklıklarını birbirinden bağımsız olarak ayarlamanızı sağlar. Manuel değiştirilebilen Bosch buzdolabı ayarları sayesinde yiyecek ve içecekleriniz için uygun sıcaklığı seçebilirsiniz.

Hassas Soğutma Teknolojisi: Bosch Buzdolapları ile Yiyeceklerinizi İdeal Sıcaklıkta Tutun

Bosch buzdolaplarının tamamı, No Frost soğutma teknolojisine sahiptir. Dolabın içinde buzlanma oluşmasını engelleyen bu sistem sayesinde gıdalarınız daha sağlıklı bir soğuma ve donma sürecinden geçer. Ayrıca siz de dondurucudaki buzlanma kalıntılarını temizlemekle uğraşmazsınız.

Bosch’un buzdolaplarında kullandığı bir diğer soğutma teknolojisi ise Vita Fresh’tir. Vita Fresh soğutma sistemi, farklı gıda maddelerinin yapısına uygun soğutma sağlar. Meyve, sebze, et ve süt ürünleri gibi her çeşit malzemeyi optimize edilmiş sıcaklık ve nem seviyesinde saklar. Belirlenmiş uygun sıcaklığı korur. Böylece yiyecekleriniz daha uzun süre taze kalır. Aynı zamanda besinlerin vitamin değeri de korunur. Vita Fresh, uzun süreli alışveriş yapan kullanıcılar için idealdir.

Büyük İç Hacim: Bosch Buzdolapları Sayesinde Gıdalarınız için Geniş ve Esnek Depolama Alanı

Buzdolabı hacmi, cihazın soğutma gücünden yüksek verim almak için önemlidir. Eğer ihtiyacınızdan küçük bir buzdolabı seçerseniz fazla doldurmak zorunda kalacağınız için cihazın soğutma gücü azalabilir. Gereğinden fazla büyük bir buzdolabı ise ihtiyacınız olmadığı halde ekstra elektrik tüketimine neden olabilir. Bosch buzdolabı boyutları, farklı alternatifleriyle her eve uygun bir seçenek sunar.

Örneğin Bosch buzdolabı XXL boyutu, kalabalık aileler için idealdir. Geniş iç hacmi sayesinde haftalık market ve pazar alışverişinize rahatça yer bulursunuz. Hafta içi tüketmek için hazırladığınız onlarca yemeği tencereleriyle birlikte saklayabilirsiniz. Bosch buzdolabı 631 lt hacmiyle size tüm bu imkânları sunar. Bosch 526 ve 508 lt buzdolabı seçenekleri de sınırsız depolama olanağı sağlayan modellerdir.

Eğer ekstra geniş bir cihaza ihtiyacınız yoksa Bosch 483 litre buzdolabını değerlendirebilirsiniz. Standart evler için uygun olan bu modelde tüm yiyecek ve içeceklerinizi sıkıştırmadan yerleştirebilirsiniz. Saklama kaplarınıza, yazdan yaptığınız konservelerinize ve diğer malzemelerinize rahatlıkla yer bulabilirsiniz. Bosch 453 l buzdolabından da aynı performansı almanız mümkündür.

Seçiminizi Bosch buzdolabı ölçülerine göre de belirleyebilirsiniz. Zira buzdolabı seçiminde sadece tüketim alışkanlıklarınız değil, sahip olduğunuz alan da önemlidir. Mutfak veya kilerinizdeki yere göre Bosch 75 cm veya 86 cm buzdolabı modellerini de inceleyebilirsiniz. Eğer bu kadar geniş hacme ihtiyacınız yoksa Pasaj’da bulabileceğiniz mini buzdolaplarına da göz atabilirsiniz.

Ayarlanabilir Raflarla Yiyeceklerinizi Kolayca Düzenleyin

Bosch buzdolaplarının rafları, ayarlanabilir özelliktedir. Bu sayede size yalnızca sınırsız değil, aynı zamanda özgür bir depolama alanı sunar. Çıkarıp takılabilen Bosch buzdolabı rafıyla cihazınızı yeniden tasarlayabilirsiniz. Ürünü, genel kullanımınıza en uygun hâle getirebilirsiniz. Karpuz ve düdüklü tencere gibi büyük malzemelere yer açmanız gerektiğinde düzeni rahatlık değiştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre şekillendirdiğiniz buzdolabından maksimum verimi almanız mümkün olur.

Şık Tasarım ve Dayanıklılık: Bosch Buzdolapları ile Mutfakta Modern Bir Dokunuş

Bosch buzdolapları, ileri teknolojileri ve geniş hacimlerini yanı sıra göz alıcı tasarımlarıyla da dikkat çekerler. Hem estetik hem fonksiyonel tasarımlar arasında her kullanıcıya uygun bir seçenek bulmak mümkündür. Örneğin Bosch gri buzdolabı modelleri, parlaklığıyla dikkat çeker. Lüks bir görüntü sunar.

Bosch siyah buzdolabı çeşitleri, modern çizgileri beğenenler için idealdir. Siyah buzdolabı, koyu renk mutfaklara uyum sağlar. Açık renkli tasarımlara derinlik katar. Klasikten şaşmayanlar ise Bosch beyaz buzdolabı modellerine göz atabilirler. Her dekorasyona uyum sağlayan bu modeller, temiz bir görüntü sunar.

Bosch Buzdolaplarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bosch buzdolabı çeşitleri arasında seçim yapmak zorlayıcı olabilir. En doğru seçimi yapmak için ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Bosch buzdolabı alırken dikkat edebileceğiniz bazı özellikler şunlardır:

  • Dondurucu konumu: Dondurucuyu fazla kullanmıyorsanız bu bölmenin üstte bulunduğu modelleri seçebilirsiniz. Böylece gün içinde ihtiyacınız olan malzemeler, göz hizanızda kalır. Ancak alttan donduruculu modellerin çoğunlukla çekmeceli olması da size avantaj sunar.


  • Boyut ve kapasite: Buzdolabının yerleşeceği konuma ve tüketim alışkanlıklarınıza uygun ölçü ve hacimlerde olması önemlidir.


  • Enerji verimliliği: Uzun vadede bütçe tasarrufu sağlamak ve enerji kaynaklarını korumak için yüksek verimliliğe sahip cihazları tercih etmeniz önerilir.

Ses seviyesi ve soğutma teknolojisi de incelenmesi gereken unsurlar arasında sayılabilir. Buzdolabı alırken ihtiyaçlarınızın yanı sıra beğeni ve bütçenizi de göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

İleri Teknolojileri ile Tazelik Sağlayan Bosch Buzdolapları Turkcell Pasaj’da!

Birbirinden farklı Bosch buzdolabı modelleri ve fiyatları, Turkcell Pasaj’da sizleri bekler. Siz de Pasaj’a gelerek No-Frost buzdolaplarını inceleyebilirsiniz. Ürün detaylarını ve kullanıcı yorumlarını okuyarak detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca tercih ettiğiniz buzdolabına uygun diğer beyaz eşya modellerini de yine Pasaj’dan temin etmeniz mümkündür.

Bosch Buzdolabı Yaz Kış Ayarı Kaç Olmalı?

Bosch buzdolabı ayarı, yaz ve kış mevsimine göre değiştirilebilir. Buzdolapları için ideal sıcaklık, 2 ila 4 santigrat derece arasıdır. Kış mevsiminde sıcaklığı bu aralıkta tutmanız yeterlidir. Ancak çok sıcak bölgelerde yaşayanlar için bu sıcaklık, yaz aylarına uygun olmayabilir. Bu durumda özellikle dondurucu bölmesinin ayarını düşürmeniz tavsiye edilir.

Bosch Buzdolabı Rafları Nasıl Takılır?

Bosch buzdolaplarının iç duvarlarında rafların yerleştirilmesi için sıralanmış sürgüler bulunur. Kırılmaz camdan yapılmış ve birbirinden ayrılabilen rafları bu sürgüler yardımıyla çıkarıp takabilirsiniz. Aynı zamanda çekilebilir özelliğe de sahip olan bu rafların en arkasındaki ürünlere bile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bosch Buzdolabı Modeli Nerede Yazar?

Bosch buzdolaplarının model bilgisi, çoğunlukla kapak çevresinde yazar. Kapının üst kısmında veya dış yüzeyinde buzdolabınızın modelini görmeniz mümkündür. Ancak göremezseniz ürün etiketine veya kullanma kılavuzuna bakabilirsiniz. Buzdolabınızı alırken verilen diğer belgelerde de ürün modelinin yazdığını görebilirsiniz.

Bosch Buzdolabımı Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Turkcell Pasaj’da birbirinden farklı Bosch buzdolaplarını bir arada bulursunuz. Filtreleme özellikleri sayesinde aradığınız ürüne hızla ulaşırsınız. Ürün detaylarını inceleyip değerlendirmelerine göz atarak fikir sahibi olursunuz. Ayrıca Bosch buzdolabı fiyatlarını Pasaj’a özel rakamlarla görüntüleyebilirsiniz. Pasaj garantisinden ve güvenli ödeme seçeneklerinden faydalanırsınız. Yerinizden kalkmadan akıllı ve hızlı alışveriş yapmanın tadını çıkarırsınız.

Daha Fazla

​​