Vestfrost VF 401 S 4 Program Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Doğaya Saygılı Teknoloji

Doğaya saygılı özelliklerle güçlendirilmiş Vestfrost bulaşık makinesi enerji ve doğal kaynakları korur. Bu sayede enerji tasarrufu sağlayan ürün kullanıcı dostu özellikleriyle de dikkat çeker. Kullanıcıya pratik ve konforlu bir kullanım vadeden bulaşık makinesi sahip olduğu tüm özelliklerle kullanıcı dostu bir üründür.

4 Farklı Programıyla İhtiyaçlarınıza Nokta Atışı

Vestfrost bulaşık makinesi 4 farklı program seçeneğiyle ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilen özelliktedir. Bulaşık miktarının fazla olması ve yoğun kir oluşumu durumlarında yoğun yıkama programıyla bulaşık makinesi imdadınıza yetişir. Bulaşık miktarı az miktardaysa ekonomik programla model enerji tüketimini düşürür. Aceleniz varsa hızlı yıkama özelliğiyle de mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan olan ürün sayesinde bulaşıklar makineden her zaman tertemiz çıkar.

Her Mutfağa Uyumlu Tasarım

Solo özellik gösteren bulaşık makinesi şık ve modern tasarımıyla mutfağınızdaki diğer eşyalara tam olarak uyum sağlar. Model şık tasarımının yanı sıra cam ve kristal gibi narin cam ürünleri hassas bir şekilde yıkayabilir.

Yüksek Performans ve Yüksek Kapasite

4 farklı program tipiyle Vestfrost bulaşık makinesi bulaşıklar için en iyi yıkamayı yapar. Üstelik 6 kişilik kapasiteli yıkama yapan makine ile çok sayıda bulaşık aynı anda yıkanabilir.  

Hijyen Vestfrost ile Çok Pratik

Etkili yıkama yapabilen Vestfrost bulaşık makinesi sayesinde bulaşıklarda yağ ve kir kalıntısı asla kalmaz. Bulaşıkları yerleştirirken durulama yapma probleminden kullanıcıyı kurtaran bulaşık makinesi üstün performansıyla etkili parlaklık sağlar.

Hassas Yıkama Özelliğiyle Çizilmeye Karşı Ekstra Güç

Hassas bulaşıkları çizilmelere karşı koruyan bulaşık makinesi ile narin yemek takımları veya cam bardaklar hassas yıkama programıyla en iyi şekilde temizlenebilir.

Uzun Ömürlü Kullanım için Güçlü Bulaşık Makinesi

En ideal boyutlarda tasarlanmış model her mutfağa uyum sağlayan özelliğiyle öne çıkar. Ayrıca su ile temas eden bölgeleri paslanmaz çelikten üretilmiş bulaşık makinesi dayanıklı ve sağlam yapısıyla uzun yıllar boyunca mutfağınızda en büyük yardımcılarınızdan biri olur.

Teknik Özellikler

Program Sayısı: 4
Enerji Sınıfı: A++
 Kapasite: 6 Kişilik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.