Profilo BM4321EG 13 Kişilik Solo Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

INCA KİMYA VE OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ-134276

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yarım Yük yıkama Fonksiyonu ile Tasarruf

tek sepetlik bulaşıklarınızı yıkayabileceğiniz bu program, sepeti seçerek sadece bu bölmede bulunan su kanallarının çalışmasını sağlayarak enerji ve su tasarrufu yapmanıza olanak tanır.

Akıllı Deterjan Dozaj Sistemi

Deterjanı yıkama esnasında özel bölüme alan sistem, bulaşıklarınızı en verimli şekilde yıkayabilmek için deterjanın dozunu ayarlar.

Silent Plus Teknolojisi ile Sessiz Motor

Silent Plus teknolojisi ile üretilen motor mıknatıslı yapısı ile çalışma esnasında sürtünme yapmaz ve aşınma problemini ortadan kaldırır. Bu sayede daha uzun yıllar kullanım imkanı sunar ve tema olmadığı için ekstra sessiz çalışır.

Şoklamalı Gizli Isıtıcı

A sınıfı bir kurutma sunan bulaşık makinesi kendi ısısı ile bulaşıklarınızı kurutur ve ekstra enerji harcamaz. Bu sayede enerjiyi akıllı kullanan makine ile tasarruf yapabilir ve yıkama sonunda bulaşıklarınızı kuru bir şekilde alabilirsiniz.

Express 60 ile 1 saatte Verimli Yıkama

Acil bulaşıklarınız için express seçenekler sunan Profilo BM4321E, makine tam doluyken 1 saatte tüm bulaşıklarınızı temizlemeye odaklanır. yarım dolu makine için ise Express 30 programını seçerek daha kısa sürede yıkama yapabilirsiniz.

LED Program Takip Ekranı

Bulaşık makinesinde bulunan programları ayarlarken tüm aşamaları görmenizi sağlayan LED ekran, yıkama süresini, yıkama aşamasını ve kalan süreyi görmenizi de sağlar.

Auto 3 in 1 Özelliği ile Otomatik Yıkama Ayarı

Deterjanın sıvı, toz, tablet gibi farklı formlarını algılayan bulaşık makinesi yıkama işlemini deterjanın türüne göre ayarlar. Deterjanların çözülme ve durulanma süreleri farklı olabileceği için size en uygun programı seçmenizde yardımcı olur. Bu sayede deterjan kalıntısı kalmadan bulaşıklarınızı temizleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO BM4321EG 13 KİŞİLİK SOLO BULAŞIK MAKİNESİ
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Toplam Kapasite (kişi Sayısı)
13 KİŞİ
Program Sayısı
4 PROGRAMLI
Motor Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
84 KWH
Su Tüketimi (lt)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
102
Çocuk Kilidi
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok