Sepet 0

Samsung Bulaşık Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1559 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Program Sayısı
Temizle

Rahat ve Kolay Bulaşık Yıkama Deneyimi Sunan Samsung Bulaşık Makinesi Modelleri

Günümüzde vazgeçilmez beyaz eşyaların başında bulaşık makineleri gelir. Bu makineler sayesinde hiçbir uğraşa gerek kalmadan bulaşıkları temizlemek mümkündür. Samsung, kaliteli bulaşık makineleriyle tertemiz bir deneyim sunar. Samsung bulaşık makinesi modelleri, geniş bir yelpazeye sahiptir. Ürün çeşitleri yenilikçi ve kullanıcı dostu olmasıyla dikkat çeker. Teknolojiyi verimli şekilde kullanan makineler farklı program, tasarım, enerji sınıfı ve özelliklere sahiptir. Beklentileri karşılayan Samsung bulaşık makinesi çeşitleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kendi Kendini Temizleme Özelliği İle Tertemiz Kalan Samsung Bulaşık Makineleri

Samsung bulaşık makineleri pek çok avantajlı özelliği bir arada bulundurur. Bunlar arasında yer alan “Auto Clean” makinenin kendi kendini temizlemesini ifade eder. Bu özellik, hiçbir deterjana gerek kalmadan makinenin içinde kalan kir, bakteri ve kokuları temizler. Manuel olarak makineyi temizlemeye gerek kalmadan bu özelliği kullanarak içinin hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede bulaşıklar her seferinde hiç kalıntı olmayan temiz bir ortamda yıkanır.

İnvertör Motoruyla Ekstra Sessiz Çalışan Samsung Bulaşık Makineleri

Bulaşık makinesi modelleri arasında inverter motora sahip olanlar mevcuttur. İnverter motor teknolojisi sessiz, enerji verimliliği yüksek ve uzun ömürlüdür. Farklı hızlarda çalışabilen bu motor, çalışma sürecini en iyi şekilde kontrol eder. Bu sayede sessiz bir şekilde çalışarak rahatsız edici seslere yol açmaz. İnverter, enerji tasarrufu yaparak çevreye de katkı sağlar. Bu motor seçeneği sayesinde dayanıklı, konforlu ve çevre dostu bulaşık yıkama deneyimi sağlayabilirsiniz.

Otomatik Açılan Kapı Özellikli Samsung Bulaşık Makineleri

Bulaşıklar makinede yıkandıktan sonra kapağının hemen açılması önemlidir. Samsung makineler otomatik açılan kapı özelliği sayesinde bunu sizin yerinize yapar. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra kendiliğinden açılan kapı, içerideki nemin doğal olarak dağılmasını sağlar. Aynı zamanda bulaşıkların daha hızlı kurumasına da katkı sağlar. Bu özellik makinede kötü kokuların oluşmasını ve bulaşıkların daha temiz kokmasına da yardımcıdır.

Bulaşıklara Uygun Program Seçenekli Samsung Bulaşık Makineleri

Bulaşık makinesi modelleri farklı yıkama programlarıyla donatılmıştır. Program sayıları makinelere göre değişiklik gösterir. Samsung 2, 5, 6, 7 ve 8 programlı bulaşık makinesi farklı kir düzeyindeki bulaşıklar için avantaj sağlar. Fazla alternatife sahip olmak isterseniz 7 ve 8 gibi seçenekler kullanışlıdır. Samsung bulaşık makinesi 3 ve 4 programlı modeller de bulunur. Bunlar ortalama olarak her kullanıcının beklentisini karşılayan düzeydedir.

Makine programları normal, günlük. yoğun, eko, hızlı ve özel gibi seçeneklere sahiptir. Çok kirli ve yağlı bulaşıklar yoğun programda yıkanmaya uygunken, ortalama kirdekiler günlük programda yıkanabilir. Su ve enerji tasarrufu sağlamak için eko programı da avantajlıdır.

Program seçenekleri arasında otomatik seçim de vardır. Makinedeki özel sensörler bulaşıkların türüne ve kirlilik düzeyine göre otomatik seçim yapar. Manuel olarak ayarlamaya gerek kalmadan bulaşıklara uygun program seçimi büyük kolaylık sağlar.

Samsung Bulaşık Makineleri İle Bulaşıklarınızı Akıllı Bir Şekilde Yıkayın

Samsung bulaşık makineleri birçok teknolojik özellikle donatılmıştır. Teknolojinin verimli olarak kullanıldığı makineler gündelik hayatı kolaylaştırarak daha pratik hâle getirir. Wi-Fi bağlantısı ve akıllı telefon entegrasyonu bulunan makineleri uzaktan kontrol etmek mümkündür. Akıllı telefon üzerinden makinenin çalışma programını ve süresini kolayca ayarlayıp istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Bu tür akıllı özellikler sayesinde bulaşıkların yıkanma sürecini izlemek oldukça basittir.

Makinelerde akıllı sensörler de bulunur. Sensörler su seviyesini, bulaşıkların kirlilik düzeyini ve yıkama süresini otomatik şekilde algılar. Gelişmiş özellikler sayesinde bulaşıkları daha verimli şekilde temizleyebilirsiniz.

Samsung Bulaşık Makineleri İle Az Miktarda Bulaşık Yıkarken Zaman ve Enerjiden Tasarruf Edin

Bulaşıkları yıkamak için makinenin dolmasını beklemek zaman kaybı yaratır. Samsung makinelerin gelişmiş özellikleri arasında buna çözüm üreten özellikler de bulunur. Yarım yük ayarı sayesinde az miktardaki bulaşıklarınızı yıkarken zaman ve enerji bakımından tasarruf etmek mümkündür. Bunun için az sayıdaki bulaşıklarınızı makinenin alt veya üst kısmına yerleştirmeniz yeterlidir. Ardından yarım yük ayarını seçerek sadece bulaşıkların olduğu bölümü yıkayabilirsiniz. Avantajlı özellik sayesinde hızlı bir şekilde az enerji kullanarak bulaşıkların temizlenmesini sağlamak avantajlıdır.

Samsung Bulaşık Makineleri Aqua Stop Güvenlik Fonksiyonu İle Su Sızıntılarını Önler

Bulaşık makineleri güvenlik fonksiyonlarıyla istenmeyen durumların önüne geçer. Samsung’un Aqua Stop özelliği, tehlikeye ve hasara yol açabilecek su sızıntılarını önler. Güvenlik fonksiyonu, su kalıntılarını tespit ederek su girişini ve elektrik bağlantısını kapatır. Böylece makinenin çalışması durur ve elektrik çarpması gibi meydana gelebilecek sorunlar ortadan kalkar. Aynı zamanda suyun neden olabileceği hasarlara karşı da koruma sağlar. Olası su kaçaklarına karşı ev eşyalarının ve zeminin zarar görmesi önlenir.

Samsung Bulaşık Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Samsung bulaşık makinesi modelleri, geniş yelpazesinde alternatif sunar. Farklı çeşitler arasından ihtiyacınıza uygun olanı satın alarak avantaj sağlayabilirsiniz. Bunun için göz önünde bulundurulması gereken bazı noktalar bulunur. Başlıca dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir:

  • Kapasite: Makinelerin bulaşık yıkama kapasiteleri birbirinden farklıdır. Kalabalık bir aileye sahipseniz geniş iç hacme sahip modeller kullanışlıdır.


  • Program sayısı: Bulaşık yıkama programları çeşitlidir. Bazı modellerde program sayısı çokken diğerlerinde az olabilir. Bulaşık yıkama alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak 2, 3, 4, 5, 6, 7 veya 8 gibi program seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.


  • Kullanılan teknolojiler: Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için bulaşık makineleri farklı teknolojilerle tasarlanır. Otomatik kapı açılma, kendi kendini temizleme, bulaşık kirliliğini algılama ve Wi-Fi bağlantısı gibi teknolojiler temizlik deneyimini geliştirir.


  • Gürültü seviyesi: Bulaşık makinesinin sessiz çalışmasını isterseniz inverter motor seçeneği avantajlıdır. Farklı motor türlerinin çalışırken çıkardıkları ses seviyeleri değişiklik gösterir.


  • Enerji verimliliği: Makinelerin enerji sınıflarına göre farklı etiketleri bulunur. A kategorisindeki sınıflandırma için A++ ve A+++ yüksek enerji verimliliği sağlar. A’dan G’ye kadar olan etiketlerde ise Samsung A sınıfı bulaşık makinesi en iyi enerji tasarrufunu yapar.


  • Su tasarrufu: Su tüketimini en az düzeyde tutmak için tasarruflu makineler bulunur. Su tasarrufu sağlayan modeller hem çevreye hem su faturalarına katkı sağlar.


  • Güvenlik özellikleri: Olası sorunların önüne geçmek için su sızıntısı önleme gibi güvenlik özellikleri bulunur.


  • Tasarım: Samsung bulaşık makinelerinin iç ve dış tasarımları birbirinden farklıdır. Dış tasarımlar farklı materyal ve renklere sahiptir. Samsung bulaşık makinesi inox gri mutfağa kolayca uyum sağlayan bir seçenek sunar. Ankastre bulaşık makinesi de sıkça tercih edilen tasarımlar arasındadır. İç tasarımda ise çıkarılabilir ve katlanabilir gibi esneklikler bulunur. Bu sayede makineyi düzenli şekilde yerleştirmek kolaydır.

Bulaşık makinelerinin fiyatları da birbirinden farklıdır. Samsung 3 programlı bulaşık makinesi fiyatları ve 8 programlı olan modellere göre değişiklik gösterir. Fiyatlar her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Seçim yaparken fiyatları göz önünde bulundurarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Bulaşık Yıkama Deneyimini Özelleştiren Samsung Bulaşık Makineleri Turkcell Pasaj’da!

İhtiyaçlarınıza uygun Samsung bulaşık makinesi modelleri Turkcell Pasaj’da bulunur. Ürün yelpazesi, beklentilerinizi karşılamaya yardımcıdır. Her bütçeye uygun Samsung bulaşık makineleri fiyatlarında bazı indirim ve kampanyalar da görülür. Bu tür avantajları değerlendirerek ekonomik bir seçim yapmak mümkündür. Müşteri desteği, orijinallik garantisi ve kolay ödeme sayesinde keyifli bir alışveriş yaparak dilediğiniz bulaşık makinesini satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

​​