Ferre Grion Ankastre Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Tüm İhtiyaçlarınız Bir Arada

Mutfakta lezzetli yemekler hazırlarken tüm ihtiyaçlarınızı aynı anda karşılayan kapsamlı Ferre Grion ankastre set, işlevsellik ve şıklığı buluşturur.

Bir Ocaktan Beklenen Her Şey

Ferre G2140 gri ocak 4 gözlü tasarımı ile aynı anda birçok yemek hazırlamak için idealdir. 60 cm boyutu ile mutfağınıza tam uyum sağlarken gri ankastre yüzeyi ile estetik görünümü yakalar.

Hem LPG Hem Doğal Gaz

LPG ve doğal gaz ile kullanıma uygun olan model, 8 mm silinebilir cam kapağı ile yemek sonrası işinizi kolaylaştırır. Otomatik çakmak, gaz sistemi ve yan düğmeli sistemi ise fonksiyonelliğini zirveye çıkarır.

En Lezzetli Yemekler için Fırın

Lezzetli kekler, pastalar ve fırın yemekleri için LCD ekranlı Ferre 8008 gri fırın başarısını hissedin. Soğutma fanlı sistemi buz çözme ve ızgara için kullanıma uygundur. Tepsi ve tel ızgaralı iç dizaynı, aydınlatma ile kullanımı kolaylaştırır.

Easy to Clean Özelliği

Kolay silinebilir fırın modeli temizliği hızlandırarak vaktinizin size kalmasını sağlar. Üstelik zor kirlenen yüzey kaplaması sayesinde sürekli temizlik yapmanız gerekmez.

Davlumbazla Mutfağınız Ferahlasın

Ferre D031 gri davlumbaz dokunmatik paneli ve 2 adet LED aydınlatması ile mutfağınıza şık bir görünüm kazandırır. Gri renkli cam gövde üzerinden 3 kademeli hızı yöneterek mutfağınızın temiz havasını koruyabilirsiniz.

Yüksek Verim Güçlü Performans

Bacalı ve bacasız kullanıma uygun olan davlumbaz modeli bakır sargılı motoru ile güçlü performansından hiçbir zaman ödün vermez.

Çeyiz Hazırlığı Yapanlar için

Evlilik öncesi mutfağınız için yüksek verimlilik, güçlü performans ve şık görünüme sahip bir ankastre set arıyorsanız tüm beklentilerinizi aynı anda size sunar.

Özellikler

  • Ferre G2140 Gri Ocak: Silinebilir emaye yüzey ve ızgara, 4 gözlü, 8 mm cam kapak, LPG/doğal gaz, otomatik çakmak, yandan düğme, gaz emniyeti
  • Ferre 8008 Gri Fırın: Easy to Clean, silinebilir iç kazan, A sınıfı, push buton, LCD dokunmatik ekran, soğutma ve turbo fan, iç aydınlatma, ızgara ve buz çözme fonksiyonu, 2 tepsi + 1 tel raf, çift emniyetli termostat, ön programlama (24 saat), çıkarılabilir iç cam (LOW-E cam), 56 L
  • Ferre D031 Gri Davlumbaz: Cam gövde, gri renk, 100 W bakır sargılı motor, 3 kademe hız, yıkanabilir filtre (alüminyum), dokunmatik LED kontrol paneli ve aydınlatma, bacalı/bacasız kullanım

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
FERRE GRİON ANKASTRE SET
Üretim Yeri
Türkiye
Enerji Tüketimi (kwh/çevrim)
BELİRTİLMEMİŞ
Hacim (lt)
58 LT
Kullanılabilir Hacim
BELİRTİLMEMİŞ
Program Sayısı
3
Fırın Genişliği
BELİRTİLMEMİŞ
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Ürün Tipi
ANKASTRE
Marka
LUXELL
Desi
132
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
FERRE
Henüz yorum yok