Profilo OR06ET01 Cam Seramik Gömme Ankastre Ocak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Kullanım Avantajı

Easytouch teknolojisi ile geliştirilen model pratik kullanım tarzı ile beklentileri karşılar. Artı ve eksi düğmeleri pratik biçimde kontrol edebilir, sıcaklık ayarlarını yapabilirsiniz.

Seramik Üst Yüzey ile Dayanıklı Yapı

Seramik yapılı cam ocak, çerçevesiz tasarımı ile mutfaklara estetik bir görünüm kazandırır. Şık dizaynı ile tam not alan model, çizilmeye ve yıpranmaya karşı dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

Otomatik Kapanma Fonksiyonu

Ankastre ocak kendi kendine kapanma özelliğine sahiptir. Belirli bir süre boyunca aralıksız çalıştığında otomatik kapanır. Ocağı kapatmayı unuttuğunuzda endişelenmenize gerek kalmaz.

Çalışma Süresini Sınırlayın

Yemek pişirirken kolaylık sunan modelin süre sınırlama özelliği bulunur. Süre ayarlamasını pişirdiğiniz yiyeceğe göre ayarlayarak otomatik kapanma özelliğini kullanabilirsiniz.

Düşük, Orta ve Yüksek Sıcaklık Kademeleri

Profilo ankastre ocak modeli 17 kademeli ısı ayarına sahiptir. 1’den 9’a kadar olan sıcaklık dereceleri düşük, orta ve yüksek derecede yemek pişirmenize olanak tanır.

Yüksek Hızlı Isınma Teknolojisi

Yüksek hızlı ısınma teknolojisi, belirlediğiniz sıcaklık derecesine kısa sürede ulaşmasını sağlar. Farklı büyüklükteki 4 göz üzerinde dilediğiniz yemeği hazırlayabilir, ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO OR06ET01 CAM SERAMİK GÖMME ANKASTRE OCAK
Üretim Yeri
Türkiye
Ocak Yüzeyi
PASLANMAZ ÇELİK
Yakıt Tipi
ELEKTRİKLİ
Elektrikli Ocak Gözü
VAR
Gazlı Ocak Gözü
YOK
Gaz Emniyeti
YOK
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok