Sepet 0

Profilo Ankastre Ocaklar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1582 Ürün)
Sırala
Temizle

Pratikliği Mutfağa Getiren Profilo Ankastre Ocak

Yemek yapmak için temel ihtiyaçlar arasında ocaklar yer alır. Profilo, geniş ürün yelpazesi sayesinde birçok evde kendine yer edinir. Son derece kaliteli olması ve uzun yıllar ilk günkü performansını sürdürmesi Profilo ankastre ocak çeşitlerinin tercih edilirliğini artırır. Ergonomik tasarımı sayesinde kullanım kolaylığını artırırken birden fazla ocak gözü sayesinde aynı anda farklı yemekler yapabilmeyi mümkün kılar. Seramik yapısı ürünün dayanıklılığını artırır. Isıya dayanıklı sert camdan tasarlanan modelleri ise mutfakta şıklığı yakalar. Üstün performansı ve teknik donanımı sayesinde mutfaktaki tüm ihtiyaçları karşılar. Otomatik kapanma özelliği sayesinde oluşabilecek kötü olayların önüne geçer. Sıcaklık kademeleri sayesinde yemeğinizin pişme derecesini ayarlayabilme fırsatı sunar. 17 kademeli ısı ayarına sahiptir. Yüksek hızlı ısınma teknolojisi sayesinde kısa sürede kendini hazır hale getirir ve pratik bir şekilde yemek yapabilmeyi mümkün kılar. Süre ayarlama gibi kullanışlı özellikleri sayesinde mutfakta zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Siz de kaliteli, sağlam, pratik, kullanışlı ve yüksek performans sergileyen bir ankastre ocak arıyorsanız, Profilo’nun ankastre ocak alternatiflerine göz atabilirsiniz.

Kullanışlı Profilo Ankastre Ocak Modelleri

Profilo, ankastre ocak kategorisinde geniş bir ürün yelpazesi sunar. Tasarımları ve özellikleri birbirinden farklı birçok model seçeneği bulunur. Bu sayede birçok insanın beklentisini karşılar. Kullanıcıların severek kullandığı Profilo ankastre ocak modelleri şu şekildedir:

 • Profilo ON27Q2O12D 75 cm sert cam ankastre ocak, cam yüzeyi sayesinde şık ve zarif bir görüntüye sahiptir. 5 tane ocak gözü olduğu için kalabalık ailelere yemek yaparken kolaylık sağlar. Gaz emniyeti vardır. Bu sayede mutfakta oluşabilecek problemleri önler.
 • Profilo ON27Q6O12D wok gözlü, solo ocak tipinde üretilir. Ocak yüzeyi camdan tasarlanır. Isıya dayanıklı cam olduğu için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Aynı zamanda cam olduğu için temizliği kolay hale getirir. Wok göz özelliği sayesinde sebzelerin vitamin değerlerini düşürmeden yoğun ateşte pişirebilirsiniz.
 • Profilo OO37P9O12D, 4 tane ocak gözüne sahiptir. Çerçevesiz tasarımı sayesinde şıklığı ve zarifliği ön plana çıkarır. Sert cam kullanılarak tasarlanır.
 • Profilo OR06ET01​, Easytouch teknolojisi sayesinde pratik kullanımı artırır. Eksi ve artı düğmeleri sayesinde sıcaklık ayarını kolayca kontrol edebilirsiniz. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanım için uygundur. Süre sınırlama özelliği sayesinde yiyeceğe göre otomatik kapanma özelliğini ayarlayabilirsiniz.

Profilo ankastre ocak modelleri Turkcell Pasaj`da yer alır. Tüm modellere tek seçeneklere bakabilir ve ihtiyacınızı karşılayacak modeli bulabilirsiniz.

Güvenliği Sağlayan Profilo Ankastre Ocak Özellikleri

Profilo ankastre ocak çeşitleri, teknik donanımı ve pratik kullanımı birçok insanın favorisi olur. Yüksek performansı, özellikleri ve şık tasarımlarıyla kusursuz deneyim yaşatır. Profilo ankastre ocak özellikleri şu şekildedir:

 • Yüksek hızlı ısınma teknolojisine sahiptir. Belirlediğiniz sıcaklık derecesine kısa sürede ulaşır ve yemek pişirmeyi hızlandırır.
 • Düşük, yüksek ve orta sıcaklık kademelerine sahiptir. Profilo ankastre ocak, 17 farklı kademeli ısı ayarı vardır. 1’den 9’a kadar olan sıcaklık derecesi sayesinde yemeklerinizi istediğiniz oranda pişirebilirsiniz.
 • Çalışma süresi özelliği sayesinde kolaylık sağlar. Pişirme süresini yiyeceğiniz yemeğe göre ayarlayabilir ve otomatik kapanma özelliğinden yararlanabilirsiniz.
 • Kendi kendini kapama özelliği sayesinde aralıksız çalıştığında otomatik olarak kapanır. Bu sayede ocağı kapatmayı unuttuğunuz zaman endişelenmenizi engeller.
 • Seramik yapılı cam, çerçevesiz tasarım ve şık dizaynı sayesinde mutfağınıza estetik bir görünüm kazandırır.
 • Dayanıklı cam materyali sayesinde uzun yıllar kullanım için uygundur.
 • Birden fazla ocak gözüne sahiptir. 4’lü ve 5’li ocak gözüne sahip olan ürünler, kalabalık aileler için tasarlanır.
 • Wok gözü, sebzelerin değerini düşürmeden yoğun ateşle pişirme işlemi yapar. Wok gözlü ocağın çift ateş halkası ısıyı eşit şekilde dağıtılır.

Yemek Yapmayı Keyifli Hale Getiren Profilo Ankastre Ocak Yorumları

Profilo ankastre ocak ürünleri hakkında birçok yorum bulmak mümkündür. Kullanıcılar, ocakları edindikleri tecrübelerden sonra yorumlarda anlatır. Profilo ankastre ocak yorumları yeni kullanıcılara ışık tutar. Ürünün dayanıklılığı, otomatik kapanma özelliğinin aktifliği, pişirme süresi, ısıyı dağıtıp dağıtmadığı, şık ve zarif duruşu gibi birçok konu hakkında yorum bulunur. İlk kullanımda yapılan gözlemler yorumlara yazılarak diğer kullanıcılara rehberlik eder. Bu sayede her modelle alakalı yorum bulmak ve bilgi edinmek mümkündür. Profilo’nun ocakları hakkında yapılan yorumlarda performans yüksekliğinden ve dayanıklılığından sık sık bahsedilir. Siz de mutfağınızdaki ocağı yenilemeden önce yorumları okuyarak ürün hakkındaki meraklarınızı giderebilir ve kararınızı verebilirsiniz.

Profilo Ankastre Ocak Fiyatı

Profilo ankastre ocaklar, üst düzey performansı, kaliteli malzemesi ve kullanışlı yapısı sayesinde mutfakta pratiklik kazandırır. Darbelere karşı dayanıklı olduğu için hasar görme ihtimali oldukça düşüktür. Tezgah üzerine monte edildiği için şık ve zarif bir estetik görüntü sunar. Dayanıklı cam materyali sayesinde şıklığını korurken aynı zamanda ürün kalitesini artırır. Bu özelliklerin yanı sıra Profilo ankastre ocak fiyatları birçok etkene göre değişiklik gösterir. Fiyatı belirleyen önemli etkenler arasında göz sayısı, otomatik kapanma özelliği, Easytouch teknolojisi gibi özellikler yer alır. Bu özelliklere sahip olan ankastre ocak modelleri fiyat olarak yüksek olabilir. Ancak, genellikle her bütçeye uygun olan modeller vardır. Bu sayede hem ihtiyaçları karşılar hem de ekonominizi korur. Kampanya dönemlerinde Profilo ankastre ocaklar indirme girer. Bu sayede yüksek fiyatlı ürünleri kampanya dönemlerinde uygun fiyat imkanıyla satın alabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Farkıyla Profilo Ankastre Ocak Alışverişi

Profilo’nun ankastre ocak modellerine Turkcell Pasaj üzerinden ulaşabilirsiniz. Farklı tasarım ve özelliklere sahip olan ürünler, mutfağınızda yemek yapmayı keyifli hale getirir. Profilo ankastre ocak ölçüleri değişiklik göstererek her mutfakta kullanılabilir. Turkcell Pasaj’da eski ve yeni birçok modeli bulmak mümkündür. Bu sayede ürünler arasında kıyaslamalar yapabilir ve kendi mutfağınıza uygun ölçüdeki ürünü tercih edebilirsiniz. Kullanmaya karar verdiğiniz ocağın farklı açılardan çekilen fotoğrafına, yorumlarına ve teknik özelliklerine göz atabilirsiniz. Bu sayede ürünü almadan detaylı bir şekilde araştırma yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Turkcell Pasaj, kullanıcılarına uygun fiyat s​​eçeneklerinden faydalanmalarını sağlar. Bu sayede Profilo ankastre ocak modellerini daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Turkcell Pasaj kampanya döneminde Profilo ürünlerini indirime sokarak uygun fiyatlara satın almanızı sağlar.

Eğer yemek yapmayı kolay hale getiren, ısıyı eşit dağıtan, güvenlik önlemleri olan ve üst düzey performansını uzun süre gösteren bir ocak almayı düşünüyorsanız, Profilo markasının ürünlerini Turkcell Pasaj sayesinde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Profilo Ankastre Ocak Nasıl Kullanılır?

Ocak kurulumu yapıldıktan sonra ocak üzerindeki brülörün hangi kumanda düğmesi tarafından çalıştığını gösteren göstergeler vardır. Çalıştırmak istediğiniz gözün düğmesini çevirerek yakabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanmaya başlamadan önce ızgaraların ve brülör parçalarının doğru yerleştirildiğinden emin olmanız gerekir.

Profilo Ankastre Ocak Nasıl Temizlenir?

Ocak aksesuarlarını ilk kez kullanmaya başladıysanız, öncelikle deterjanlı su ve yumuşak bir bez ile temizlemeniz gerekir. Brülör gövde ve kapağı temizlerken, su ve bulaşık deterjanı kullanın. Daha sonra parçaları iyice kurulayın. Buji ve alev emniyet çubuğuna zarar vermemeye özen göstererek brülör çanağının üzerine brülör gövde ve kapağını yerleştirin.

Ankastre Ocak Temizliği Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ocağı temizlerken soğumuş olduğundan emin olun. Yüksek oranda alkol içeren kimyasallar, sulandırılmış bulaşık deterjanı, sert sünger ya da bulaşık teli, aşındırıcı madde gibi ürünlerin kullanılmaması gerekir.

Daha Fazla