Sepet 0

Teka Ankastre Bulaşık Makineleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1555 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Teka Ankastre Bulaşık Makineleri

Modern teknolojilerle desteklenen Teka ankastre bulaşık makineleri, ankastre dolapların yer aldığı mutfaklarda kullanıma uygundur. Tezgah altına yapılan kurulum sonucunda kısa sürede kullanıma hazır hale gelen Teka ankastre bulaşık makineleri, geniş iç hacimleri, kolaylık sağlayan yıkama programları, şık tasarımı ve düşük çalışma sesiyle konforlu bir kullanım süreci sağlar. Az kirliden çok kirliye tüm bulaşıkların temizlenmesini sağlayan zengin yıkama programı seçenekleriyle benzerlerinden ayrılan Teka ankastre bulaşık makinesi modelleri, zamanlayıcı fonksiyonuna da sahiptir. Bulaşık makinelerinde sık rastlanmayan bir fonksiyon olan zamanlayıcı sayesinde kullanıcılar bulaşıkların yıkanma zamanını istediği gibi belirleyebilir. Tamamen pratik bir kullanım için tasarlanan başarılı cihazların tam entegre olan modellerinde kontrol paneli kapağın üst kısmında yer alırken yarı entegre olanlarda ise ön panelin üstündedir. Montaj tipi fark etmeksizin dijital ekran ve kontrol tuşlarına yer verilen Teka ankastre bulaşık makinesi kontrol panelleri, hemen herkesin kullanabileceği kadar sadedir. Böylece daha önce bu tarz bir cihazı kullanmamış olanlar dahi Teka ankastre bulaşık makinelerinin sunduğu tüm avantajlardan faydalanabilir.

Zahmetsiz Hijyen Sağlayan Teka Ankastre Bulaşık Makinesi Özellikleri

Geniş iç hacimleri ile dikkat çeken Teka markalı ankastre bulaşık makineleri, 12, 13 ve 14 kişilik yemek takımlarını yıkayabilecek kapasite seçenekleri sunar. Bu geniş iç hacim sayesinde kullanıcıların tek seferde çok miktarda tabak, bardak, kase, tencere, tepsi gibi farklı bulaşıkları da yıkaması mümkün olur. Bununla birlikte markanın pek çok ankastre bulaşık makinesinde yarım yük yıkama programı vardır. Bu program sayesinde makinenin tamamı dolmasa dahi yıkama yapılabilir. Üstelik bu süreçte normalde tüketilen su, elektrik ve deterjanın yarısı tüketilir. Özellikle acil durumlarda büyük kolaylık sağlayan yarım yük yıkama programı, standart yıkama programının yarı süresinde tamamlanır. Teka markalı ankastre bulaşık makinelerinin öne çıkan diğer özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Program sayısıyla benzerlerinden ayrılan Teka ankastre bulaşık makineleri 7 ve 9 yıkama programı seçenekleri sunar. Model bazında değişen bu programlar, 45 °C, 55 °C, 60 °C, 65 °C, 70 °C arasında değişen ısılarda su kullanır.
  • Standart, ekonomik, yoğun, hızlı, yarım yük, ek durulama programları ve AutoClean adlı otomatik temizleme programını içerir. AutoClean programı, belirli periyotlarda cihazın iç haznesini ve su transfer sisteminin kendiliğinden temizlenmesini sağlar.
  • Tam entegre ve yarı entegre olmak üzere iki seçenek sunan Teka ankastre bulaşık makinesi çeşitleri, kontrol paneli konumlarıyla birbirinden ayrılır.
  • Bununla birlikte tam entegre Teka ankastre bulaşık makineleri, montaj sonrasında tezgahın bir parçası gibi görünür. Bu da mutfağında görsel bütünlük arayan kullanıcılara büyük kolaylık sağlar.

Akıllı Sensörüyle Öne Çıkan Teka Ankastre Bulaşık Makineleri

Montaj tipi, kapasite ve yıkama programı sayısı açısından farklı modelleri bulunan Teka ankastre bulaşık makineleri, beklentiler ve ihtiyaçlara alternatif çözümler sunar. Kalabalık aileler ve çok sayıda misafir ağırlayanlar için tasarlanan Teka DFI 46700 TTM tam ankastre bulaşık makinesi modeli, 14 kişilik yemek takımını yıkayabilen kapasitesiyle öne çıkarken 7 yıkama programı seçeneği sunar. Bununla birlikte markanın 12 ve 13 kişilik yemek takımına uygun kapasitede farklı ankastre bulaşık makinesi modelleri de vardır. Yıkama programı sayısı 9’a varan Teka ankastre bulaşık makinesi modelleri, kapasitesi ve program sayısı f​ark etmeksizin SmartSensor ve AutoClean teknolojilerine sahiptir. AutoClean cihazın iç haznesinin otomatik olarak temizlenmesini sağlarken SmartSensor ise akıllı yıkama yapar. İç haznede bulunan akıllı sensörlerin devreye girdiği bu teknoloji sayesinde Teka ankastre bulaşık makinesi, yerleştirilen bulaşıkların kirlilik seviyesini ölçerek uygun yıkama ısısını, kullanılacak su ve deterjan miktarını otomatik olarak belirler. Bunun sonucunda da minimum su ve deterjan kullanımıyla maksimum hijyen sağlanmış olur. Öte yandan Teka ankastre bulaşık makinesi modellerinde yer alan dijital kontrol paneli sayesinde kullanıcıların yıkama programlarını özelleştirmesi de mümkündür.

Modern ve Şık Teka Ankastre Bulaşık Makinesi Tasarımları

Zarif, şık ve estetik tasarımlarıyla fark yaratan Teka ankastre bulaşık makineleri, mat kapak renkleriyle dikkat çeker. Siyah, gümüş ve siyah-gri gibi alternatiflerden oluşan Teka ankastre bulaşık makinesi renkleri, klasik görünümlerden sıkılanlara farklı seçenekler sunar. Yarı entegre ve tam entegre Teka ankastre bulaşık makinelerinde ise ön kapağa, mutfak kapağı monte edileceği için görsel bütünlük sağlanır. Teka ankastre bulaşık makinesi ölçüleri ise cihazın kapasitesine göre farklılık göstermez. Belirli standartlara göre üretilen Teka ankastre bulaşık makineleri, ankastre tezgahlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Ancak modeller arasında milimetrik ölçü farklılıkları bulunabilir. Örneğin, 13 kişilik yemek takımına uygun olanlar 815x598x570 mm ölçülerindeyken 14 kişilik yemek takımına uygun olanlar ise 818x598x550 mm ölçülerindedir. Dolayısıyla kapasite, Teka ankastre bulaşık makinesi modellerinde ölçüler açısından belirleyici değildir.

Turkcell Pasaj Avantajlarıyla Teka Ankastre Bulaşık Makinesi Fiyatları

Modern teknolojileri zarif görünümlerle bir arada sunan Teka ankastre bulaşık makineleri, uzun ömürlü olmasıyla benzerlerinden ayrılır. Klasik ankastre bulaşık makinelerinin aksine minimum 7 yıkama programına sahip olan Teka markalı ankastre bulaşık makineleri, akıllı sensör teknolojisi sayesinde bütçe dostu kullanım sürecini destekler. Her yıkamada mümkün olan en az miktarda su, deterjan ve enerji kullanarak çalışan başarılı cihazlar, ulaşılabilir fiyatlarıyla dikkat çeker. Model bazında değişebilen Teka ankastre bulaşık makinesi fiyatları, yıkama programı sayısı, enerji sınıfı, kapasite ve ek fonksiyonlardan da etkilenir. Sağladığı avantajlara kıyasla uygun düzeyde olan Teka ankastre bulaşık makinesi fiyatları, Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla bir araya gelerek çok daha ulaşılabilir hale gelir. Siz de yeni bir ankastre bulaşık makinesi arayışındaysanız Teka ankastre bulaşık modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilir, zengin ödeme ve taksit seçenekleri sunan Turkcell Pasaj sayesinde avantajlarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Teka ankastre bulaşık makinesi seçerken nelere dikkat edilmeli?

Tam entegre ve yarı entegre olarak kullanıcıların beğenisine sunulan Teka ankastre bulaşık makineleri, montaj sonrasında tamamen farklı iki görünüm sunar. Bu nedenle ilk etapta cihazın türüne karar vermek gerekir. Ardından kullanıcı sayısı ve kullanım alışkanlıkları dikkate alınarak kapasite, program sayısı, kontrol paneli tipi, enerji ve su tüketim miktarları incelenerek uygun olan model tercih edilebilir.

Teka ankastre bulaşık makinesi kurulumu nasıl yapılır?

Garanti sürecinin başlayabilmesi için ilk kurulumun mutlaka yetkili bir teknik servis tarafından yapılması gerekir. Dolayısıyla kullanıcıların ilk kurulumu yapması tavsiye edilmez. Ancak taşınma nedeniyle farklı bir yere yeniden kurulum yapılacak ise gider ve su hatlarının doğru şekilde bağlanması yeterlidir. Bu konuda daha detaylı bilgi için kullanım kılavuzunda yer alan kurulum şeması incelenebilir.

Teka ankastre bulaşık makinesi nasıl çalışır?

Doğru bir kurulumun ardından elektrik prizine bağlanan Teka ankastre bulaşık makinesi, tıpkı solo bulaşık makineleri gibi çalışır. Alt ve üst sepete birbirinin üzerine gelmeyecek şekilde bulaşıklar dizilir, deterjan bölmesine tablet, toz veya sıvı deterjan eklenir. Ardından uygun olan yıkama programı seçilerek başlatma tuşuna basılır.

Teka ankastre bulaşık makinesi ne kadar enerji tüketir?

Teka ankastre bulaşık makineleri genel olarak minimum miktarda enerji, su ve deterjan tüketmesi için akıllı sensörlere sahiptir. Bu sensörler, yıkama programı başlatıldığında devreye girer ve bulaşıkların ne kadar kirli olduğunu analiz ederek kullanılacak su ve deterjan miktarını belirler. Böylece mümkün olan en bütçe dostu yıkama süreci gerçekleşir.

Daha Fazla