Kodak Cherish C525 Akıllı Bebek Monitörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

5.0 inç LCD Ekran ile Konforlu Kullanım

5 inç büyüklüğündeki ekran sayesinde bebeğinizi daha net olarak görebilir, HD video kayıt fonksiyonu ile kristal netliğinde video kaydı alabilirsiniz. 


Micro SD ve Bulut Kayıt Seçenekleri

Kodak Akıllı Ev Uygulaması sayesinde bebeğinizin yüksek çözünürlüklü videolarını SD Kart ile akıllı telefonunuza veya tabletinize kayıt edebilirsiniz. Böylece bebeğinizin özel anlarını yıllar sonra bile tekrar izleyebilir, aile üyeleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Birden Fazla Odayı İzleme Fonksiyonu

Birden fazla Kodak bebek monitörü ile eşleştirebileceğiniz cihaz sayesinde birden çok çocuğu aynı anda takip edebilirsiniz. Ayrıca bebek monitörünü Kodak Akıllı Ev mobil uygulaması üzerinden bağımsız bir kamera gibi kullanabilirsiniz. Akıllı bildirim fonksiyonu ile de bebeğinizin odasının sıcaklığını takip edebilirsiniz.

5 Saate Varan Pil Ömrü Avantajı

Elektrikli kullanım özelliğinin yanı sıra, şarj edilebilir pilleri sayesinde 5 saate varan kullanım avantajı sunar. Bu sayede elektrik kesintilerinde bile bebeğinizi takip edebilirsiniz.

Wi-Fi Bağlantı Sayesinde Uzaktan Erişim İmkânı

Akıllı telefon veya tablete kuracağınız mobil uygulama üzerinden bebek monitörünü uzaktan dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Bebeğinizi uyandırmadan zoom yapabilir, kameranın eğimini ve yönünü değiştirebilirsiniz.

Yatay ve Dikey Hareket Kontrolü

Kodak bebek monitörünü mobil uygulama üzerinden uzaktan aşağı veya yukarı yönlü olarak sessizce hareket ettirebilir, görüş alanınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu da size bebeğinizi daha kolay takip etme olanağı sunar. 

Infrared Gece Görüşü ile Karanlıkta HD Video Kaydı

Işıklar kapalı olduğunda bile HD görü aktarımını ve video kaydını sürdürerek bebeğinizi net olarak görebilmenizi sağlar.

İki Yönlü Ses ve Yatıştırıcı Ninni Fonksiyonu

Her iki yönde kristal netliğinde ses aktarımı sağlar. Bu sayede bebeğinizi konuşarak yatıştırabilir veya dahili ninnilerden dilediğinizi seçerek bebeğinizin uykuya dalmasını sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Kamera Ölçüleri: 60mmx120mm
 • El Ünitesi Ölçüleri: 84mmx162mm
 • Kapsama Alanı: 372 Metrekare + Wi-Fi ile Sınırsız
 • Telsiz Özelliği: Var
 • Gece Görüşü: Var
 • Ses Ayarı: Var
 • Çift Yönlü Konuşma: Var
 • HD Kayıt: Var
 • Sıcaklık Uyarısı: Var
 • Uzaktan Kontrol: Var
 • Kablosuz Kullanım: Var
 • Pil Ömrü: Max. 5 Saat

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CHERİSH C525
Marka
KODAK
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
KODAK
Henüz yorum yok