Chicco Deluxe Görüntülü Bebek Telsizi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Detaylı Görüntü Sunan LCD Ekran

Hem güvenlik kamerası hem de bebek telsizini bir arada sunan Chicco Deluxe görüntülü bebek telsizi, 4,3 inç boyutundaki geniş ekranı sayesinde bebeğinizi daha rahat takip etmenizi sağlar. Ayrıca görüntüleri iki kat büyütme olanağı sunan dijital zoom özelliği ile tüm detaylara hakim olmanıza yardımcı olur.

Gece Görüş Özelliği

Kızılötesi sensörleri sayesinde karanlıkta da net görüntüler sağlar. Böylece bebeğinizi uyandırmadan da kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Az ışıkta ve karanlıkta da net görüntüler sunan bu sensörler, ışık azaldığında otomatik olarak devreye girerek kameranın görüntü aktarmaya devam etmesin sağlar.

Akıllı Ekonomik Çalışma Modu

Enerji tüketimini minimuma indiren Akıllı Eco Mod sayesinde hem enerji tasarrufu sağlanır hem de cihazın kullanım ömrü korunmuş olur.

Ekstra Uzun Pil Ömrü

Yüksek kaliteli görüntüler aktarmasına ve kesintisiz ses iletim sağlamasına rağmen enerji tasarruflu çalışma prensibi sayesinde oldukça uzun bir pil ömrü sunar. Bütçe dostu bu özellik, daha az pil masrafı ve kesintisiz çalışma sağlar.

Oda Isısını Ölçme Fonksiyonu

Dahil termometre bulunan Chicco Deluxe görüntülü bebek telsizi, bebek odasının ısısını otomatik ölçer ve LCD ekran üzerinden size bildirir. Bu sayede bebeğinizin oda ısını zahmetsizce takip edebilirsiniz.

Sakinleştirici Melodi ve Ses Efektleri

Bebeğinizin uykuya daha kolay dalabilmesi ve huzurlu bir uyku süreci geçirmesi için çeşitli melodiler, beyaz gürültüler ve ses efektleri bulunan Chicco Deluxe görüntülü bebek telsizi, bebeğiniz endişelendiğinde sakinleşmesine de yardımcı olur.

Güvenli Bağlantı Ayrıcalığı

Bebek ünitesi ve ebeveyn ünitesi arasında güvenli ve kesintisiz bir bağlantı oluşturan FHSS dijital bağlantı teknolojisi, gecikmesiz ve net bir bağlantı sağlar.

Geniş Kapsama Alanı

220 metre erişim alanına sahip olan Chicco Deluxe görüntülü bebek telsizi, bahçedeyken dahi bebeğinizi görebilmenizi ve duyabilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Amacı: Güvenlik
 • Ekran Tipi: LCD
 • Ekran Boyutu: 4,3 inç
 • Kapsama Alanı: 220 metre
 • Oda Termometresi: Var
 • Dijital Zoom: Var (2x)
 • Kızılötesi Görüş: Var
 • Ses Ayarı: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DELUXE BEBEK TELSİZİ
Üretim Yeri
Çin
Marka
CHICCO
Ürün Tipi
TELSİZ
Mikrofon
VAR
Menzil (dış Mekan)
VAR
Menzil (iç Mekan)
VAR
Kamera
VAR
Garanti Süresi
3 YIL
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CHICCO
Henüz yorum yok

Chicco Deluxe Görüntülü Bebek Telsizi

Bebeğiniz başka bir odada, sizden ayrı uyurken içinizi rahat ettirecek bir takım çözümlere gereksinim duyabilirsiniz. Evin hangi odasında olursanız olun bebeğinizi görüntüleyebilmenizi, ağladığı zaman onu rahatlıkla duyabilmenizi sağlayan Chicco Deluxe görüntülü bebek telsizi, aradığınız konforu size sağlar.

Chicco bebek kamerası, uyurken dahi bebeğini görebilmek isteyen ebeveynlerin tercih ettiği bir üründür. Kızılötesi gece görüşü sayesinde karanlıkta dahi yüksek çözünürlüklü ve renkli görüntü sunan kamera, kolay kullanımı sayesinde de günden güne popülerleşir. Ebeveyne sağladığı gönül rahatlığının yanı sıra, bebeğin uykuya dalmasına yardımcı olan yatıştırıcı ses ve melodi seçenekleriyle de Chicco görüntülü bebek telsizi, yaygın kullanılan bebek ürünleri arasında yerini alır.

Chicco Deluxe Görüntülü Bebek Telsizi Özellikleri

Tek cihaz dahilinde pek çok işlevsel nitelik sunan ürünün öne çıkan özellikleri, şu şekilde sıralanabilir:

 • Smart Eco modu sayesinde oldukça yüksek pil kapasitesi sunan ürünün şarjı uzun süre dayanır.
 • Bebeklerin sakinleşmesine fayda sağladığı tespit edilmiş melodiler ve tekrarlayan ses efektleri sayesinde, bebeğiniz uykuya daha rahat dalar. Sürekliliği olan, düşük desibelli, sakin bir ses, deliksiz uykuya yardımcı olur.
 • FHSS teknolojisi ile iki ünite arasındaki bağlantının dışarıdan erişime kapalı olması sağlanır. Çocuk ünitesi ile ebeveyn ünitesi arasındaki ses ve görüntü aktarımı güvenlidir.
 • 4’3 LCD ekranı ile geniş ve berrak bir görüntü sunar.
 • Dijital zoom özelliği, ekrandaki görüntüyü iki kat büyütmenize olanak tanır.
 • Cihaz dahilinde bulunan termometre sayesinde, bebeğinizin bulunduğu odanın ısısını, kendi ünitenizden görüntüleyebilirsiniz.
 • Üniteler birbirlerini 220 metreye kadar algılayabilme özelliğine sahiptir.

Tüm bu özellikleri sayesinde, ebeveynlerin gözde çözümlerinden biri haline gelen Chicco kameralı bebek telsizi, uyku halindeyken bile bebeğinizi detaylı olarak gözlemlemenize yardımcı olur. Öte yandan, Chicco markasının sunduğu tek görüntülü telsiz seçeneği Chicco Deluxe değildir. Farklı beklentilere yanıt verebilecek ürünlerden biri olan Chicco Smart görüntülü bebek telsizi de sunduğu pek çok işlev ve avantaj ile, incelemeniz için hizmetinize sunulur.

Chicco Deluxe Görüntülü Bebek Telsizi Avantajları

Hem bebek hem de ebeveyn için pek çok kolaylık sunan ürünün öne çıkan avantajlarından biri, Smart Eco sistemi sayesinde optimum batarya düzeyini uzun süre koruyarak enerjiyi verimli kullanmasıdır. Renkli görüntü, zoom özelliği ve yüksek çözünürlük sunmasına rağmen şarjı oldukça uzun süre giden ürün, tasarrufu ve kullanım kolaylığını bir arada sağlar.

Beyaz gürültü ve sakinleştirici melodileri yoluyla rahatlık veren bebek ünitesi, deliksiz bir uykuya yardımcı olarak gün içinde bebeğinizin daha keyifli olmasını sağlar. Bu sayede Chicco Deluxe, size de dinlenmeniz için daha fazla vakit kazandırır. Oda sıcaklığını uzaktan kontrol etmenize olanak tanıyan termometre özelliği, bebeğinizin uygun koşullarda dinlendiğinden emin olmanızı sağlayarak içinizi rahatlatır.

Chicco Deluxe Görüntülü Bebek Telsizi Kullanımı

Birkaç basamakla kolayca hazır hale gelen ürünün kurulumu ve kullanımı şu şekildedir:

 • Paket içeriğindeki şarj aletlerinden biri, bebek ünitesine, yani kameranın bulunduğu parçaya takılır. Kamera açılır.
 • Sağa, sola, yukarıya aşağıya 120 derece döndürülebilen esnek kamera düzeneği, dilediğiniz açıda, bebeğinizi rahatça görebileceğiniz bir yere konumlandırılır. Bebekle kamera arasındaki mesafe, en az 1 metre olmalıdır.
 • Ebeveyn ünitesindeki açma-kapama tuşuna basılarak sizde duracak olan ekranlı panel açılır. Bebeğinizi bu ekrandan izleyebilirsiniz.
 • Bir süre kullanılmadığı zaman ebeveyn ünitesinin ekranı, bataryayı korumak için kendiliğinden kapanır. Gerektiğinde, tekrar açma tuşuna basılarak açılır.
 • Chicco bebek telsizi, bebek odasında ses algıladığında, ekran otomatik olarak açılır ve hem sesli hem de görüntülü biçimde sizi uyarır.
 • Yukarıyı ve aşağıyı işaret eden ok sembollü butonlar, ses ayarı; yanlara doğru olan ok tuşları ise ekran parlaklığı ayarı yapmanız içindir.
 • Mikrofon butonuna basılı tutarak konuşursanız, bebeğinizin sizi duymasını sağlayabilirsiniz.

Üniteler arası bağlantı, ekrandaki yeşil tik üzerinden onaylanır. Bu işaret, cihazın kullanıma hazır olduğunu belirtir. Bu aşamadan sonra Chicco Deluxe görüntülü bebek telsizi kullanıma hazırdır.

Chicco Deluxe Görüntülü Bebek Telsizi Fiyatı

Dönemsel kampanyalarla değişkenlik gösterebilen Chicco Deluxe Bebek Telsizi fiyatı, çeşitli ödeme fırsatları ile bulunabilir. Bütçe dostu avantajlardan faydalanmak için Chicco Deluxe görüntülü bebek telsizi fiyat değişimlerini takip edebilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın size özel seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bebeğinize rahat uyku, size gönül rahatlığı sağlayan bu ürün, yaygın kullanılan bebek gereçlerinden biridir. Bunun yanı sıra, bebeğinizin güvenliği ve rahatı için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm diğer bebek araç ve gereçleri de, ilgili kategoride hizmetinizdedir.

Daha Fazla