Bix BX07HB 4 Type-C USB 3.0 ve USB-C Multiport Çoklayıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Cihazlar İçin Tek bir HUB ve USB Type-C Giriş / Çıkış Desteği

Çok portlu yapısı sayesinde 4 adet USB 3.0 portu ve 1 adet PD şarj portuna sahip olan bu çok yönlü ve hızlı adaptör, bilgisayarınızın ihtiyacı olan USB ve güç bağlantısını tek başına karşılar. Sahip olduğu fırçalı aluminyum kasa, Apple cihazlarınızda bütünlük sağlar ve Macbook'larınızın şıklığını arttırır. Hem giriş hem de çıkış olarak kullanabileceğiniz USB Type-C portu sayesinde veri aktarımını kolaylıkla ve daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.  Bilgisayarınızı şarj etmek için bir şarj kablosunu USB-C portuna bağlayıp USB portlarını kullanırken, aynı zamanda Type-C dizüstü bilgisayarınızı şarj edebilirsiniz. Hem veri aktarımı hem de şarj yapabileceğiniz bu HUB çalışmalarınıza işlevsellik katacak.

USB 3.0 ile 5Gbps'ye Kadar Hızlanın

USB Type-C çok portlu adaptör 4 adet USB 3.0 portuna sahiptir. Bu dört port klavye, mouse, USB flash bellek vb. gibi cihazları Type-C cihazınıza bağlamanızı sağlar. Çok fazla USB girişi olmayan ultrabook ve macbook gibi cihazlar için işlevsel bir kullanıma sahiptir.  4 port USB 3.0 ile veri aktarım hızını 5Gbps’ye kadar çıkarabilirsiniz.  Otomatik geçiş moduyla BC 1.2 şarj fonksiyonunu desteklemektedir.

Özellikler

  • Yonga seti: VL102+GL3510
  • Anodik Oksidasyon Bitirme
  • Kablo uzunluğu: 20 cm
  • Boyut: 110 x 34 x 12 mm
  • Ağırlık: 65 g
  • Çalışma Sıcaklığı: 0°C - 40°C (35°F - 100°F)
  • Çalışma Nemi Oranı: %20 Bağıl Nem ile %80 Bağıl Nem Arası

Kutu İçeriği

  • Bix BX07HB USB-C™  x4 USB 3.0 Port VE 1X USB-C (PD)Şarj Portu
  • Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.