Aksesuarlar

Aksesuarlar, gün içinde sıklıkla kullandığınız elektronik cihazlarınızdan daha fazla verim alabilmenizi sağlar. Farklı aksesuar modelleri ile akıllı telefonunuzu ve bilgisayarınızı işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Koruyucu aksesuarlar sayesinde elektronik aletlerin ömrü de uzar. Şarj kablosu ve şarj ünitesi gibi sık kullanılan aksesuarların yanı sıra, yeni nesil kablosuz şarj aletlerini de inceleyebilir, akıllı telefonunuzla uyumlu ürünlere sahip olabilirsiniz. Kategoride; giyilebilir cihazlar, akıllı saatler, akıllı ev ürünleri, televizyonlar bluetooth kulaklıklar ve oyun konsolu gibi farklı kullanım alanlarına hitap eden ürünleri de bulabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve kullanıcı dostu aksesuar modellerini en uygun fiyatlarla turkcell.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Akıllı Telefonlarınızdan Daha Fazla Verim Alın

Akıllı telefonların dış etkenlerden korunmasına yardımcı olan kılıflar ve ekran koruyucuları, en sık tercih edilen cep telefonu aksesuarları arasında yer alır. Cep telefonu kılıfı ve ekran koruyucusu kullanmak, cihazların ömrünün uzamasına katkı sağlar. Akıllı telefonunuzun marka ve modeline göre seçeceğiniz koruyucu telefon kılıfı, hem işlevsel hem de estetik yönüyle öne çıkan faydalı bir aksesuardır. Şeffaf, renkli ya da desenli modelleriyle dikkat çeken kılıfların haricinde; kapaklı ya da cüzdan formundaki kılıflar da ilginizi çekebilir. Şarjlı kılıflar ise telefonunuzun pili tükendiğinde yardımınıza koşar. Kategoride ayıca; ekran koruyucu, koruma kılıfı ve şarj cihazından oluşan setler de bulabilirsiniz. Mobil hâldeyken de üst düzey bir müzik keyfi yaşamak için kategoride yer alan kulaklık çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Özellikle bluetooth kulaklık modelleri, kablo derdi olmadan müzik dinleyebilmenizi kolaylaştırır. Yürüyüş gibi günlük sportif aktiviteler için de bluetooth kulak içi kulaklıklar oldukça idealdir. iPhone kullanıcısıysanız da yenilikçi ve zarif tasarımıyla dikkat çeken Apple Airpods ürününü tercih edebilirsiniz. Şarj sorunu da akıllı telefon kullanıcılarını en fazla zorlayan konuların başında gelir. Aksesuarlar arasında yer alan taşınabilir powerbank modelleri ile priz bulamadığınız yerlerde de ya da mobil haldeyken telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Oyun Tutkunları İçin İdeal Ürünler

Keyifli bir oyun deneyimi yaşamak için, bu amaçla tasarlanmış bilgisayar aksesuarları son derece uygundur. Oyuncu mouse ve oyuncu klavye çeşitleri, oyunlarda hem daha hızlı hem de daha başarılı bir performans ortaya koyabilmenizi sağlar. Hoparlör ya da oyuncu kulaklık modelleri de oyunların sunduğu atmosferi daha gerçekçi bir şekilde hissedebilmenizi kolaylaştırır. Yarış oyunlarını seviyorsanız, yarış direksiyonu kullanabilir ve böylece oyundaki aracı daha iyi kontrol edebilirsiniz. Kategoride yer alan oyun konsolu ile oyun deneyimini üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Evde arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde, Playstation 4 (PS4) ile oynayacağınız kaliteli oyunlar sayesinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kategoride yer alan akıllı televizyonlar ile gün içinde birçok farklı aktivite gerçekleştirilebilir. Projeksiyon cihazı da evde dev ekranda sinema atmosferi yaşamanıza yardımcı olur. Ayrıca, Apple TV gibi yenilikçi ürünler sayesinde farklı bir TV deneyimi de yaşayabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Giyilebilir Cihazlar

Hayatınızda giderek daha fazla yer kaplayan giyilebilir cihazları da aksesuarlar kategorisinde bulabilirsiniz. Akıllı saat, akıllı bileklik ve akıllı çocuk saati gibi ürünler, sahip oldukları gelişmiş fonksiyonlarla hayatınıza konfor katar. Giyilebilir cihazların birçoğunu akıllı telefonlarla bağlantılı bir şekilde kullanabilirsiniz. Teknolojiden faydalanarak yaşam kalitenizi artırmak isterseniz, giyilebilir teknoloji ürünlerinden arzu ettiğiniz verimi fazlasıyla alabilirsiniz. Turkcell.com.tr’de yer alan aksesuarlar kategorisinden seçeceğiniz ürünler sayesinde, dijital çağın sunduğu imkanlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Sahip olduğunuz akıllı cihazlardaki birçok özelliği daha kapsamlı bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan telefon aksesuarları, eğlenceli vakit geçirmenize de imkan tanır. Oyun oynarken de kullanabileceğiniz ürünler, oyunlardaki başarı düzeyinizi artırır. Kategoride yer alan uygun aksesuar fiyatları sayesinde, işlevsel ve şık ürünlere ideal koşullarda sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Kapat
Yardım ister misiniz?