Popüler Cihazlar

Turkcell Cihazlar

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte elektronik cihazlar hayatın her alanına nüfuz etmeye başladı. Bu kapsamda akıllı telefonlardan bilgisayar ve tabletlere; giyilebilir teknolojilerden hobi ürünlerine kadar farklı kategorilerde birçok ürün hayatımıza girdi. Bu cihazların bir kısmı önemli işlerimizi ve hayatımızı kolaylaştırmada kullanılırken, bir kısmı ise hobi amaçlı kullanılıyor. Turkcell olarak bu kategori altında sizlere pek çok farklı kategoride elektronik cihazlar sunuyoruz.

Cihaz Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sizlere bu sayfada sunulan cihazlar ile ilgili bilgi vermeye başlamadan önce, cihaz satın alırken genel olarak dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili bilgi vermekte fayda var. Satın alınacak cihazların TSE, CE, ISO gibi kalite belgelerine sahip olmalarına dikkat edilmelidir. Cihazı güvenilir bir kurumdan satın almanızda fayda var. Nitekim satış sonrası hizmetin kalitesi de önemli bir kriterdir. Cihaz satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise cihazın sunduğu fiyat-fayda dengesidir. Bu yüzden bütçenize uygun cihazları özellikleri bakımından iyice araştırmalı, uzun vadede size en çok yarayacak olanı seçmelisiniz. Turkcell.com.tr’de yer alan yüzlerce cihaz uygun fiyat politikası ve orjinal paket garantisi ile satışa sunulmaktadır.

Turkcell’de Satılan Cihazlar

Cihazlar ile ilgili genel bir bilgi vermemizin ardından, Turkcell bünyesinde sizlere sunulan cihazlar hakkında bilgiler sunmaya başlayabiliriz:

Akıllı Telefonlar: Günümüzün vazgeçilmez cihazları arasında yer alan akıllı telefonlar, hayatımızı kolaylaştırma yolunda her geçen yıl yeni gelişmeler gösteriyor. Nitekim her yıl iPhone, Samsung ve Huawei telefon markaları başta olmak üzere; onlarca marka farklı özelliklere sahip yeni akıllı telefon modelleri piyasaya sürüyor. İletişimi daha eğlenceli hale getiren akıllı cep telefonları birçok farklı elektronik cihazla entegre edilebiliyor ve bu sayede daha farklı deneyimler sunabiliyor. Bu noktada satın alınan akıllı telefonların özellikleri önem arz ediyor. Turkcell olarak akıllı telefonlar kategorisinde sizler için farklı ihtiyaçlara yönelik akıllı cep telefonu modelleri sunuyoruz. En iyi cep telefonu markalarını bulabileceğiniz bu kategoride iPhone ve Samsung telefonlar başta olmak üzere; Huawei, LG, Xiaomi, Oppo, Vestel ve GM gibi markalara ait telefon modellerini bulabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda iPhone fiyatlarını, Samsung fiyatlarını ve diğer markaların telefon fiyatlarını karşılaştırabilir; size en uygun akıllı telefon modelini Turkcell avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

İkinci El Telefonlar: İkinci el telefonlar, görece daha ucuz telefon satın almak isteyenler için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Her ne kadar ikinci el telefon denildiğinde birçok kişi duraksasa da, Turkcell bünyesinde satılan ikinci el akıllı telefonlar son derece güvenilirdir. Nitekim ‘’yenilenmiş cep telefonu’’ olarak da nitelendirilen bu cihazlar, sahibinden alındıktan sonra tüm sorunları giderilmektedir. Çalışmasında hiçbir sorun olmayan telefonlar satışa sunulmaktadır. Bu kapsamda varsa çizik ve kozmetik problemler giderilmektedir. Bunun yanı sıra fonksiyonelliğini yitiren parçalar da orjinalleri ile değiştirilmektedir. Yenilenmiş akıllı telefon modellerini bu kategori altında inceleyebilir; daha uygun fiyatlarla yeni bir akıllı telefon sahibi olabilirsiniz.

Telefon Aksesuarları: Akıllı telefonların dış etkenlerden korunmasına yardımcı olan cep telefonu kılıfları ile ekran koruyucular, en sık tercih edilen cep telefonu aksesuarları arasında yer alır. Nitekim cep telefonu ekran koruyucuları ve kılıfları, telefonların daha uzun yıllar kullanılabilmesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra akıllı telefon kılıfları, koruyuculuğunun yanı sıra telefonlara estetik bir görünüm kazandırması ile de ön plana çıkmaktadır. Bu kategori altında başta siyah, beyaz ve gri gibi renklerde; şeffaf, orjinal ve desenli telefon kılıfları olmak üzere farklı zevklere hitap eden kılıf modelleri bulabilirsiniz. Bu koruyucu telefon kılıfı modellerinin yanı sıra kapaklı ya da cüzdan formundaki kılıflar da ilginizi çekebilir. Günün büyük çoğunluğunu dışarıda geçirenlerin ve şarj problemi yaşayanların tercihleri arasında ise şarjlı kılıflar yer almaktadır. Şarjlı telefon kılıflarının dışında bir model beğenmeniz halinde ise taşınabilir powerbank modellerinden size uygun olanını satın alabilirsiniz.

Akıllı telefon aksesuarlarının olmazsa olmazları arasında kulaklık çeşitleri de yer almaktadır. Özellikle müzik tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan kulaklıkların ihtiyaca göre kendi aralarında çeşitleri bulunmaktadır. Kulaklıklar temel olarak kulak içi ve kulak üstü kulaklık olarak 2 ana gruba ayrılır. Günümüzde özellikle bluetooth kulaklık modelleri sıklıkla tercih edilir oldu. Nitekim bluetooth kulaklık çeşitleri ile kablo sorunu olmadan müzik keyfini doyasıya yaşamak mümkün oluyor. Yürüyüş gibi günlük sportif aktiviteler için de bluetooth kulak içi kulaklıklar oldukça idealdir. Sizler için sunduğumuz kulaklıklar arasında Apple Airpods, JBL, Soultech, Sony, Snopy, Samsung ve Philips gibi farklı kulaklık markalarını inceleyebilir; mobil hâldeyken de üst düzey bir müzik keyfi yaşamak için size en uygun kulaklığı satın alabilirsiniz.

Giyilebilir Cihazlar: Hayatımızda giderek daha fazla yer kaplayan giyilebilir teknoloji cihazları da aksesuarlar kategorisinde bulabilirsiniz. Akıllı saat, akıllı bileklik ve akıllı çocuk saati gibi ürünler, sahip oldukları gelişmiş fonksiyonlarla hayatınıza konfor katar. Giyilebilir cihazların birçoğunu akıllı telefonlarla bağlantılı bir şekilde kullanabilirsiniz. Teknolojiden faydalanarak yaşam kalitenizi artırmak isterseniz, giyilebilir teknoloji ürünlerinden arzu ettiğiniz verimi fazlasıyla alabilirsiniz. Turkcell.com.tr’de yer alan aksesuarlar kategorisinden seçeceğiniz uygun fiyatlı ürünler sayesinde, dijital çağın sunduğu imkanlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Sahip olduğunuz akıllı cihazlardaki birçok özelliği daha kapsamlı bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan telefon aksesuarları, eğlenceli vakit geçirmenize de imkan tanır. Oyun oynarken de kullanabileceğiniz kaliteli ve dayanıklı ürünler, oyunlardaki başarı düzeyinizi artırır. Kategori altında Apple, Casio ve Huawei akıllı saatler başta olmak üzere; pek çok markaya ait ürünleri bulmanız mümkündür. Hızlıca akıllı bileklik ve akıllı saat fiyatları ile özelliklerine göz atmaya başlayabilir; size uygun olan ürünü Turkcell güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Bilgisayar ve Tabletler: Bilgisayar ve tabletler hayatın birçok alanında işlevselliği olan cihazlardır. İş hayatından hobi dünyasına kadar pek çok yönden insan hayatına dokunabilen bilgisayar ve tabletler, günümüz dünyasının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bu kapsamda farklı ihtiyaçlar doğrultusunda her yıl farklı modellerde bilgisayar ve tabletler üretiliyor. Tablet ve laptop fiyatlarının farklı skalalarda olduğu bu kategori altında sizlere sunduğumuz ürünler arasında HP bilgisayar, Huawei tablet, Hometech tablet, Lenovo laptop, iPad, Samsung tablet ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Hızlıca dizüstü bilgisayar fiyatları ile tablet fiyatlarına göz atmaya başlayabilir; Turkcell avantajlarıyla yeni bir cihaza sahip olabilirsiniz.

Bilgisayar ve Tablet Aksesuarları: Bilgisayar ve tablet çeşitleri nasıl hayatımızı kolaylaştırıyorsa, bilgisayar ve tablet aksesuarları da bu cihazların kullanımını kolaylaştırıyor. Nitekim bilgisayar ve tablet kullanıcıları, kullanıcı deneyimlerini iyileştirmek adına ihtiyaçları doğrultusunda birçok farklı aksesuar çeşidi tercih edebiliyor. Bu kategoride sizlere sunulan tablet ve bilgisayar aksesuarları arasında ise hafıza ve depolama ürünleri, klavye, yazıcı, bilgisayar çantaları, mouse ve yazılım ürünleri gibi aksesuarlar yer almaktadır.

Oyuncu Ürünleri: Bilgisayar oyuncu aksesuarları keyifli bir oyun deneyimi yaşamak için son derece uygundur. Nitekim onlarca farklı çeşidi bulunan bilgisayar oyuncu ekipmanları, oyunların hem daha hızlı hem de daha başarılı bir şekilde oynanmasına olanak sağlar. Oyuncu ürünleri arasında oyuncu mouse ve mekanik klavye çeşitlerinin yanı sıra; hoparlör ve oyuncu kulaklık modelleri gibi pek çok çeşit bulunmaktadır. Hoparlör ya da oyuncu kulaklık modelleri oyunların sunduğu atmosferi daha gerçekçi bir şekilde hissedebilmenizi ve kullanıcı deneyiminizi güçlendirmeyi sağlar. Yarış oyunlarını sevenler için oyuncu kulaklık çeşitlerinin yanı sıra; kullanıcının oyun üzerindeki kontrolünü arttıran yarış direksiyonları da oyundan alınan deneyimi güçlendirir.
Oyuncu ürünleri arasında oyun konsolu tutkunları için de oyun konsolları da sunulmaktadır. Evde arkadaşlarınızla birlikte ya da tek başınıza keyifli vakit geçirebileceğiniz Playstation 4 (PS4) ile oyun deneyimini üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Kategoride yer alan akıllı televizyonlar ile gün içinde birçok farklı aktivite gerçekleştirilebilir. Klasik televizyonlardan farklı olan akıllı smart televizyonlar ile internete bağlanabilir, çeşitli uygulamaları televizyon üzerinden kullanarak televizyonunuzu çok yönlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Uygulamaları smart TV üzerinden kullanabilmeniz sayesinde klasik televizyon programlarının yanı sıra dijital platformlardaki içerikleri de televizyonunuzdan takip edebilirsiniz. Çeşitli ses sistemlerinin de yardımıyla projeksiyon cihazı sayesinde sinema keyfini ve deneyimini evinize taşıyabilirsiniz. Ayrıca iOS ve Mac cihazlarınızda yer alan görüntü, müzik, video ve daha birçok içeriği akıllı TV’ye aktarabileceğiniz Apple TV gibi yenilikçi ürünler sayesinde TV deneyiminizi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz.

Ses & Müzik: Özellikle müzik tutkunları için vazgeçilmezler arasında yer alan ses ve müzik sistemleri, hem müzik deneyimini hem de film deneyimini oldukça iyileştiriyor. Bu noktada akla gelen ilk ürünlerden bir tanesi kulaklık modelleridir. Kulak içi ve kulak üstü kulaklıkları olarak ikiye ayrılan bu cihazlar, farklı ihtiyaçlara yönelik birçok çeşide sahiptir. Bunlar arasında kablosuz kulaklıklar olarak de bilinen bluetooth kulaklıklar, sporcu kulaklıkları ve kablolu kulaklıklar sayılabilir. Bu doğrultuda sizler için sunduğumuz kulaklık markaları arasında Belkin, Jabra, Trust, Soultech, Snopy, Sennheiser, SBS, Philips ve JBL kulaklık gibi markalar yer alıyor. Sitemizde iPhone kulaklıkları ve Beats kulaklıklarını da bulabilirsiniz. Ses ve müzik sistemlerinde ön plana çıkan bir diğer ürün grubu ise hoparlörlerdir. Ses deneyimini maksimize eden bu ürün grubunda, son dönemlerde özellikle bluetooth hoparlör modelleri ön plana çıkmaktadır. Özellikle belli ses aralığına sahip olanlarının müzik dinlemeyi çok daha keyifli hale getirdiği söylenebilir. Turkcell olarak sizlere sunduğumuz hoparlör markaları arasında ise Cellularline, Hometech, Doppler, Sony, Ultimate Ears, Trust ve JBL hoparlör gibi markalar yer almaktadır.

VINN WiFi: Turkcell VINN WiFi, sabit hat ücreti ödemeye gerek kalmadan, yalnızca internet hizmet bedelinin ödenebildiği, kota aşım sorunu olmadan kullanılabilen bir donanım olarak tanımlanabilir. En büyük avantajı taşınabilir internet olması olan Turkcell VINN için farklı ihtiyaçlara yönelik birçok paket ve kampanya sunulmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda Turkcell VINN paketlerini inceleyebilir ve size en uygun olan paketi satın alabilirsiniz.

Hobi Ürünleri: Turkcell cihazlar kategorisinde bulabileceğiniz ürün gruplarından bir tanesi de hobi ürünleridir. Yeni hobi ürünleri arayışında olanlar için Turkcell olarak bu kategoride drone modelleri, fotoğraf yazıcıları, aksiyon kameraları, elektrikli scooter, VR çeşitleri gibi birçok ürün bulabilirsiniz. İlgi alanlarınız doğrultusunda hobi ürünleri kategorisinde yer alan fotoğraf yazıcıları, VR ve drone fiyatları ile özelliklerine göz atmaya başlayabilir; size uygun olanı Turkcell avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Marifetli Ürünler: Marifetli ürünler kategorisinde onlarca farklı cihaz bulmanız mümkündür. Bunlar arasında oyuncu ürünlerinden tasarım ürünlerine; fotoğrafçılık ürünlerinden YouTuber ürünlerine kadar birçok ürün grubu bulabilirsiniz. Bunlar arasında akıllı kalem, telefon tutucu, sporcu ışığı, parti gözlüğü ve AirPods kılıfı gibi onlarca ürün yer almaktadır. Daha fazlasını yakından incelemek adına bu kategori altındaki ürünlere göz atmaya başlayabilirsiniz.
Tüm bu ürünleri ve daha fazlasını satın almak için ilgili kategorilere tıklayabilir; beğendiğiniz ürünleri Turkcell güvencesi, kalitesiyle ve uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Kapat
Yardım ister misiniz?