Ventoso V3 MegaTurbo5500 Flexy Difüzörlü Verde Profesyonel Fön Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan fazla ürün vardır
RENK

ENTER DİJİTAL MEDYAİLETİŞİM REKLAM VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ.-132458

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

ENTER DİJİTAL MEDYAİLETİŞİM REKLAM VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ.-132458

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Turbo Güçlü Motor

2500 W İtalyan Universal AC motor gücüne sahiptir. Üstün turbo motoruna sahip saç kurutma makinesi, profesyonel kullanımlar için üretilmiştir. Yüksek performansı ile evinizde profesyonel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sıfır Manyetik Kirlilik

Çift katmanlı izolasyon ile tasarlanan fön makinesi, aynı zamanda manyetik kirlilik yapmaz. Böylece saçlarınızı şekillendirirken bunu doğaya zarar vermeden yapabilirsiniz.

2 Kat Daha Etkin Şekillendirme

Sahip olduğu üstün performans ile saçlarınızı şekillendirirken istediğiniz sonucu en profesyonel şekilde almanızı sağlar. Aynı zamanda 2 farklı sıcaklık ve hız kademesi ile size en uygun ayarı seçebilirsiniz.

Anında Soğutma ve Çarpıcı Performans

Doğru hava çıkışını sağlayan seramik ızgarası ile üretilmiştir. Aynı zamanda anında soğutma sağlayan düğmesi bulunur. Tam 525 gram ağırlığa sahip saç kurutma makinesi ile en kolay tutuşu gerçekleştirebilirsiniz.

Test Edilmiş Sağlamlık

Avrupa CE standartlarına uygun yüksek performans ile üretilen saç kurutma ve fön makinesi, üstün güvenlik testlerinden geçmiş ve kalitesini kanıtlamıştır.

Üstün Özellikler

72,4 m3 hava akışına sahip olan cihazın 2 hız ayarı ve 4 sıcaklık ayarı bulunur. Farklı ayarlar ile çok yönlü şekillendirmeye imkan veren fön makinesi,  70,2 desibel ses limiti ile en sessiz şekilde çalışır.

Daha Hızlı Kurutma

Sahip olduğu ısıya dayanıklı dar ve geniş fön gagası ile saç kurutma işlemini en hızlı şekilde gerçekleştirir. Böylece kısa sürede daha hızlı sonuçlar alarak mükemmel saçlara kavuşabilirsiniz.

Üstün Teknoloji

Saç kurutma ve fön makinesinde,  en yüksek kalitede nikel-krom rezistans kullanılmıştır. Sahip olduğu termostatı, yüzde yüz İtalyan güvencesi ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ventoso
  • Model: V3 MegaTurbo5500 Verde
  • Güç: 2500 W
  • Isı Ayarı: 4 Kademe
  • Hız Ayarı: 2 Kademe

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
V3 MEGATURBO5500 VERDE FLEXY DİFÜZÖRLÜ
Üretim Yeri
Türkiye
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
VENTOSO
Henüz yorum yok