Dyson Corrale Saç Düzleştirici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CORRALE SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ
Üretim Yeri
Malezya
Plaka Genişliği
YOK
Isı Ayarı
VAR
Isınma Süresi
YOK
En Düşük Isı
165 DERECE
En Yüksek Isı
210 DERECE
Otomatik Kapanma
VAR
İyon Özelliği
YOK
Kilit Sistemi
VAR
Sesli Uyarı
YOK
Dijital Ekran
VAR
Kablo Uzunluğu (cm)
434
Dönebilen Kablo
YOK
Orıjınal Renk
FUŞYA
Ana Renk
FUŞYA
Renk
FUŞYA
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
DYSON
Henüz yorum yok

Dyson Corrale Saç Düzleştirici Modeli ve Fiyatı

Dyson Corrale saç düzleştirici ile saçlarınızı kökten uca kusursuz bir şekilde düzleştirebilirsiniz. Manganez bakır alaşımlı plakalar esnek bir yapıya sahiptir. Esnek plakalar saçlarınızı nazikçe kavrar ve saç tellerinizin bir araya gelmesini sağlar. Bu sayede tarak kullanmadan saçlarınızı bir arada toplayan plakalar yardımıyla saçınızı en iyi şekilde düzleştirebilirsiniz. Üç kademeli ısı kontrolüne sahip olan Dyson Corrale saç düzleştiriciyi dilediğiniz ısıda kullanabilirsiniz. İnce telli ve hafif dalgalı saçlar için 165 derecelik bir ısı yeterli olurken daha kalın telli ve dalgalı saçlarda 185 derece kullanılabilir. Kıvırcık ve kolayca düzleşmeyen bir saç yapısına sahipseniz 210 derecelik ısı kademesi en ideal olanıdır. Bu özelliği ile her saç tipine ve saç yapısına uygun ısı ayarı ile herkes tarafından güven içinde kullanılabilir.

Akıllı ısı kontrolüne sahip olan Dyson saç düzleştiricileri, şekillendirme işlemi başladığında ayarladığınız ısıyı işlem boyunca korur. Bu sayede saç düzleştirme işleminiz uzun sürse dahi plakaların ısı seviyesi sabit kalarak saçlarda ısı yüzünden oluşabilecek deformasyonların önüne geçer. Ayrıca akıllı ısı kontrolü sayesinde oluşabilecek deri yanıklarının da önüne geçebilirsiniz. Bu özellik saçlarınız için olduğu kadar sizin için de güvenli ve sağlıklı bir kullanım sunar. Dijital ekranı sayesinde ısı seviyesini kolayca kontrol edebilir ve kademeler arası değişiklik yapabilirsiniz.

Dyson Corrale Saç Düzleştirici Fiyatı

Dyson kablosuz elektrikli süpürgelerden ilham alınarak tasarlanan modelde, 4-cell lityum iyon batarya kullanılmıştır. Bu gelişmiş teknolojiye sahip batarya sayesinde Dyson Corrale kablolu düzleştiricilerin ısı performansını aratmayacak düzeyde performans sergiler. Bu üstün performansına bakıldığında ideal bir fiyata sahip olduğu görülen saç düzleştiricisi ile saçlarınıza daha kullanışlı şekiller verebilirsiniz. Üç ana teknolojinin bir araya gelmesi ile tasarlanan cihaz; esnek plakalar, 4 hücreli lityum iyon pil ve akıllı ısı kontrolü teknolojisi ile donatılmıştır.


Son derece estetik bir görünüme sahip olan cihaz aynı zamanda kolunuzu yormayacak kadar hafiftir. Dyson Corrale saç düzleştirici fiyatı markanın sunduğu teknolojiler doğrultusunda belirlenmiştir. Sunduğu kolaylıklar sayesinde tek cihazı çok yönlü olarak kullanabilirsiniz. Dyson saç düzleştiricisi ile sadece keskin ve düz saçlar değil, dalgalı saçlar da yapabilirsiniz. Bunun yanında kadınlar arasında oldukça popüler olan su dalgası modeli de bu cihaz ile oldukça basit bir şekilde yapılabilir. Gün boyunca kullanabileceğiniz saçlarınız kabarmadan mükemmel görünümünü korur. Ağırlık değeri 562 gr olan düzleştiriciyi tek elinizle dahi kullanabilirsiniz. Maksimum 200 W güç tüketimi sarf eden cihazın üç kademeden oluşan ısı ayarlarını saç tipinize göre ayarlayabilirsiniz.

Dyson Corrale ile Geliştirilmiş Şekillendirme

Esnek plakaları sayesinde çok kontrollü saç şekillendirmesi sunan Dyson Corrale ile mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bakır plakalar saçlarınızı bir araya toplama özelliğine sahiptir. Böylece tutam şeklinde bir araya gelen saçları sadece bir hamle ile düzleştirebilirsiniz. Azaltılmış ısı teknolojisi ile şekil verdiğiniz saçlar elektriklenmeden gün boyu güzel görünümünü korur. Yüksek termal performansı sayesinde 30 dakika içinde bile maksimum verim almanızı mümkün kılar. Kısa zamanda stilinizden ödün vermeden hazırlanarak saçlarınıza arzu ettiğiniz şekli verebilirsiniz. Düzleştiricide esnek bir şekilde ayarlanan termal ara yüzler bulunur. Entegre edilmiş akıllı sensör sistemi saniyede 100 kez ısı ölçümü yaptığı için plakalardaki ısı seviyesi sabit kalır.


Saç şekillendirme işlemi sırasında ısıyı hızlı bir şekilde saça ileten plakalar aynı zamanda ısının eşit bir şekilde yayılmasını sağlar. Bu sayede saçlarınız fazladan ısıya maruz kalmadan düzleşir. Esnek bakır plakalar saçlarınızı yakmadan şekil verirken saçların parlak ve bakımlı görünümüne zarar vermez. Saçlarınızı yıpratmadan şekillendirmenin avantajlarını kullanırken gündelik hayatın yoğunluğunda kendinize zaman ayırmanın mutluluğunu da yaşayabilirsiniz. Doğal ve boyalı saçlarda kullanıma uygun olan cihaz her saç tipine hitap eder.

Pratik Kullanım Avantajı Sunan Dyson Corrale

Dyson Corrale saç düzleştirici kullanımı açısından pratik ve avantajlı olan bir cihazdır. Kablosuz tasarımı sayesinde dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Şarj olma süresi 70 dakika olan cihazı 30 dakika boyunca kablosuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Şarj ederken son derece şık bir standın üzerinde konumlandırarak bataryasını doldurmasını bekleyebilirsiniz. Aynı standı şekillendirme işlemi sırasında cihazı bekletmek için de kullanabilirsiniz. Daha uzun süreli bir kullanım planlıyorsanız manyetik destekli kablodan yararlanabilirsiniz. 360 derece dönebilen kablo yapısı sayesinde saçlarınızı şekillendirirken dilediğiniz gibi manevra yapabilir ve en iyi sonuçları alabilirsiniz. OLED ekranı sayesinde şarj seviyesi ve ısı kademesi gibi sayısal verileri kolaylıkla görebilir ve kontrol edebilirsiniz.


Otomatik kapanma ve güvenlik kilidine sahip olan ürünü en dalgın olduğunuz anlarda bile güven içinde kullanabilirsiniz. İşlem sırasında açık olan cihaz 10 dakika boyunca kullanılmadığı zaman sinyal vermeye başlar. Birkaç kez tekrarlanan sinyallerden sonra Dyson kablosuz saç düzleştirici güvenli kullanım gereği kendini kapatır. 10 dakikalık bir zaman diliminde herhangi bir hareketlilik algılamayan cihazın otomatik olarak kapandığını görebilirsiniz. Daha sonra saç düzleştiricinizi ısıya dayanıklı seyahat kılıfında muhafaza edebilirsiniz. Şık kadife kılıfı sayesinde dilediğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz. Kablosuz kullanıma elverişli olduğu için en yoğun anlarınızda bile araba, ofis, otel gibi yerlerde Dyson Corrole düzleştiriciyi kullanabilirsiniz. Ayrıca uçak modu ve uluslararası voltaj sayesinde ülke dışı seyahatlerde de yanınızda olabilir. Uçak modunu açmak için yapmanız gereken tek şey kilit sisteminin olduğu yerde konumlandırılan uçak simgeli tuşu yukarı çekmek.

Dyson Corrale ile Farklı Saç Stilleri

Saç bakım ürünleri arasında yer alan düzleştiriciler ile daha bakımlı görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Dyson Corrole ile geliştirilmiş düzeyde saç şekillendirme işlemleri yapılabilir. Pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu işleri en iyi şekilde yapabilmeniz için dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Dyson Corrale saç düzleştirici ile yapabileceğiniz saç şekillendirme işlemleri şu şekilde sıralanabilir:


  • Düz Saç: Yeni yıkanmış saçlara dilediğiniz bir şekillendirici ürünü uygulayın. Ardından Dyson geniş dişli tarak yardımıyla saçlarınızı taramalısınız. İşleme başlamadan önce saçlarınızı bölümlere ayırmak size kolaylık sağlar. Saçlarınız kıvırcık ise en yüksek ısıyı kullanmanız akıllıca olacaktır. Bunun ardından Dyson Corrale saç düzleştiriciyi saçlarınızın dibine yerleştirerek uçlara doğru fazla basınç uygulamadan kaydırabilirsiniz. Tüm saçınızı düzleştirene kadar aynı işlemi tekrar edebilirsiniz.
  • Yoğun Dalgalı Saç: Gerçek bukleler için saçı tarayıp bölümlere ayırdıktan sonra işleme başlayabilirsiniz. Saçınızdan bir tutam alıp saç düzleştiricisinin plakalarının arasına yerleştirin. Aldığınız tutamı yüzünüzün olduğu tarafın tersine doğru 360 derece kıvırmalısınız. Daha sonra saçlarınızın uçlarına kadar dengeli bir şekilde cihazı kaydırmalısınız. Buklelerin yönünü değiştirerek bütün saçınız için aynı işlemi tekrarlamalısınız. Saçlarınızın şekillendirme işlemi sona erince bukle belirginleştirici sürerek hafifçe bukleleri açmanız daha güzel bir görünüm elde etmenizi sağlar.
  • Kırık Fön: Uçları kırık bir fön elde etmek için öncelikle ıslak saçlarınızı Dyson saç kurutma makinesi yardımıyla hacim vererek kurutmalısınız. Daha sonra plakalara yerleştirdiğiniz tutamı boyun hizasından başlayarak uçlara doğru kaydırın ve uç kısımları içeriye doğru 45 derece kıvırın. Farklı kalınlıktaki tutamları deneyerek saç tipinize en uygun kalınlığı bulabilirsiniz. Perçem kullanıyorsanız yüzünüzün tersine doğru düzleştirmekte fayda var. Böylece daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Su Dalgası: Saçlarınızda dikkat çekici dalgalar yaratmak için öncelikle saçınızı bölümlere ayırmalısınız. Daha sonra Dyson saç düzleştiricisini saçınıza yatay bir şekilde yerleştirin. Plakalar arasına aldığınız bir tutam saçı, yüzünüzün tersine gelecek şekilde 360 derece çevirmelisiniz. Dengeli ve yavaş bir şekilde saç boyunca plakaları kaydırın. Kalın telli, kabarık saçlarda ince tutamlar, ince telli saçlarda ise kalın tutamlar alınarak işlem gerçekleştirilebilir. Su dalgası görünümünü en iyi şekilde vermek için uç kısımlarını düzleştirmelisiniz. Parmaklarınızla açtığınız dalgalara saç spreyi sıkarak daha uzun süre saçınızın şeklini korumasına yardımcı olabilirsiniz. Plakalar esnek olduğundan bahsedilen işlemleri gerçekleştirirken yüksek basınç uygulamanıza gerek yoktur.

Daha Fazla