Foreo Luna 3 Plus Hassas Ciltler İçin Termal Temizleme Ve Mikro Akımlı Yüz Bakım Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Cilt Bakımı Rutininize Heyecan Katın!

Cildinizi 2 basit adımda arındırın, güçlendirin ve sıkılaştırın. T-Sonic™ titreşimleri ve uzun, yumuşak, silikon temas noktaları Termo-Teknoloji'mizle birlikte çalışarak cildiniz için mükemmel sıcaklıkta derinlemesine ama nazik bir yüz temizliği sağlar. 


Bölgesel Mikro Akım

FOREO uygulamasına özel mikro akım, cildinizin sıkı ve dolgun hale gelip gençlik ışıltısına ulaşmasına yardımcı olmak için düşük seviyeli elektrik enerjisi ile cildi nazikçe uyarır.T-Sonic™ titreşimler 16 farklı güç seviyesinde, dakikada 8.000 titreşim, istenmeyen kir, yağ ve makyaj kalıntısının ciltten temizlenmesine yardımcı olur.

Ekstra Yumuşak Silikon 

Naylon yapılı fırçalardan 35 kat daha hijyenik olan ipeksi yumuşaklıktaki silikon, tüm cilt tiplerine uygundur ve BPA ile ftalat içermez.Akıllı İsveç tasarımı %100 su geçirmezdir, ek başlık gerektirmez. 1 USB şarj ile 125 kere kullanım sağlar.


Nasıl Kullanılır?

Cihazınızın kilidini açmak ve ilk kez kayıt etmek için akıllı telefonunuzda Bluetooth'u etkinleştirin ve LUNA™ 3 plus üzerindeki evrensel güç düğmesine basarak FOREO for You uygulamasıyla senkronize edin.
Çeşitli mikro akım bakımlarının tadını çıkarırken tercih ettiğiniz temizlik yoğunluğunu, sıcaklığı ve mikro akım seviyesini otomatik olarak senkronize edebilirsiniz.Temizleme Modu

Arındır: Tüm makyajı cildinizden arındırıp kurulayın ardından FOREO Micro-Foam Cleanser uygulayın.
Bas: Temizleme modunu etkinleştirmek için evrensel güç düğmesine basın.
Temizle: Yanak ve alında dairesel hareketlerle, burnunuzda aşağı yukarı kaydırma hareketleriyle yüzünüzü temizleyin.
Basılı Tut: Cihazı kapamak için üç saniye boyunca düğmeyi basılı tutun.
Durula: Yüzünüzü durulayıp kurulayın.

Mikro Akım Modu

Mikro akım modunu kullanmadan önce LUNA™ 3 plus’ınızın güvenli ve etkili bir kullanım için tamamen kuru olduğundan emin olun.
FOREO Serum ürününü temiz ve kuru cildinize uygulayın.Tercih ettiğiniz mikro akım bakımını etkinleştirmek için FOREO uygulamasındaki talimatları izleyin.Ardından istediğiniz bir nemlendiriciyi uygulayın.

Özellikler 9 

  • Termal Temizlik
  • Bölgesel Mikro Akım
  • Sıkılaştırıcı Masajlar
  • Yaşlanma Karşıtı Mod
  • Cilt tipine göre farklı renkler
  • 16 farklı güç seviyesi
  • Tam dolu şarj ile 125 kez kullanım (1 dakikalık kullanım süresi baz alınmıştır)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.