Ümit 2633 Explorer Dağ Bisikleti V 26 Jant 21 Vites

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

VELESBİT BİSİKLET MOTOSİKLET OYUNCAK VE SPOR EKİPMANLARI TURİZM İNŞAAT TARIM İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş-137293

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Doğa Gezilerinde Üstün Performans

Tek başınıza ya da sevdiklerinizle beraber çıktığınız doğa gezilerinde bisiklet sürmekten hoşlanıyorsanız, Ümit 2633 Explorer erkek dağ bisikleti tam size göredir. Grupla beraber çıkılan gezilerde yüksek performansı sayesinde asla geride kalmazsınız.


Erkek Anatomisine Uygun

Ümit 2633 Explorer modeli, kadın kadro tasarımına sahip değildir. Erkek kadro anatomiye tam uyar ve kullanıcısına avantaj sağlar.

Üstün Yol Tutuşu

Taş, çakıl, kum ve ıslak zeminlerde güvenli bir sürüş için ihtiyacınız olan dişli tekerlekler arazi şartlarında tam performans gösterir. 26 jant teker genişliği ve kaliteli lastikleri üstün yol tutuşu sağlar ve zorlu zeminlerde başarı gösterir.

Güçlü Fren Mekanizması

Yokuş aşağı inerken hızınızı dengelemek ya da önünüze aniden bir hayvan çıktığında durabilmek için kaliteli frenler gerekir. 2633 Explorer bisikletin alüminyum V fren sistemi, ön ve arka tekerleği anında durdurur. Ani fren ve hız kesme amacıyla kullanılabilir sistem, düzenli bakımda dayanıklılığı ile öne çıkar.

Hızlı Vites Geçişi

Arazinin engenelerine uyum sağlaması için tasarlanan dağ bisikletinin vites geçişi hızlıdır. Takılma sorunu yaşamadan pratik şekilde zincir direncini değiştirebilir, zemine göre 21 vitesten birini seçebilirsiniz.

Sağlam ve Dayanıklı Materyal

Ümit 2633 Explorer 21 vites dağ bisikletinin kadro ve maşa bölümünde dayanıklı, stabil çelik kullanılır. Hafif ve dayanıklı olan alüminyum ise fren ve jant sisteminde bulunur.

Hafif ve Kolay Taşınabilir

Çok hafif ağırlığa sahip olan Ümit dağ bisikleti, sürüş sırasında ekstra efor harcamanızı gerektirmez ve sizi yormaz. Böylelikle gün sonunda daha az yorulmuş olursunuz.

Kusursuz İşleyen Zincir

Zincir yağlama konusuna dikkat edildiği sürece oldukça dayanıklıdır ve kopmaya direnç gösterir. Doğru koşullarda maksimum performansa ulaşarak saat gibi tıkır tıkır işler.

Özellikler

 • Marka: Ümit
 • Model: 2633 Explorer
 • Ürün: Dağ bisikleti
 • Renk: Siyah, kırmızı
 • Cinsiyet: Erkek
 • Malzeme: Stabil çelik (kadro, maşa), alüminyum (jant, fren)
 • Lastik: Rubena Rapid, 26-24x2
 • Jant: 26 inç
 • Fren: V
 • Vites: 21, Microshift MS-12 7X3 (vites kolu)
 • Art.: Sunrun (arka), Saiguan (ön)
 • Özellikler: Index Ruble, Dotek Aynakol, KMC C30 zincir, amortisör yok

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.