Razor S Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dikkat Çeken Stil Detayları

T tipli S Scooter, hareketli ve trend görünümü ile enerjinizi yükseltiyor. Canlı renkleri ve tarz katan çamurluklarıyla günlük stilinize eşlik ediyor.

Portatif Ebatlar

81 cm x 60 cm x 29 cm boyutlarıyla fazla yer kaplamıyor. Dilediğiniz yerde katlanabilen ergonomik yapısı sayesinde muhafaza edebilmenize olanak veriyor. 2,7 kg ağırlığıyla sizleri yormuyor. 

Güçlü ve Dayanıklı

Portatif ebatları ve hafifliğinin yanı sıra 100 kg’a kadar taşıyabilme kapasitesi ile geniş bir kullanım olanağı sunuyor ve sınırların önüne geçiyor. 160 mm çapa sahip tekerlekleriyle hızlı ve konforlu bir kullanım sağlıyor.


Üst Segment Kalite

Scooterınızın birinci kalite paslanmaz çelikten oluşan gövdesi, korozyona uğramıyor ve uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi mümkün hale getiriyor. Yağmur gibi hava olaylarından etkilenmeyerek kalitesinden ödün vermiyor. Alüminyum güvertesi, darbelere karşı dayanıklı bileşimiyle çabuk deforme olmuyor.

Güvenli Kullanım

6 yaş üzeri gençler için tasarlanan Razor S Scooter Blue, olası kayma riskine engel olacak şekilde tasarlanan alüminyum güvertesiyle güven sağlıyor. Arka çamurluğunda yer alan kolay ulaşabilir freni, ani durumlarda yanınızda yer alıyor. Gönül rahatlığı ile kullanabilmenize imkan veriyor.

Yüksek Konfor

Razor scooter, üst sınıf kaliteli yumuşak süngerden meydana gelen tutma kulpları ile uzun süreli kullanım durumunda bile sizleri yormuyor. Nefes alan yapısıyla terlemeyi minimuma indiriyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Razor
  • Model: S Scooter
  • Ebatlar: 81 cm x 60 cm x 29 cm
  • Ağırlık: 2,7 kg
  • Taşıma kapasitesi: 100 kg
  • Paslanmaz çelik gövde: Var
  • Alümiyum güverte: Var
  • Sünger tutma kulbu: Var
  • Tekerlek çapı:160 mm
  • Arka çamurluk freni: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.