Razor Electric Party Pop Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çocuklar ve Gençler için Yeni Nesil Scooter

Scooter akımının yepyeni bir örneği olan Elektrikli Scooter Party Pop çok renkli LED ışık tasarımı ile gençlerin ve çocukların yeni oyun arkadaşı!

Led Işıklı Scooter ile Enerji Daima Zirvede

Led ışıkları, elektrikli hub motoru, katlanmaz sabit çelik gövdeli ve dayanıklı yapısıyla Elektrikli Scooter Party Pop, sokağın ritmine ayak uyduranların seçimi.

12 Km/Saat Hız ve Katlanmaz Sabit Gövde

Ayak kontrollü basınç sensörü sayesinde saatte 12 km hız yapan Scooter, şık dizaynı ve katlanmaz sabit gövdesiyle eğlenceye farklı bir boyut kazandırıyor.

Maksimum 50 Kg Taşıma Kapasiteli Party Scooter

8 yaş üstü çocuklar ve gençler için tasarlanan Elektrikli Scooter Party Pop’un renkli dünyasında sokakta özgürce dolaşmak keyifli hale geliyor.

Yepyeni Bir Eğlence Aracı Elektrik Scooter Party Pop

Polipropilen güverte, arka çamurluk freni, havasız poliüretan tekerlekleri ve fark yaratan dizaynı ile Elektrikli Scooter Party Pop rakiplerini geride bırakıyor!

Işıltısıyla Dikkatleri Üzerine Çeken Dizayn

Çok renkli LED ışık tasarımıyla akşam saatlerinde de sürüş keyfini devam ettiren Scooter, yumuşak köpük kavrama kulpları ile hem çok rahat hem çok havalı.

Ayarlanabilir Gidon ve Arka Tekerlek Freni

Güvenilir sürüşün ve konforlu yolculuğun yeni adresi Electric Scooter Party Pop, enerjisiyle görünür olmak isteyenlerin seçimi!

Sokağın Ritmini Yakalatan Hızlı Şarj Teknolojisi

30 dakika sürekli enerji sağlayan, hızlı şarj edilebilen Scooter, 80 vat elektrikli hub motoru ve 160 mm çaplı tekerlekleri ile uzun süreli sürüş keyfini sokağa taşıyor.

Özellikler

  • Ağırlık : 3.2 kg
  • Tekerlek: 160 mm çaplı, poliüretan havasız tekerlek
  • Taşıma kapasitesi : 50 kg
  • Gövde : Katlanmaz sabit çelik gövde
  • Arka tekerlek freni : Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.