Razor E200 Elektrikli Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Razor ile Açık Hava Eğlencesi

E200, mükemmel menzili, hızlı sürüşü ve kaliteli işçiliği ile sizi memnun edecek özelliklere ve tasarıma sahiptir. Kısa yolculuklar yapabileceğiniz scooter aynı zamanda çocuklar ve gençler için mükemmel bir eğlence aracıdır.

Kolay Kontrol Sağlayan Gidon ve Kol Tasarımı

Razor scooterda kontrol mekanizması oldukça kolaydır. Gidon üzerinde bulunan kolları zahmetsizce çevirerek istediğiniz yöne gidebilir ve hız artırabilirsiniz.

Herkese ve Her zemine Uygun Kullanım Avantajı

70 kg taşıma kapasitesi sayesinde hem yetişkin hem de çocuklar için uygun olan bu elektrikli scooter, yolculuğu keyifli bir hale getirir. Gidon ve yüzey tasarımı ile konforlu kullanım vadeden scooterı birçok zemin çeşidinde rahatça kullanabilirsiniz.

Manuel Fren ile Güvenli Sürüş

Bisiklet tasarımlarında yer alan ön fren sistemine sahip scooter, tutma sapında bulunan fren kolu ile hemen durdurulabilir. Sürüş esnasında kolayca kullanabilmeniz için elinizin altına konumlandırılmıştır ve bu sayede ihtiyaç duyduğunuzda vakit kaybetmeden kullanabilirsiniz.

Dayanıklı Gövde ve Basamak Malzemesi

Scooter sağlam bir çelik konstrüksiyona ve çelik çerçeveye sahiptir. Zorlu hava koşullarından etkilenmeyen malzeme sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabilir, istediğiniz yere konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Pnömatik Tekerlek ile Sarsıntısız Yolculuk

Lastiklerde bulunan hava hücreleri darbeleri emer ve size pürüzsüz bir sürüş deneyimi sunar. Düzgün olmayan yüzeylerde dahi yol bozukluklarını ve çıkıntıları hissettirmeyen yapısı ile yolculuğun tadını çıkarmanıza yardımcı olur.

Uzun Pil Ömrü ve Şarj Edilebilir Akü

Tamamen şarj olduğunda kesintisiz 40 dakika kadar kullanılabilen scooter ile maksimum 19 km hızla yolculuk yapabilirsiniz. Şarj bittiğinde ise birlikte gelen şarj cihazı ile kısa sürede yeniden doldurulabilir.

Yetişkinler için Geniş Basamak

Razor scooter, geniş basamak tasarımı ile yetişkinlerinde rahat kullanabileceği şekilde dizayn edilmiştir. 13 yaşından itibaren kullanılabilen scooter herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilecek özelliklere sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Maksimum kapasite: 70 kg
  • Tekerlekler: 200 mm çaplı pnömatik
  • Malzeme: Çelik gövde ve kauçuk tutma kolu
  • Akü: 24V şarj edilebilir
  • Fren: Manuel
  • Gaz: Manuel
  • Boyut: 104 cm x 96 cm x 43 cm
  • Ağırlık: 17.5 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.