Razor A6 Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uzun Boylular İçin İdeal Scooter Modeli

Razor tarafından bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan A6 scooter modeli dengeli ağırlık dağılımı ile kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunuyor. Gidonun normalden biraz daha yukarıda konumlandırılması uzun boylulara konforlu sürüş imkânı tanıyor. Kolay kullanımı ise aracın geniş bir kullanıcı kitlesine erişmesini sağlıyor.

Şehir İçi Ulaşım İçin Yepyeni Alternatif

Şehir koşturmacasından kaçınmak isteyenlere bir ulaşım alternatifi sunan Razor A6 scooter, iki teker üzerinde istediğiniz yerlere kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlıyor. Aracın dar yerlerde kullanılabilmesi kullanıcılara zaman kazandırıyor. Ayrıca ideal ölçüleri taşınmasını ve saklanmasını kolaylaştırıyor.

Konfor için Tasarlanan Geniş Tekerlekler

Kullanıcılara hız ve konfor vadeden Razor A6 scooter modeli geniş tekerlekleri ile fark yaratıyor. Daha stabil bir sürüş deneyimi sunan tekerlekler engebeli alanlarda yumuşak geçiş sağlıyor. Aynı zamanda yollardaki yabancı maddeler sebebiyle oluşabilecek istenmeyen durumları minimum seviyeye düşürüyor.

Özel Olarak Tasarlanan Oyuklu Lastikler

Razor A6 scooter modelinde tercih edilen oyuklu lastikler düz olanlara kıyasla çok daha konforlu ve güvenli bir sürüş sürecini beraberinde getiriyor. Lastiklerin özel olarak tasarlanan deseni yağışlı havalarda suyun lastiklerden hızla uzaklaştırılmasına yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra normal koşullarda da zemin ile scooter arasındaki etkileşimi artırarak daha güçlü bir tutuş sağlıyor. Böylelikle daha güvenli bir sürüş deneyimi sizi bekliyor.

Kaliteli Malzemelerle Uzun Vadeli Kullanım

Yumuşak köpük sapları ile konforlu bir sürüşe imkân tanıyan Razor A6 scooter, yapımında kullanılan malzemelerle kullanıcılara uzun bir kullanım ömrü vadediyor. Aşınmaya dayanıklı lastikler, çift yataklı üretan tekerlekler ve dayanıklı eloksallı alüminyum çerçeve darbelere karşı dayanıklı bir profil çiziyor.

Katlanabilir T-bar ve Ayarlanabilir Gidon Uzunluğu

Razor A6 scooter ayarlanabilir gidon uzunluğu sayesinde farklı boylara sahip kişilerin birlikte kullanabileceği bir araç olarak öne çıkıyor. Ön kısmının katlanabiliyor olması ise toplu taşımada taşınabilmesini ve dar alanlarda bile muhafaza edilebilmesini sağlıyor.

Bakım Gerektirmeyen Sade Donanım

Razor A6 scooter modelinin çalışma mekanizmasında zincir ve kayış gibi problem yaratma potansiyeli olan parçalar bulunmuyor. Böylelikle aradan uzun zaman bile geçse araç için bakım yaptırılmasına ihtiyaç duyulmuyor. Bu sayede vakit kaybı azaltılırken Razor A6 maddi olarak da kullanıcılara önemli bir avantaj sağlıyor.

Çevre Dostu Kullanım Şekli

Herhangi bir yakıta gereksinim duymayan Razor A6 scooter modeli çevreye hiçbir zarar vermiyor. Yakıtsız bir ulaşım aracı olması maddi olarak kazançlı olmanızı sağlarken aynı zamanda istediğiniz her ana aracı kullanabilmenizi mümkün kılıyor.

Teknik Özellikler

  • Araç Ağırlığı: 5 kg
  • Maksimum Taşıma Kapasitesi: 100 kg
  • Gidon Genişliği: 425 mm
  • Maksimum Gidon Yüksekliği: 1067 mm
  • Yaş: 8+
  • Boyut: 107x100x12cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.