Globber Go Up Deluxe Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güzel Havalar için Eğlence

Yaz, kış ya da bahar demeden 4 mevsim kullanılan Globber Go Up Deluxe, çocuğunuzun eğlencesi olur. Güzel havalarda dışarıda, yağmurlu günlerde ise kapalı mekanlarda ve alışveriş merkezinde keyifli vakit geçirtir.

İşlevsel Tasarımı Göz Dolduruyor

Globber Go Up scooter, ayakta ve oturarak kullanıma uygundur. Ekstra geniş koltuk ve taban konforlu bir sürüş vadeder. Ayarlanabilir 3 kademeli koltuk ile farklı boyda çocuklar için idealdir. Ayak koyma aparatını da dilerseniz çıkarabilirsiniz.

Ayarlanabilir T-Bar

Çocuğunuz büyüdükçe scooter boyutunu değiştirmenizi sağlayan ayarlanabilen özelliklere sahiptir. Ayakta ve oturur pozisyona göre de T-Bar yüksekliği değiştirilir. Tek bir düğmeye basarak ürünü katlayabilir, kolay taşınır hale getirebilirsiniz.

Uzun Yıllar Kullanım İmkanı

Yaklaşık 1.5 yaşından 9 yaşına kadar kullanılabilir olan Globber scooter modelini, çocuğunuz yıllarca keyifli bir şekilde sürebilir. Kardeşleri ile de paylaşabileceği için avantajlıdır.

Kolay Kurulum ve Ayarlama

Ürün elinize geldiği zaman kullanmaya başlamak için vida ve tornavida ihtiyacınız olmaz. Butonlarla ayarlanan ve katlanan model, tasarımı ile pratiktir.

Yüksek Yük Kapasitesi

Oturur pozisyonda iken 20 kg, ayakta kullanım için 50 kg ağırlığa kadar taşıyabilen Globber Go Up modeli, yüksek yük kapasitesi ile birçok çocuğun oyuncağı haline gelir.

Geniş Boy Aralığı

Globber scooter, kullanımı sırasında oturak tercih edilecekse çocuk max 95 cm, ayakta kullanılacaksa max 160 cm uzunlukta olursa, ayarlanabilen parçalar ile ideal formuna ulaşır.

Hafif ve Yormayan Eğlence

Çocuğunuz sahilde, parkta ya da bahçenizde oynarken tek başına çoğunlukla ürünü taşıyabilir. 3.97 kg ağırlığı ile oldukça hafiftir ve kullanıcısını yormaz.

Özellikler

  • Renk: Mavi , Pembe , Yeşil
  • Kullanım: Oturarak ve ayakta, 15 ay ile 9 yaş arası 
  • Oturaklı Kapasite: min 70 cm, max 95 cm, 20 kg
  • Ayakta Kapasite: min 95 cm, max 160 cm, 50 kg 
  • Ayarlanabilirlik: T-bar (4 kademe), koltuk (3 kademe), çıkarılabilir ayak koyma yeri

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.