PS5 Returnal

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

PS5’in Yeni Gözdesi Olacak!

PS5 Returnal oyununun yapımcısı olan Housemarque iş birliği yaptığı ve yayıncı olan Sony Interactive Entertainment ile dillere destan olacak bir oyun geliştirdi. PS tutkunlarının yeni gözdesi olmaya aday, aksiyon dolu bir macera!

Aksiyonu İliklerinize Kadar Yaşayın

Karakterlerin üçüncü şahıs tarafından yönetildiği Returnal oyunu heyecanı doruklarda yaşatıyor. Aksiyon ve bilim kurguyu aynı anda sunan yapım, yenilikçi bakış açısıyla beğeni topluyor.

Tüm Dünya ile Aynı Anda Türkiye’de!

PS5 Returnal yapımı 30 Nisan 2021 tarihinde tüm dünya ile aynı anda Türkiye’ye geldiğinde beklentilerin ötesine geçti!

Fütüristik Bakış Açısı

Returnal oyunu geleceği öngören fütüristik bir bakış açısı ile yaratıldı. Dünyanın başına neler gelebileceği ve hayatın neye dönüşeceği ile ilgili hikayeleri, bilim kurgunun sınırlarını zorluyor.

Uzay Maceralarını Sevenlere

PS5 Returnal’da yer alan hikaye ve sahnelerin içinde oyuncular “Selene” isimli bir uzay pilotu ile seyahat ediyorlar. Yüksek teknolojiyle donatılmış güçlü silahlarla sahip Selene’nin maceralarını yaşamaya doyamayacaksınız!

Yabancı Bir Gezegende Mahsur

Ana karakter olan Selene’yi yönetirken yabancı bir gezegende mahsur kaldığını fark edeceksiniz. Sınırlı bir zaman döngüsüne sıkışan Selene, hayatta kaldığı süre boyunca yeni bir şeyler keşfedebiliyor. Her öldüğünde başladığı noktaya geri dönüyor ve en baştan oynamanız gerekiyor.

Dinamik Hikaye ve Sahneler

Selene her öldüğünde hikaye, çevre ve canlılar değişiyor. Aynı sahneyi tekrar tekrar yaşamamanız için hikaye size sürpriz yaparak her an tehlike ile burun buruna getiriyor ve asla sıkıcı olmuyor.

Geliştirilebilir Nesneler

Returnal oyununda kullanılan nesneler ve silahlar zengin bir çeşitliliğe sahip olmakla kalmıyor, geliştirmeye açık olması sayesinde de gücünüz katlanarak artıyor.

Özellikler

  • Oyun: RETURNAL
  • Uyumluluk: PS5
  • Geliştirici: Housemarque
  • Yayıncı: Sony Interactive Entertainment
  • Çıkış Tarihi: 30 Nisan 2021

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.