Piranha 7745A Gaming Mousepad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ASTEL GRUP BİLİŞİM İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-144849

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pürüzsüz Yüzey ile Konfor Dolu Deneyim

Piranha 7745A oyuncu mousepad modeli, kesintisiz kullanım için pürüzsüz yüzeye sahiptir. Mouse hareketlerinde yüksek performans elde etmenize yardımcı olan yüzey, konfor sağlayarak keyifli bir deneyim yaşatır.

Kaydırmaz Kauçuk Taban Yapısı

Model kaydırmaz kauçuk taban yapısı sayesinde farklı yüzeylerde güvenli şekilde sabitlik sunar. İstenmeyen kaymaların önüne geçerek hareket özgürlüğü sağlar.

Geniş Alanda Özgürce Hareket Edin

Geniş yapısı ile beklentileri sonuna kadar karşılamayı başaran ürün, 30 x 70 cm ölçüsüne sahiptir. Masa üzerinde geniş bir mouse alanı sağlayarak rahat hareket etmenize olanak tanır. 

Dinamik ve Hareketli Tasarım

Renkli ve dinamik baskılı tasarımı ile ilgi çeken ürün, kullanıldığı alana şık bir görünüm kazandırır. Kırmızı renkli baskı, son derece etkileyici tarzı ile kullanıcılardan tam not almayı başarır.

Hızlı Mouse Kontrolü için İdeal

Sık dokuma kumaşlardan imal edilen ürün, en küçük mouse hareketlerini bile algılar. Hız ve performans noktasında verimli sonuçlar sunan mousepad modeli ile kontrolde hassaslığın tadını çıkarabilirsiniz. 

Oyun Performansını Yükselten Hassas Yapı

Bilgisayar oyuncularını beklentileri doğrultusunda tasarlanan ürün, mouse takılması gibi sorunların yaşanmasına engel olur. Tüm mouse hareketlerini imlece hızlı şekilde ileterek adrenalin dolu oyunlarda performansınıza katkı sağlar.

Bilek Bölgesini Destekler

Hafif yüksekliği ile bilek bölgesinin rahatlığını sağlayan 7745A mousepad, uzun süreli kullanımlarda bile rahat etmenize olanak tanır. Sağlıklı ve güvenli kullanım için elverişli olan ürün, ideal kalınlık ölçüsü ile beğeni toplar.

Yüksek Kaliteli ve Dayanıklı Dikişler

Yüksek kaliteli malzeme yapısıyla bir adım öne çıkan model, yıpranmaya karşı dayanıklı dikişlere sahiptir. Uzun süreli kullanım imkânı sağlayan ürünü formunu koruma özelliğine sahip olduğundan kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Model: 7745A
  • Kullanım Amacı: Oyuncu mousepad
  • Taban Yapısı: Kaydırmaz kauçuk yapı
  • Ölçü: 30 x 70 cm
  • Özellik: Yıpranmaya karşı dirençli dikişler

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.