Lunatic Sparrow 6400 DPI RGB LEDli Makrolu Oyuncu Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Oyunculara Özel Makrolu Gaming Mouse

Lunatic Sparrow gaming mouse, oyun içinde konforlu, hızlı ve avantajlı bir kullanım sağlaması için tasarlanmış 6 butonu ile öne çıkar. Makro program ile kontrol edebileceğiniz bu butonlara dilediğiniz komut ve kısayolları atayabilir, oyun içinde hızlı aksiyon alabilirsiniz.

Sürükleyici Oyun Deneyimi Sunan DPI Değeri

Özellikle multiplayer oyunlarda hızlı hareket etmenizi destekleyen 6400 DPI ile benzersiz bir oyun deneyimi sunar. Mouse’unuzun DPI değerini dilediğiniz gibi ayarlayabilir, oyun içinde yükselterek ekstra hızlı hareket edebilirsiniz.

Maksimum Mouse Yenileme Hızı Avantajı

1000 Hz olan mouse yenileme hızı, CSGO gibi tournament tarzı oyunlarda hareket kolaylığı sağlamanın yanı sıra ani dönüşlerde takılma, donma gibi sorunların önüne geçerek kesintisiz bir oyun deneyimi sunar. 

Oyun Keyfini Artıran RGB Aydınlatma

Multi Color Breathe, Colorshift ve Steady gibi aydınlatma modları ile dikkat çeken Lunatic Sparrow gaming mouse'un aydınlatma seviyesini, aydınlatma renklerini ve modlarını dilediğiniz gibi belirleyebilir veya tek bir dokunuş ile tamamen kapatabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Yüksek Tıklama Ömrü

Uzun oyun seanslarındaki hareketli kullanıma dayanacak şekilde tasarlanan Lunatic Sparrow gaming mouse, 50 milyon tıklama ömrü ile yoğun kullanımda dahi uzun bir kulanım ömrü sunar.

Bal Peteği Desenli Şık Görünüm

Üzerinde yer alan ve şık bir görünüm sunan bal peteği deseni, RGB aydınlatma sayesinde oyun keyfini üst düzeye çıkaracak heyecanlı bir deneyim sunar. Söz konusu eseni dilerseniz tek renk dilerseniz çok renkli aydınlatabilirsiniz.

Rahat Kullanım Sağlayan Ergonomik Dizayn

Kullanıcıların eline tam oturan ergonomik formu sayesinde konforlu ve tam kontrollü bir kullanım süreci vadeden Lunatic Sparrow gaming mouse, pürüzsüz yüzeyi, silikon kaplı orta tuşu ve rahat tıklama sağlayan butonları ile konforlu bir kullanım sunarak sadece oyuna odaklanmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Amacı: Oyun / E-Spor
 • Bağlantı Şekli: Kablolu
 • Mouse Algılayıcı Tipi: Lazer
 • Mouse Formu: Sağ El
 • Mouse Hassasiyeti: max. 6400 DPI
 • Mouse Yenileme Hızı: 1000 Hz
 • Konnektör Türü: USB
 • Mouse Tuş Sayısı: 6
 • Tıklama Ömrü: 50 milyon
 • Kablo Uzunluğu: 180 cm
 • Mouse Kablo Özelliği: Örgü Kablo
 • RGB: Var
 • Makro Program: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.