Tamron 17-28 mm F2.8 Di III RXD Full Frame Lens

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

AK ELEKTRONİK TİCARET LTD.ŞTİ.-137234

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hayatı Daha Geniş Perspektiften Yakalayın

Tamron 17-28 mm F/2.8 Di III RXD tam çerçeve özellikle Sony aynasız kameralar E-mount için geliştirilen hızlı, geniş açılı ve hafif gövdeli bir zoom objektifidir. Geniş f / 2.8 diyafram açıklığı ve 28-75mm lens sayesinde, tam çerçeve kameralara mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Çok kullanışlı odak uzaklığı aralığı, çekiciliği yüksek görüntüler sağlar. Fiyat-performans anlamında kullanıcıları tatmin etmek üzere optimize edilen lens, 420 gr ağırlığında kompakt boyutu sayesinde kolayca taşınabilir bir özelliğe sahiptir.

Yakın Mesafede Net Görüntüler

Tamron 17-28 mm F/2.8 Di III RXD, yakın mesafede mükemmel görüntüleri yakalamanız için 19 cm’lik minimum odaklama mesafesi sunar. Tamron lensin 17-28 mm F / 2.8 odak uzaklığı ile özellikle doğa ve kent manzarası fotoğraflarında dinamik perspektifler elde edebilirsiniz.

Hassas Odaklanma Kapasitesi

RXD kademeli motor ünitesine sahip 17-28 mm F/2.8 Di III RXD, her koşulda odağınızdaki nesneleri hızlı ve hassas bir şekilde takip edebilmenizi sağlar. Optimize edilmiş sensöre sahip Autofocus sistemi ise hareketli nesneleri bile mevcut odak aralığında tutar. Tamron lensin gürültüsüz AF performansıyla her anı, hafızalarınızdaki kadar canlı ve pürüzsüz şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Tasarım ve İşlevselliğin Buluşması

17-28 mm lensin optik tasarımında, üç asferik, iki LD (Düşük Dağılım) ve bir XLD (Extra Düşük Dağılım) dahil olmak üzere 11 farklı kategoride 13 lens yer alır. Lensin parlama ve gölgelenme azaltıcı sensörleri, kompakt tasarımı ve çok yönlü özellikleriyle fotoğrafçılık deneyimlerinizde en mükemmel görüntüleri yakalayabilirsiniz.

Zorlu Hava Şartlarına Uygun Yapı

Tamron lens, açıkhava maceralarında zorlu hava koşullarından etkilenmeden en iyi görüntüleri yakalayabilmeniz için suya dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Lensin ön yüzeyine kaplanan flor yapı, yağışlı havanın yanı sıra kir, nem veya diğer lekelere karşı da koruma sunar. Tamron lensin yüzeyini pratik ve kolay şekilde temizleyerek, bir sonraki maceranıza hazırlayabilirsiniz.


Tutarlı ve Karakteristik Tasarım

Tam çerçeve aynasız kameralar için geliştirilen Tamron 17-28 mm F/2.8 Di III RXD lens, tutarlı ve mükemmel uyumlu çalışma için 28-75 mm'ye benzer tasarım özellikleri sunar. Önde yakınlaştırma ve arkada netleme halkası bulunan lens, Tamron’un ikonik tasarım çizgisini yansıtan estetiğiyle kameranıza karakter katar.

Optimize Edilen Aydınlatma Özellikleri

Her koşulda doğal, hassas ve mükemmel görüntüyü yakalamanız için geliştirilen 17-28 mm F/2.8 Di III RXD lens, en doğru renkler elde etmeyi kolaylaştıran BBAR (Geniş Bant Yansıma Önleme) kaplamaya sahiptir. Bu özel kaplama sayesinde en aydınlık ortamlarda bile daha güçlü kontrast ve renklere sahip görüntüler yakalayabilirsiniz.

Aynasız Kameralarla Mükemmel Uyum

Tamron 17-28 mm F/2.8 Di III RXD lens, tam çerçeve aynasız kameralar için geliştirilen ana özellik ve fonksiyonlarla uyumludur. Tamron lensle Hibrit AF, Doğrudan Manuel Odaklama ve Kamera İçi Lens Düzeltmesi gibi tam çerçeve kameraların en temel teknolojilerinden yararlanarak en güzel kareleri yakalayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Tamron
 • Model: 17-28 mm F2.8 Di III RXD Full Frame Lens
 • Lens Bağlantısı: Sony E
 • Lens Formatı: Tam Çerçeve
 • Odak Aralığı: 17-28 mm
 • Diyafram Aralığı: f / 2.8 - f / 22
 • Filtre Çapı: 67 mm
 • Netleme Türü: Otomatik Netleme
 • Görüş Açısı: 103° 41' - 75° 23'
 • Maksimum Büyütme: 0.19 - 0.17x
 • Makro Reprodüksiyon Oranı: 1: 5.2
 • Minimum Netleme Mesafesi: 19 cm
 • Optik Tasarım: 13 Eleman / 11 Grup
 • Diyafram Bıçak Sayısı: 9, Yuvarlak
 • Boyutlar (Çap x Yükseklik): 73 x 99 mm
 • Ağırlık: 420 gr

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.