Polaroid B&W Film For I-Type 8’li Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Polaroid B&W Film For I-Type 8’li Film

Polaroid fotoğraf makineniz ile anı ölümsüzleştirmek için her zaman ihtiyacınız olan şey filmlerdir. Polaroid B&W Film For I-Type 8'li Film, OneStep 2, OneStep +, Polaroid Now fotoğraf makineleri ve Polaroid Lab fotoğraf yazıcısı ile uyumlu olan siyah-beyaz bir film çeşididir. Polaroid B&W Film’in siyah beyaz renk özelliği sayesinde çektiğiniz fotoğraflarda nostaljik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Harika Canlılıkta Fotoğraflar

Çektiğinizi fotoğrafların kalitesi kullandığınız filmin kalitesine bağlıdır. Bu nedenle, Polaroid fotoğraf makinesi kullanıcısı iseniz film satın alırken ekstra özen göstermeniz gerekir. Polaroid B&W Film For I-Type 8'li Film’i tercih ederek, mükemmel netlik sağlayan siyah beyaz özelliği ile anı ölümsüzleştiren fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Yeni Nesil Film

Polaroid B&W Film For I-Type 8'li Film, eski tip ve pil ile çalışan Polaroid fotoğraf makinaları ile kullanıma uygun değildir. Yeni nesil fotoğraf makineleri ile uyumlu olan yüksek kalitedeki bu filmler sayesinde aradığınız nostaljik hissiyatı anlık çekilen film karelerinde yaşayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kutunun içinde Polaroid B&W Film For I-Type 8'li Film bulunmaktadır.
  • Paketin içinde 8’li filmden oluşan 1 adet film kartuşu vardır.
  • Polaroid B&W Film For I-Type 8’li Film boyutları 107 mm x 88 mm ölçülerindedir.
  • Çerçeveler hariç fotoğraf alanı ise 79 mm x 79 mm ölçülerindedir.
  • Polaroid B&W Film For I-Type 8'li Film çerçevesi beyaz renklidir.
  • Polaroid B&W Film For I-Type 8'li Film orjinal kutusunda gelmektedir.
  • Ürün, Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.