GP ReCyko 1300 mAh AA Şarjlı Kalem Pil 2’li Kart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Birçok Cihaz ile Uyum İçinde Kullanılabilir

GP ReCyko şarjlı kalem pil birçok cihaz ile uyumludur. Bu cihazlardan bazıları, Mp3 çalar, elektronik sözlük, dijital kamera, oyun konsolu, pilli oyuncaklar gibi cihazlardır. Bu kadar çeşitli cihazlar ile kullanılabiliyor olması sizlere avantaj sağlar.

Güvenilir Enerji

GP ReCyko + pilleri güvenli bir enerji sunar. Bu sayede elektronik cihazlarınızı güven içinde kullanabilirsiniz. Ayrıca enerjiyi güvenli bir şekilde taşımanızı kolaylaştırır. 

Uzun Ömürlü Kullanım İmkânı

Uzun ömürlü piller defalarca kullanıma uygundur. Ayrıca kısa sürede kullanıma hazır hale gelebilir. Üzerinden bir yıl geçmesini rağmen kapasitelerinin %80’ini korurlar. 

Yüksek Kapasiteli Pil

GP ReCyko AA şarjlı kalem pil 1300 mAh kapasiteye sahiptir. Bu özelliği sayesinde yüksek güç isteyen aygıtların bile uzun süreler çalışmasını sağlar.


Taşınabilir Pil Enerjisi

GP ReCyko 1300 mAh AA şarjlı kalem pil, güvenilebilir ve taşınabilir bir enerji depolar. Böylece gittiğiniz her yere pillerinizi yanınızda alabilirsiniz.

Yeni Nesil Piller

Yeni nesil piller defalarca kullanıldığı için çevre dostudur. Çevreye atık madde bırakmadan aynı pil ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Böylece sürdürülebilirlik anlayışı çerçevesinde hareket etme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Yüksek Verimlilik

Defalarca kullanılabilen piller kapasiteleri sayesinde yüksek güç isteyen aygıtlarınızda bile başarılı sonuçlar doğurarak etkin bir performans ile çalışır.

Tasarruflu Pratik Çözümler Sunar

GP ReCyko 1300 mAh AA şarjlı kalem piller, defalarca kullandığı için kullan at pillerden daha tasarrufludur. Bu sayede aynı pilleri kullanarak tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: 2’li
  • Güç (Volt): 1.2
  • Pil Türü: AA Ni - Mh
  • Kapasite: 1300 mAh
  • Marka: GP
  • Model: 130AAHC

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.