GP ReCyko 1300 mAh AA Şarjlı Kalem Pil 2’li Kart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Birçok Cihaz ile Uyum İçinde Kullanılabilir

GP ReCyko şarjlı kalem pil birçok cihaz ile uyumludur. Bu cihazlardan bazıları, Mp3 çalar, elektronik sözlük, dijital kamera, oyun konsolu, pilli oyuncaklar gibi cihazlardır. Bu kadar çeşitli cihazlar ile kullanılabiliyor olması sizlere avantaj sağlar.

Güvenilir Enerji

GP ReCyko + pilleri güvenli bir enerji sunar. Bu sayede elektronik cihazlarınızı güven içinde kullanabilirsiniz. Ayrıca enerjiyi güvenli bir şekilde taşımanızı kolaylaştırır. 

Uzun Ömürlü Kullanım İmkânı

Uzun ömürlü piller defalarca kullanıma uygundur. Ayrıca kısa sürede kullanıma hazır hale gelebilir. Üzerinden bir yıl geçmesini rağmen kapasitelerinin %80’ini korurlar. 

Yüksek Kapasiteli Pil

GP ReCyko AA şarjlı kalem pil 1300 mAh kapasiteye sahiptir. Bu özelliği sayesinde yüksek güç isteyen aygıtların bile uzun süreler çalışmasını sağlar.


Taşınabilir Pil Enerjisi

GP ReCyko 1300 mAh AA şarjlı kalem pil, güvenilebilir ve taşınabilir bir enerji depolar. Böylece gittiğiniz her yere pillerinizi yanınızda alabilirsiniz.

Yeni Nesil Piller

Yeni nesil piller defalarca kullanıldığı için çevre dostudur. Çevreye atık madde bırakmadan aynı pil ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Böylece sürdürülebilirlik anlayışı çerçevesinde hareket etme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Yüksek Verimlilik

Defalarca kullanılabilen piller kapasiteleri sayesinde yüksek güç isteyen aygıtlarınızda bile başarılı sonuçlar doğurarak etkin bir performans ile çalışır.

Tasarruflu Pratik Çözümler Sunar

GP ReCyko 1300 mAh AA şarjlı kalem piller, defalarca kullandığı için kullan at pillerden daha tasarrufludur. Bu sayede aynı pilleri kullanarak tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: 2’li
  • Güç (Volt): 1.2
  • Pil Türü: AA Ni - Mh
  • Kapasite: 1300 mAh
  • Marka: GP
  • Model: 130AAHC

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP RECYKO 1300 MAH AA ŞARJLI KALEM PİL 2'Lİ KART
Ağırlık (gr)
95 GR
Orıjınal Renk
YEŞİL
Marka
GP BATTERIES
Henüz yorum yok