Dji Pocket 2 Mini Tripod

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kompakt Tasarım Mini Tripod

Kompakt olarak tasarlanan mini tripod sayesinde istediğiniz fotoğraf karesini oluşturabilirsiniz. Hayal ettiğiniz fotoğrafları çekmenize yardımcı olur.

Pratik ve Kullanışlı

Mini tasarımı ile pratik ve kullanışlıdır. Mini tripodu kullanmak için açıp kapamak çok kolaydır. Kameranızı sabitlemenizi ve çekim kalitesini artırmanızı sağlayan yapısıyla tercih edilir.

Rahat Çekim Yapabilme İmkanı

Üç ayaklı tasarımı sayesinde doğada veya evde fotoğraf çekerken titreme ve hareket riskini azaltmayı sağlayan avantajlı bir üründür.

Taşınabilir Özel Dizayn

Boyutları sayesinde çantada veya bavulda rahatlıkla taşınabilir. Tatile veya geziye giderken tripodunuzu da yanınıza almanıza imkan sunar.

Farklı Yüzeylerde Kullanılabilme Avantajı

Taş, toprak, çimenlik alanlarda veya evde çekim yapabilmenizi sağlayan yere sağlam basan ayaklara sahiptir. Farklı yüzeyde kullanılabilme avantajıyla ön plana çıkan bir üründür.

Dji Pocket 2 ile Uyumlu

Dji pocket 2 küçük boyutlarıyla cebinizde bile taşınabilecek bir üründür. Mini tripod ile uyumlu olması sayesinde çekimlerinizi daha profesyonel bir hale getirmenize olanak sağlar.

Fotoğraf Çekmenin En Kolay Hali

Mini el kameranızı sabitleyerek fotoğraf ve video çekimlerinizi yapabilirsiniz. Mini tripodu her yerde rahatlıkla kurabildiğiniz için net ve sorunsuz kareler elde edebilirsiniz. Bu sayede fotoğraf çekmenin en kolay haliyle en güzel anlarınızı kayıt altına alabilirsiniz.

Özel Kasasında Saklama İmkanı

Dji Pocket 2’ nin özel kasasında saklama imkanı sayesinde güvenle dilediğiniz yere götürme şansına sahip olursunuz.

Teknik Özellikler

  • Katlanmış Boyutları: 18,5 × 25 × 68,1 mm
  • Açık Boyutları: 117,6 × 117,6 × 25 mm
  • Ağırlık: 26,6 g
  • Uyumluluk: Dji Pocket 2

Teknik Özellikler

Renk
GRİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ POCKET 2 MİNİ TRİPOD
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI
Henüz yorum yok