Dji Osmo Mobile 5 Gimball Telefon Sabitleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Akıllı Telefonunuzu Gün Yüzüne Çıkarın

Estetik tasarımı ve teknolojik özelliklere sahip Dji Osmo Mobile 5 telefon sabitleyici gimbal, akıllı telefonunuzun performansına muhteşem bir dokunuş yapar. Telefonunuzun tüm ayrıntılarını gün yüzüne çıkarır.

Küçük Boyutları ve Hafif Yapısıyla Konforlu Kullanım 

Avuç içine sığan küçük boyutları ve 292 gr ağırlığıyla size rahat bir kullanım imkanı sunar. Bu sayede gittiğiniz her yere götürerek eğlencenin sınırlarını zorlayabilirsiniz.  

Her Telefonla Mükemmel Bir Stabilizasyon

3 güçlü motora sahip olan telefon sabitleyici, her türlü akıllı telefonla kusursuz bir uyum sağlar. Böylece muhteşem görüntüler kayıt etmenize yardımcı olur. 3 eksenli donanımı sayesinde, büyük ve ağır telefonlarla bile harika sonuçlara imza atmanızı destekler.

ShotGuides Özelliği Sayesinde Çekimleriniz Daha Kaliteli

Cihazda bulunan ShotGuides özelliği, bulunduğunuz ortamı tanıyarak, fotoğraf ve video çekimlerinizi daha kaliteli hale getirir. Çektiğiniz görüntüleri düzenlemenize fırsat sunan telefon sabitleyici, bulunduğunuz mekanla ilgili çeşitli ipuçları ve yaratıcı şablonlar gibi tavsiyeler de verir.

ActiveTrack 4.0 Özelliği ve Selfie Modu

ActiveTrack 4.0 özelliği, çekmek istediğiniz nesneyi sürekli takip ederek kadrajda kalmasını sağlar. Selfie modunun yüz izleme teknolojisi ise harika çekimler yapmanızı destekler. Ayrıca çok sayıdaki akıllı çekim modları sayesinde çekimlerinize renk katar.

Uzatma Çubuğu Sayesinde Fonksiyonel Kullanım  

Dji Osmo Mobile 5 telefon sabitleyici gimbalın özenle tasarlanan 215 mm uzunluğuna sahip uzatma çubuğu, çekimlerinizi çok daha detaylı ve yaratıcı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır.

LED Işık Teknolojisiyle Her Yer Aydınlık

Dolgulu LED ışık teknolojisine sahip gimbal, renk sıcaklık seviyeleri ve çoklu parlaklık özelliğiyle en karanlık ortamlarda bile çevresine ışık saçar. Bu sayede gece gündüz demeden mükemmel çekimler yapabilirsiniz.

Dayanıklı Malzeme ve Manyetik Tutucu

Kaliteli malzemelerden üretilen Dji Osmo Mobile 5 telefon sabitleyici gimbal, dayanıklı yapısıyla uzun yıllar sizinle olur. Tutucu parçasının manyetik yapısı sayesinde telefonunuzu kolayca aparata takabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Boyutlar açık: 265 ×111× 92 mm
  • Boyutlar katlı: 175 x 75 x 37 mm
  • Taşıma Ağırlığı: 230 g
  • Çalışma Süresi: 6.4 Saat
  • Şarj Süresi: 1.30 Saat
  • Bağlantı Türü: Bluetooth 5.0

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.