Kodak D460Y Taşınabilir Fotoğraf Yazıcısı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Anında Baskı Özellikli Fotoğraf Yazıcı

Evinizde minik bir fotoğraf stüdyosu oluşturmanızı sağlayan ergonomik ve şık tasarımlı bir yazıcıdır. Telefonunuz ve akıllı cihazlarınızdan anında baskı almanızı sağlayan son teknoloji kullanılarak üretilir. Bu sayede dijital ortamlardaki fotoğraflarınızı fiziksel olarak saklamanızı mümkün kılar.

Tek Tuşla Pratik Baskı

Her yaştan insanın kullanabileceği pratikliğe sahip fotoğraf yazıcısını çalıştırmak ve fotoğraf basmaya başlamak için tek bir tuşa basmanız yeterlidir.

Bluetooth ile Her Zaman Baskı Alma Özelliği

Akıllı telefonlarınız ve yazıcı arasında Bluetooth bağlantı kurulabilir, internet erişiminizin olmadığı zamanlarda dahi baskı alabilirsiniz. Ayrıca şarj kablosu olan USB Type C ile hem şarj özelliğini aktif edebilir hem de telefonunuzdan baskı almaya devam edebilirsiniz.

4Pass Teknolojisine Sahip Baskı Kalitesi

4 geçişli fotoğraf baskı teknolojisi olarak da bilinen 4Pass teknolojisi, baskı alanında en iyi tekniklerden biridir. Boya süblimasyonu sağlayan bu teknoloji, fotoğraflarınızı net ve kaliteli bir şekilde basmanızı sağlar.

Fotoğraflarınızı Kodak App ile Düzenleyin

Android ve iOS uyumlu cihazlarda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Kodak uygulaması ile galerinizdeki tüm fotoğraflara kolay erişim sağlayabilir ve fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Uygulama içinde bulunan ve güncellenen çıkartmalar, çerçeveler ve filtreler ile fotoğraflarınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Laminasyon İçeren Dayanıklı Baskı

Basılan fotoğrafların daha uzun ömürlü olmasını sağlayan laminasyon işlemi fotoğraf basılırken otomatik yapılır ve solmaya - sararmaya karşı bir direnç oluşturur. Ayrıca bu parlak kaplama, parmak izi tutmaz ve su geçirmezdir.

Wi-Fi ile Çevrim İçi Baskı Özelliği

Wi-Fi bağlantı kurulabilen cihaz ile Bluetooth bağlantı kurmadan da pratik bir şekilde baskı alabilirsiniz.

Yanınızda Taşıyabileceğiniz Ultra Hafif Tasarım

860 gram ağırlığındaki cihazı çantanızda ya da bavulunuzda rahat bir şekilde taşıyabilir, şehir içi, şehir dışı ve yurt dışındaki seyahatlerinizde çektiğiniz fotoğrafları fiziksel olarak elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kağıt Giriş Kapasitesi: 40 Sayfa
  • Kartuş / Toner Adedi: 1
  • Kağıt Boyutu: A3
  • Baskı Teknolojisi: Termal
  • Kenarlıksız Yazdırma: Var
  • USB: Var
  • Bluetooth: Var
  • Wi-Fi: Var
  • Taşınabilir: Evet
  • Ağırlık: 860gr

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.