Sony A6400 + 16-50mm Aynasız Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Koşulda Mükemmel Görüntüler Yakalın

Sony A6400 + 16-50mm Aynasız Fotoğraf Makinesi akıllı uygulamaları, ışık hızında AF özelliği, 4D odaklaması, doğru göz tanıma özelliği ve çarpıcı görüntü kalitesiyle, fotoğrafçılık deneyiminizi bir üst seviyeye taşır. Otomatik odaklama, yüksek ISO aralığı ve tamamen açılır LCD ekran gibi Sony A6400 özellikleri ise kamerayı tüm ışık koşullarında hem fotoğraf hem de video için mükemmel bir seçim haline getirir. Yenilikçi teknolojileri kompakt ve hafif gövdesine sığdıran Sony A6400 fiyat-performans anlamında tüm kullanıcıları memnun eder.


Hayatın Hızına Ayak Uyduran Odaklama Teknolojisi

A6400 fiyat anlamında, Sony’nin tam çerçeve kamera serisinden nispeten daha ulaşılabilir olmasına karşın, performans anlamında ailedeki diğer kameralardan geri kalmaz. 425 aşama ve kontrast algılamalı AF noktası, kameranın 0,02 saniye gibi olağanüstü hızlı bir süre içerisinde odak elde etmesini sağlar. AF / AE ile 11 fps'ye kadar hızlı kesintisiz ve 8 fps'ye kadar gürültüsüz çekim kabiliyeti, en hızlı hareket eden nesneleri bile kolayca izlemenize ve yakalamanıza izin verir. Böylece, sevdiğiniz takımın favori oyuncusunun attığı basketi veya seyahatlerinizdeki en ilgi çekici anları kaçırmadan görüntüleyebilirsiniz.


Gerçekçi ve Yüksek Çözünürlüklü Görüntü Performansı

Sony A6400, BIONZ XTM işlemcisi sayesinde hangi koşullarda olursanız olun, dikkat çekici derecede yüksek çözünürlüklü, gerçeğe yakın ve pürüzsüz görüntüler yakalamanıza imkan verir. 24,2 MP APS-C sensörüne sahip kamera, en düşük ışık koşullarında bile doğala yakın ve gürültüsüz video ve fotoğraflar yakalar. Maksimum ISO 32000'e kadar optimize edilen doğal ISO duyarlılığı sayesinde en karanlık anlarda da gerçekçi ve hassas görüntüler elde edebilirsiniz.4K Kalitesiyle Kendi Filmlerinizin Yönetmeni Olun

Sony A6400, 4K filmler için gereken veri miktarının yaklaşık 2,4 katını toplayarak yüksek ayrıntı, netlik ve doğallığa sahip 35 mm formatlı 4K (QFHD: 3840 x 2160) video’lar çekmenize izin verir. Video çekim sırasındaki sürekli otomatik odaklama özellikleri sunan hibrit AF teknolojisi, A6400 kamerayı vlog veya diğer sosyal medya içerik oluşturucuları için mükemmel kılar. S-Log çekim teknolojisi ise filmleri kaydettikten sonra renk tonlamasıyla daha etkileyici görüntüler yaratma esnekliği sunar. Sony A6400 ile en basit anları bile stüdyo kalitesinde dramatik ve olağanüstü görüntülere dönüştürebilirsiniz.


Tasarım ve İşlevselliğin Eşsiz Birleşimi

Sony Alpha A6400 fiyat bakımından kullanıcıları tatmin etmek üzere konumlandırılırken, tasarım ve işlevsellik bakımından diğer tam çerçeve kameralardan üstün yönlere sahiptir. Selfie ve vlog gibi çekimlerin tek başına kolaylıkla gerçekleştirilmesi için tasarlanan 180 derece eğilebilir LCD ekran, yaratıcı ve eğlenceli videolar oluşturabilmenizi sağlar.Kendi Kamera Menünüzü Tasarlayın

Alpha A6400, her anlamda yeni dünyanın değişen koşullarına ayak uydurarak kendinizi özel hissetmenizi sağlayan kullanıcı deneyimleri sunar. Kameranın özelleştirilmiş düğmeleri, sık kullandığınız tüm işlemleri daha pratik ve hızlı kontrol etmeniz için Menüm özellikleri altında yeniden düzenlenebilir.


Fotoğrafçılık Performansınızı Yükselten Uygulamalar

Sony A6400, tüm çekimlerinizi uzaktan kontrol edebilmenize izin veren Imaging Edge masaüstü uygulamalarını sunar. Bu sayede, çekimlerinizi PC ekranından çabucak düzenleyerek anında teslime hazır hale getirebilirsiniz. RAW dosyaları hızlı ve pratik şekilde yöneterek fotoğrafçılık becerilerinizi en üst seviyeye taşımak için ise One Capture One Express yazılımından da yararlanabilirsiniz.


Profesyonel Ses Deneyimleri İçin Geliştirilmiş Özellikler

Sony A6400 16-50mm Aynasız Fotoğraf Makinesi, kaydettiğiniz olağanüstü yüksek performanslı görüntüleri profesyonel kalitede sesle birleştirmeniz için mikrofon giriş desteği sunar. Hem mikrofon jakı hem de XLR adaptörü kullanarak harici bağlantılar sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Sony
 • Model: A6400 + 16-50mm Aynasız Fotoğraf Makinesi
 • Kamera Biçimi: Tam Çerçeve
 • Lens Bağlantısı: Sony E Mount
 • Piksel: 24,2 MP
 • Monitör Türü: 7,5 cm (3,0 tipi) Geniş Tip TFT
 • Ekran: Eğilebilir Dokunmatik Ekran LCD
 • Vizör Tipi: 1,0 cm (0,39 tipi) Elektronik Vizör (renkli)
 • Görüntü Sabitleme: Sensör Kaydırma, 5 Eksenli
 • Sensör Tipi: APS-C tipi (23,5 x 15,6 mm), Exmor CMOS sensör
 • Pil Ömrü: Yaklaşık 360 çekim (Vizör) / Yaklaşık 410 çekim (LCD monitör) (CIPA standardı)
 • Odak Türü: Otomatik ve Manuel Odaklama
 • Görüntü Dosyası Biçimi: JPEG, Ham
 • Bit Derinliği: 14-Bit
 • Bağlantı: Bluetooth, Wi-Fi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.