Dji Mini SE Drone

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yükseklerden Yepyeni Bir Bakış Açısı

Ergonomik tasarımı ve gelişmiş kamera sistemiyle kullanıcılara yepyeni bir perspektif kazandıran Dji Mini SE drone modeli, kolay kullanım şekli sayesinde her yaştan bireye hitap eder. 249 gramlık hafifliği sayesinde kolaylıkla taşınabilen model, sinematik çekimler yapabilmenizi mümkün kıla.

Uzun Süreli Kesintisiz Uçuş

Hafif yapısına karşın güçlü bir bataryaya sahip olan Dji Mini SE, benzerlerine kıyasla daha uzun süre havada kalarak çekimler gerçekleştirebilir. Mini SE bataryasının tam dolu olduğu durumlarda 30 dakika kesintisiz uçuş yapabilir. Üstelik kısa şarj süresi ve yedek bataryaları çekimlerinizi daha kısa sürede tamamlayabilmeniz için gerekli imkânları sağlar.

Yüksek Çözünürlüklü Görüntü Kalitesi

Dji Mini SE drone modeli, üstün teknolojilerle donatılan kamerası sayesinde profesyonel düzeyde çekimler yapabilmenize olanak sağlar. 2.7K Quad HD videolar çekebilmenize olanak tanıyan kamera, yeteneklerinizi açığa çıkarmanıza yardımcı olurken 12 MP çözünürlük ile fotoğraflar çekerek ayrıntılarla gerçekçi görseller yakalamanıza yardımcı olur.

Sinematik Çekimleri Mümkün Kılan Özellikler

Mini SE drone modeli, bulundurduğu özel sensörler ve Circle, Helix, Rocket ve Boomerang gibi farklı türler bulunduran QuickShot modları sayesinde etkileyici içerikler çıkarırken size yardımcı olur. Ayarlanabilir uçuş hızı ve hareketler, daha hassas çekimler yapabilmenizi mümkün kılar.

Dji Fly Uygulaması

Yakaladığı kareleri geniş kitlelerle buluşturmak isteyenler için geliştirilen Dji Fly uygulaması, akıllı fotoğraf optimizasyonu sayesinde görsellerin kalitesini otomatik olarak artırır. Daha canlı renkler ve ideal kontrast oranı ile fark yaratır. Dji Fly üzerinden erişebileceğiniz ve drone pilotlarını bir araya getiren SkyPixel platformu ise çevrenizdeki favori hava fotoğrafçılığı noktalarını keşfetmenize yardımcı olurken ilham almanız için de ideal bir ortam yaratır.

Geniş Hareket Kabiliyeti

Dji Mini SE drone, boyutlarının da avantajlarıyla çok hassas uçuşlar gerçekleştirebilir. 4 kilometre yükselerek HD çekimler yapabilmenize olanak tanıyan model, küçük boyutları sayesinde her yere girebilir ve hiçbir noktayı ıskalamaz. Böylelikle aynı bölge üzerinde tekrar tekrar çekim yapmanıza gerek kalmaz.

Güvenli Sürüş için Etkili Önlemler

Dji Mini SE, daha güvenli bir uçuş için 360° özel pervane koruması ve gelişmiş sensör takımı gibi özellikler bulundurur. İstenmeyen durumların gerçekleşmesine karşı geliştirilen bu özellikler, daha konforlu bir süreci beraberinde getirirken aynı zamanda cihazın daha uzun süre kullanılabilmesine yardımcı olur.

Teknik Özellikler

 • Marka: Dji
 • Model: Mini SE
 • Kamera: 12MP 1/2.3" CMOS
 • Video Çözünürlüğü: 2.7K Quad HD
 • Ağırlık: 249 g
 • Pil Kapasitesi: 2250 mAh
 • Uçuş Süresi: 30 Dakika
 • Uçuş Menzili: 4 km
 • En Yüksek Hız: 20 km/saat
 • Diyafram: f/2.8
 • Video Bit Hızı: 40 MB/sn

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ MİNİ SE DRONE
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI
Henüz yorum yok