Stanley Klasik Termos 1.4 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İçeceklerin Sıcaklığı Uzun Süre Korunur

Stanley klasik termos içeceklerin sıcaklığını uzun süre korur. 40 saat sıcak, 35 saat soğuk ve buz takviyesiyle birlikte 6 gün buzlu tutma kapasitesine sahiptir. Gelişmiş ısı izolasyonu sayesinde içecekleri ideal sıcaklıkta tutmayı başaran ürün, spor ve doğa tutkunlarının demirbaşları arasında yer alır.

Kolay Taşınabilir, Sızdırmaz

Aşınmaya ve zorlu hava koşullarına dayanıklı şekilde tasarlanan Stanley termos, 1.4 lt hacmiyle tüm gün yetecek kadar sıcak ya da soğuk içeceği yanınıza almanızı sağlar. Sızdırmaz yapısıyla elde ve çantada rahatça taşınabilen ürün, ofis yaşamı için de oldukça idealdir. Modelin yalıtımlı kapağı bardak olarak da kullanılabilir.

Paslanmaz Çelik Gövde

Paslanmaz çelik gövdeden imal edilen Stanley klasik termos, uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimi sunar. BPA içermeyen sağlıklı materyaller kullanılarak üretilen model, outdoor aktivitelerinin vazgeçilmezlerinden biri olur.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık: 907 g
  • Hacim: 1.4 lt
  • Boyutlar: 9.9 x 12 x 35.8 cm
  • Sıcak tutma süresi: 40 saat
  • Soğuk tutma süresi: 35 saat
  • Buzlu içecek muhafaza süresi: 6 gün
  • Sızdırmaz kapak: Var
  • Vakum izolasyonu: Var
  • Isı izolasyonu: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.