Asobu Pour Over Kahve Hazırlama Termosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ANFORA ORGANİZASYONVE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.-123703

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Zaman Mükemmel Kahve

Güzel ve pratik bir kahve hazırlayabilmek için tasarımı yapılan Pour Over kahve hazırlama termosu, kağıt filtreler ve mason kavanozlar gibi ürünlerin yanı sıra kahveyi kesmeden en lezzetli kahveyi yapabilmenizi sağlar.

Dayanıklı Malzemeler

Isıya dayanıklı bir cam ile tasarlanan kahve hazırlama termosu, çift mikro gözeneğe sahip paslanmaz çelik filtre ile donatılmıştır. Aynı zamanda sahip olduğu tüm parçalar ve iri öğütülmüş kahveler, en lezzetli kahveyi hazırlamanız için yeterlidir.

Estetik Tasarım

Pour Over kahve hazırlama termosu, zarif bir kum saati şekline sahiptir. Böylece kahveniz paslanmaz çelik vakuma sahip yalıtımlı portatif sürahiye yumuşak bir geçiş yapar.

Gün Boyu Sıcak

Kahve hazırlama termosu, 32 onsluk çıkarılabilen paslanmaz çelik bir kapak ile üretilmiştir. Bu sayede kahve demlendiği anda içime hazır hale gelir ve bütün gün aynı sıcaklıkta kalır.

BPA İçermez

Birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılarak üretilen kahve hazırlama termosu, BPA içermeyen yapısı ile doğaya ve yeniliğe bağlı bir tasarımdır. Aynı zamanda kahve temasına uyum sağlayan termos, koku yapmayan bir özelliktedir.

 

Kolay Temizlik

Elde yıkamaya uygun parçalar ile üretilen kahve hazırlama termosu, oldukça kolay ve pratik bir şekilde temizlenir. Herhangi bir bulaşık deterjanı ile tüm parçaları kolayca temizleyebilirsiniz.

Her Mekana Uygun

Cam ve paslanmaz çelik malzemeler ile üretilen kahve hazırlama termosu, şık tasarımı ve ideal boyutları sayesinde her yerde kullanıma uygundur. Ayrıca kahve hazırlama sürecini kolaylaştıran ürün, oldukça işlevsel bir kullanım gerçekleştirmenizi sağlar.

Genel Özellikler

  • Paslanmaz Çelik ve Cam Malzeme
  • Elde yıkama
  • % 100 BPA İçermeyen Malzemeler
  • Dökülme Korumalı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.